Uspávání tříleté dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela88
Nováček 10 příspěvků 10.10.18 21:10
Uspávání tříleté dcery

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda je ti některá s podobným „problémem“. Naše malá se uspává tím, že vrtí hlavičkou ze strany na stranu, má z toho vždy úplně zacuchané vlásky a taky si myslím, že to není asi úplně pohodlné.. Je tu někdo, kdo by nám poradil, jak se toho zbavit? :roll: Moc děkuji

Reakce:

Gosi
Kelišová 5742 příspěvků 10.10.18 22:08

Asi bych ji strihla, nebo jsou i detsky spreje na rozcesavani… A kdyby ji to nebylo pohodlne, asi by neusla…

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 10.10.18 23:00

Dělala to starší dcerka,asi půl roku,ráno se budila jak strasacek????pak to přestala dělat,dělala jsem ji na noc zapletený copánek.

Kassor
Kecalka 498 příspěvků 11.10.18 05:31
@Michaela88 píše:
Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda je ti některá s podobným „problémem“. Naše malá se uspává tím, že vrtí hlavičkou ze strany na stranu, má z toho vždy úplně zacuchané vlásky a taky si myslím, že to není asi úplně pohodlné.. Je tu někdo, kdo by nám poradil, jak se toho zbavit? :roll: Moc děkuji

Muj bracha to dela do dnes a to je mu 40 :D s vlasy problem uz nema, nebot je plesoun :lol: ale nasi cacorce delam na noc taky pletanek, bo se nam kolikrat stalo, ze se ji dostaly ve spanku vlasy do pusy a vrhla z toho. Takze svazat na noc je vlasy je u nas nutnosti.

Michaela88
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 21:34

@BB zlaticko O tom copanku jsem už taky přemýšlela.. Spíš me znepokojuje, jak dlouho to bude dělat, už to dělá skoro rok.. Nevím, zda ji to zakazovat nebo ji nechat a čekat :nevim:

Michaela88
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 21:36

@Kassor Tak ti nejsou moc dobré vyhlídky! :lol: Já čekala, že ji to opustí třeba během roku nebo do předškolního věku nejpozději :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >