Ecoegg - prací vejce

26277
13.4.17 12:59

Ecoegg - prací vejce

Dobrý den,
máte tu někdo zkušenost s pracím vejcem? Vypere? Vydrží tak dlouho, jak popisují? Nerozpadne se při praní? Jak voní?
Co vejce do sušičky? Provoní prádlo?
Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.4.17 13:06

Nekupuj to, nepere to, respektive, pere to stejně, jako čistá voda. Jsou to vyhozené peníze.

Podívej se třeba zde:
https: //www.dtest.cz/ clanek-2059/dtest-praci-koule-slibuji-ekologii-ale-prinaseji-opak
(musíš z odkazu odstranit mezery, aby fungoval)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26277
13.4.17 13:10

@klamonožka máš vyzkoušený přesně tento druh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
13.4.17 13:10

Já mám vyzkoušeno teď čerstvě cca 30 praček. Mám dvě děti a manžela…obcas jsou to prasátka a tak můžu říct, že se potýkáme s celkem odolnou špínou a vajíčko to zvládlo. Hlavně se mi líbí jak je pak prádlo měkké, sice to nijak extra nevoní ale je to měkké a já jsem náchylná na lecco ale tohle vajíčko mi neplechu nedělá. Já teda doporučuji. Jestli jste na pochybách tak zkuste nejprve tu verzi na 54 praní a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 13:14

@Billi Ne, to nemám. Osobní zkušenost mám akorát zprostředkovanou od kamarádky, která takovým zázrakům věří a tak to pořídila, ale taky musela přiznat, že to prostě nefunguje.
Teď už to zas trochu utichlo, ale před pár lety o tom bylo spoustu článků a testoval to kde kdo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26277
13.4.17 13:15

@Dancza134 cenově se to liší o 100 Kč, takže chci kdyžtak rovnou těch 210. Jakou jste zkoušeli vůni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
13.4.17 13:19

Mám to růžové tuším jarní vůně. Peru na 60tku a jak jsem psala bez skvrn a to zápasím s trávou na kolenech, čokoláda…malé děti no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
18.2.18 10:06

Nefunguje

Ja s vajíčkem vyprala už takovych 25 praček a efekt žádný. Bile ponožky jsou po vyprani pořád stejně spinave, rucniky totéž. A to nejsme zadní zedníci abychom meli extra špinavé prádlo. Vůně vůbec žádná. Ja nedoporučuji! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11877
18.2.18 12:39

Také jsem párkrát zkoušela a za mě NE..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu