Dvouleté dítě nechce nic jíst

Anonymní
12.11.19 12:02

Dvouleté dítě nechce nic jist

Dcera byla cca před 14 dny nemocná a pak mě prislo, ze začala bojkotovat jídlo. Nic nechce. Ani sama to nechce jist. Vubec nic neobedva. Ji jen drobnosti.,nic poradnyho. Dceři jsou 2 roky s 4 měsíce. Měl to také někdo tak.?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9949
12.11.19 12:11
@Anonymní píše:
Dcera byla cca před 14 dny nemocná a pak mě prislo, ze začala bojkotovat jídlo. Nic nechce. Ani sama to nechce jist. Vubec nic neobedva. Ji jen drobnosti.,nic poradnyho. Dceři jsou 2 roky s 4 měsíce. Měl to také někdo tak.?

A hubne? Pokud ne nijak výrazně, zatím bych to neřešila, může to být nemocí nebo jen obdobím a zase se to srovná. Pokud by hubla, šla bych za pediatričkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 12:21

@unuděná Dekuji za radu, zatím nehubne. V noci si jeste dává um. Zatím se nepodařilo odbourat

• Nahlásit
  • Citovat
9949
12.11.19 12:27
@Anonymní píše:
@unuděná Dekuji za radu, zatím nehubne. V noci si jeste dává um. Zatím se nepodařilo odbourat

Zkus jí zapojit do přípravy jídla, nebo jí zdvihni k ledničce/špajzce, ať si alespoň vybere, co chce. Třeba to pomůže. Ale pokud předtím jedla normálně, tak si myslím, že se v pohodě zase vrátí k normálu, až bude úplně fit :mavam: Jo a nemůžou jí růst stoličky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3374
12.11.19 12:30

Ahoj dcera byla vzdy jedlik a po druhym roce se to zlomilo najednou byli dny kdy skoro nic nesnedla a pak dny kdy mi vyjedla lednici a to az do ted (skoro pet let ji je) pokud nezacne hubnout neresila dceru jsem ze zacatku nutila a stejne to k nicemu nevedlo pokud nebudu pocitat stres pro obe ted kdyz ma chut tak ji vic jak ja a pak ma dny kdy nic jist nechce jen si zobne mame to i s masem kdyz byla mala zboznovalo ho ted se treba pul roku nedotkne masa a pak najednou sni tri rizky

je tu jeste moznost ze ji rostou zadni stolicky tak ji to proste boli teda pokud je uz nema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 12:34

@unuděná ja se ji třeba zeptám co chce. Odpoví napr polivku, tak ji ji dam a hned řekne, ze nechce. Doufam, ze je to období a přejde to. Stoličky uz ma

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 12:36
@kačka121 píše:
Ahoj dcera byla vzdy jedlik a po druhym roce se to zlomilo najednou byli dny kdy skoro nic nesnedla a pak dny kdy mi vyjedla lednici a to az do ted (skoro pet let ji je) pokud nezacne hubnout neresila dceru jsem ze zacatku nutila a stejne to k nicemu nevedlo pokud nebudu pocitat stres pro obe ted kdyz ma chut tak ji vic jak ja a pak ma dny kdy nic jist nechce jen si zobne mame to i s masem kdyz byla mala zboznovalo ho ted se treba pul roku nedotkne masa a pak najednou sni tri rizkyje tu jeste moznost ze ji rostou zadni stolicky tak ji to proste boli teda pokud je uz nema

Dekuji za reakci. Prave nuceni vubec nezabírá. A stres je to ted dost velky. Budu verit, ze to přejde a nic to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
9949
12.11.19 12:37
@Anonymní píše:
@unuděná ja se ji třeba zeptám co chce. Odpoví napr polivku, tak ji ji dam a hned řekne, ze nechce. Doufam, ze je to období a přejde to. Stoličky uz ma

No tak to budeš muset posoudit sama, nakolik to může být v důsledku nemoci a nakolik to na tebe jen zkouší. Já bych v tomhle případě trvala na snězení alespoň půlky porce s tím, že to sama chtěla. Jde ti do věku, kdy bude zkoušet hranice. Akorát teda pokud potom neběhá, že chce něco jiného a skutečně nic nejí, tak spíš bude na vině něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11026
12.11.19 12:42

Nerostou stolicky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 12:53

@Lekninka91 ty uz m/s prave narostle

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 12:55

@unuděná susenku si třeba vezme. Ale to ji davat nechci. Nebo takovou tu dětskou kapsicku.

• Nahlásit
  • Citovat
352
12.11.19 16:35

A opravdu neji? Ja bych vam doporucila zaznamenat si, co pres den sni, ty drobnosti, jak Vy pisete..susenky, krupky, ovoce, nevim co jeste..mozna budete prekvapena, kolik toho sni..a jestli ne, tak bych to resila s pediatrem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 09:47

Zrovna si prožíváme to samé. Syn poslední dobou nechce vůbec nic jíst, teda hlavně doma. Ve školce prý jí normálně i dojídá kolikrát po ostatních dětech :D Doma chce pořád jenom kaši. Takže děláme každý den Kozí kaše od firmy Goldim, to vím, že u něj projde vždy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama