Reklama

Pořád nespí, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 09:05
Pořád nespi

Ahoj maminky jsem už doufala z prcka 1,5roku..porad celé noci kňoura..nebo brečí…usne třeba na půl hodiny a pak zase kňoura třeba hodinu v kuse a pak nachvilku usne a pořád dokola..trvá to už několik měsíců..ještě k tomu pořád v noci pije…já už padám na hubu z nevyspání..už nevím co dělat…nebo kde je problém???? :( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

0___Lenka___0
Stálice 51 příspěvků 04.09.18 09:17

A pije mléko? Zkoušela si mu ho nedat? Mě kluk v 12 měsících spal podobně. Už jsem toho měla taky dost a mléko mu přestala v noci dávat. Dvě noci hrozný a pak se to moc zlepšilo. Dostane jen před spaním a popřípadě ráno.

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 09:35

@0___Lenka___0 mléko už jsem odnaučila..má­.u sebe jen flašku s čajem a tu do rána vypije :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 04.09.18 09:37

@diginiga já bych řekla,že je prostě závislej na té lahvi,dala bych mu v noci napít,ale ne pokaždé,když se vzbudí. On se tím cucáním uklidňuje. A nebo zkusit dávat napít normálně z hrnečku,ono ho to přestane bavit a nebude mít důvod se budit.

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 04.09.18 10:09

@diginiga
Jo, tak to je děs běs. Podle toho, co jsi psala,je na 99 % závislý na cucani z lahvičky. Tím pádem, když se v noci vzbudí, neumí usnout jinak, než že si podudá. To je podobné jako závislost na prsu nebo dudlíku. Nezáleží, jestli v té lahvi je voda, mléko nebo čaj. Problém je láhev. Takže jediná cesta ven, jak z tohoto osobniho peklicka ven je zrusit láhev. A posledni napiti bych dávala třeba 20-30 minut před spaním a mimo postel. Pár nocí to bude neprijemne, ale nekdy uz je i po dvou nocích klid.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 04.09.18 10:28

Mám to taky od mala, mlíko nemá ani flašku a stejně se budí. Průměrné dvakrát za noc. Jo a je mu 2,5 a asi nikdy nespal celou noc. Taky nevím, co s tím. :cert: ale už mi to upřímně se.e natolik, že za chvíli asi nastane vyrvavaci metoda. Blbý je, že spí ve svý posteli a přijde no. :zed:

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 11:52

No zkusím tedy dát láhev pryč holky no…to bude :( jinak už nevim :(

Katjerina
Stálice 90 příspěvků 4 inzeráty 13.09.18 10:53
v noci nespí

Zdravím maminky, mám 3týdeního chlapečka, dříve narozeného. První dva týdny v pohodě, buzení po třech hodinách, plně kojíme, odříhneme, zaprdíme si a usne. Poslední týden, přes den v pohodě, ale večer začne horor do rána, nakojíme, přebalíme, odříhne si, ale nespí, ani za boha ho nemůžeme uspat, kouká, hraje si s ručičkama, to ještě jde, ale pak spustí řev, kroutí se, cuká se a nejde utišit, zkoušeli jsme nosit, chovat, usínal i na mě, ale jak se položil do postýlky, tak do 10ti minut nanovo až do dalšího kojení, ani další nakrmení nepomohlo, tak zase celý kolotoč nanovo. Dětská lékařka na něm neshledala nic znepokojivého, na váze přibíráme až moc, takže hlady netrpí, na prdíky máme Espumisan, opruzený taky není, plenky měním pravidelně, na doporučení ho moc nepřikrývám, jedna z možností, že mu může být teplo. Vše děláme podle rad a zdravého úsudku, ale furt nemůžeme přijít na to co mu je, či co ho znepokojuje. :nevim: :nevim: :nevim:

0___Lenka___0
Stálice 51 příspěvků 13.09.18 20:10

@Katjerina A nemá jen přehozený režim? Nezkoušelas ho ve dne nechat spát míň aby byl víc unavený na noc?

Bídžej
Kecalka 179 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 20:26

@Katjerina to zní jako koliky (pozor, neplést s prdíky, jak se často na netu zaměňuje). U nás to probíhalo stejně. Zabrala nám Karpova metoda, hlavně ta část s pevným zavinovanim. Na netu to určitě je k dohledání, kdyby ne, napiš mi zprávu, mám vše nafoceno a i video :mrgreen: dost se divím, že to lékařku nenapadlo, ty večery jsou pro to dost typické a i ukládání do postýlky - spustí se moroouv reflex a je to v kelu :zed:

Bídžej
Kecalka 179 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 20:31

@0___Lenka___0 promiň, ale tohle u takhle malých miminek dlouhodobě nefunguje :( čím méně je necháš spát přes den (a ony samy by chtěly), tím méně kvalitní je noční spánek. Bude se pak víc budit a hůř usínat.
Přehozený režim se časem spraví, hlv dobách, kdy jsem vysilovala „proctoditedo­pytlenespi!!!“ mi hodně pomohly stránky prosimspinkej.cz, kde měli článek psaný jakoby miminkem ve stylu „maminko, opravdu se snažím spinkat, měj trpělivost“. Hodně jsem se u toho chytla za nos :oops:

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 13.09.18 20:36

@Katjerina jj to bude kolika, možná mu nedávej jíst pokaždé když pláče, pak bude přepitý a bolest ještě horší. Nám na koliku nepomohlo nic, jen čas. Ale zkoušeli jsme masírovat bříško, nahřívat, cvičit s nožičkama a hodně hodně klubíčkovat - to bylo asi nejúspěšnější. Zkus vynechat i espumisan, já jsem ho jednu dobu nedávala, protože to zhoršoval. Dávali jsme babycalm. A probiotika dáváš?

Katjerina
Stálice 90 příspěvků 4 inzeráty 14.09.18 00:33

@0___Lenka___0 možná ten, režim, dnes nespal skoro vůbec přes den a v noci je ted jak vyměněný, spinká, sice občas si zabrouká, ale neřve, tak uvidíme

Katjerina
Stálice 90 příspěvků 4 inzeráty 14.09.18 00:38

@Bídžej koliku doktorka vyloučila s tím, že by měl problémy i přes den, ne jen časový úsek. Pevné zavinování praktikuju pouze u kojení, protože je samá ruka samá noha, jinak se v klidu nenají a spíš to připomíná zápas :D

Katjerina
Stálice 90 příspěvků 4 inzeráty 14.09.18 00:46

@Kristyna_ww jíst nedávám pokaždé, když pláče, snažím se dodržovat 3hodinové intervaly a v noci až, když se vzbudí sám, co se týká přepíjení, tak šíleně hltá, takže pak z něj dostat vzduch je docela záhul, to si říhne třeba i dvakrát, pak stejně škytá, takže dám ještě cucnout a znovu si říhne a je klid, naštěstí neblinkáme. No jak jsem psala, dnes byl neklidný přes den, to spal snad jen po půl hodinách v kuse, jinak furt vzhůru a ted v noci spí jak andílek a já tu čučím, místo toho,abych spala taky :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >