Drbání na zádech při usínání dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 20:31
Drbání na zádech a usínání dítěte

Zakládám tohle divné téma.
Dcera 5l. Usina nejradsi dlouhodobě stím že chce drbat na zádech a hned u toho usne. Né hladit ale prostě drbat pomalu. No a teď přišli naši že to může u ní vyvolat sexuální podtext nebo jak bych to nazvala… Čumím jak pero z gauče 8o že prý to nemám dělat že v pubertě může být kvůli tomu dřív sexuálně aktivní. Že je to úplná hovadina? Tohle není vtip. Proto nedávám anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Medičkaa
Kecalka 117 příspěvků 7 inzerátů 13.09.18 20:36

Mě to teda přijde jako nesmysl i když je tojen můj názor. Pritelovy dcerky, už skoro desetileté, drbání na zádech taky mají rády a tohle mě teda nikdy nenapadlo řešit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:39

Náš syn taky miluje drbání na zádech a teda sexuální podtext bych v tom nehledala 8o Je mu 9 a když ho srovnám se spolužákama, tak je ještě hodně dětský. Ale chápu, že psychologové vymyslí různé kraviny :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 10958 příspěvků 13.09.18 20:39

syna taky drbu na zádech, říká, že chce hladit aby to šimralo. Já taky miluju, když mě někdo drbe na zádech a žádný sexuální touhy to ve mě nevyvolává.

hubikanetka
Kecalka 427 příspěvků 13.09.18 20:40

:-D syn 5 let tak chce drbat a jak nedrbu nehtama tak si řekne že nehtama. nevidím na tom nic divného. není moc mazlivý tak to beru jako takový náš kontakt :-)

cverunka
Závislačka 2603 příspěvků 13.09.18 20:43

Já drbu obě děti. Obě to milují.

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 20:45

Me to prijde jako normalni mazleni.Dneska se vsechno moc resi a prehani.

čáryfučka
Povídálka 21 příspěvků 13.09.18 20:46

.. taky si myslím, že je to pěkná blbost, to nemá se sexualitou nic společného. Můj syn vyžadoval ještě v 16-17l šimrat na zádech a vískat ve vlasech, večer u telky, jeho sexualitu to určitě nijak neovlivnilo, je to prostě příjemné, já mám zase ráda, když mi kadeřnice myje vlasy a fouká, když jsem u rodičů, tak šimrám u telky i mamce záda, ta si to vyloženě užívá a miluje to, a to je jí přes 70l :D , jste určitě v pohodě a dcerce bych to neodpírala.

inkakřivák
Extra třída :D 13934 příspěvků 13.09.18 20:47

@lampicka11 To je blbost. Když se jí to líbí, tak ji klidně podrbej.

tulipán
Závislačka 3162 příspěvků 13.09.18 20:49

Take drbu pred spanim. Ted v nervech ze skoly to jedinne zabira a usne hned.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 13.09.18 20:50

To je ale blbost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 13.09.18 20:58

Ano, JE to uplna hovadina.

Teresa.p
Kecalka 277 příspěvků 13.09.18 21:00

chlap se taky rad nechava drbat na zadech…a sexualne aktivni teda moc neni :pankac:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 21:03

Díky… Si říkám s čím naší přišli…zase hovadina :mrgreen: .. Díky za názory

zaludova
Kecalka 182 příspěvků 13.09.18 22:21

Ja to taky miluju. Drbani ve vlasech nebo po zadech. To ani neni drbani, spis takovy skrabkani :D a sexualni podtex to rozhodne nema..spis vrnim jak starej kocour a vytuhla bych hned :-D jako fakt usilovne premejslim, jaky mam pritom pocity a nic sexualniho fakt ne :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >