eCipisek.cz

713
27.5.06 14:41

eCipisek.cz

Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti s tímto obchodem. Líbí se mi od nich kočárek. Přestože jsme ho chtěli koupit normálně v kamenném obchodě, tady je hodně velký cenový rozdíl. Jen je problém, že jsou přes celou republiku :? , takže se chci zeptat i na případné zkušenosti s reklamací.
Díky T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6153
27.5.06 17:50

Ahojky!
Já tedy nevím, jak kočárek… Já u nich koupila těhotenské rifle, moc se mi zamlouvalo, že mají u velikostí uvedeny i míry přes boky, pas, přes stehno. Jinde mají jen třeba XL a kdoví, jak je to vlastně velký, když někdy je mi L, někdy potřebuji XXL… Té reklamace jsem se taky bála - psala jsem tam, co kdyby mi přeci jen nebyly… hned druhý den mi přšla odpověď, že se nic neděje, ať zboží vyzkouším a když mi nebude ať ho pošlu zpátky a oni mi ho vymění. Zatím jsou rifle ok, takže nevím, jak případná reklamace probíhá. Každopádně přeju, ať jste s kočárkem spokojení! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
27.5.06 18:31

Čauky,
Tamiku - s nakupováním u ecipíska mám zatím velice dobrou zkušenost, i když kočárek jsem si u nich neobjednávala, právě kvůli reklamaci, chtěla jsem raději kamenný obchod i s servisem. Mám blízko Brno, tak já jsem kočárek koupila tam…Z e-cipíska mám ložní povlečení, pleny a rychlozavinovačku, přes e-mail komunikují super. Tento týden jsem dělala další objednávku pro mojí kámošku (čeká taky srpňátko), paní Ciprijánová se ozvala po tel. hnedka druhý den, neměli na skladě požadovanou barvu zboží, dohodli jsme se, velice ochotná a vyčerpávající informace! :) Za sebe můžu říct, slušné jednání, bezva ceny, co se týká dodání zboží taky není problém:-).

Přeji úspěšný výběr kočárku :wink:

Dolfinka z Těšitelek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama