E-kasa, platební terminál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loyall
Nováček 7 příspěvků 10.04.19 08:26
Ekasa, platebni terminal

Zdravim, ma nekdo zkusenost s e- kasou a platebnim terminalem?

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9232 příspěvků 1 inzerát 10.04.19 08:48

@Loyall nejaka mini diskuze je TADY .

Loyall
Nováček 7 příspěvků 10.04.19 08:51
@lucynka25 píše:
@Loyall nejaka mini diskuze je TADY .

Dekuji, ale konverzace je z roku 17, nevim zda by mi tam nekdo odpovedel.

Apple11
Stálice 72 příspěvků 10.04.19 08:56

S e-kasou zkušenosti nemám, ale momentálně si zařizuju platebni terminál od KB. Tak nevím, jestli ti můžu nějak poradit… ;)

Loyall
Nováček 7 příspěvků 10.04.19 09:12
@Apple11 píše:
S e-kasou zkušenosti nemám, ale momentálně si zařizuju platebni terminál od KB. Tak nevím, jestli ti můžu nějak poradit… ;)

Aha tak to nevim no, jde o Wirecard, ze mi posilaji pres o2 faktury.. Co lidi plati pres terminal, ale zadne penize mi na ucet neprisly, mam to teprve tyden - a ve fakturach stoji, ze penize budou vyplaceny na ucet coz u nej je N/A coz je z anglictiny not available, treba drzitel uctu, iban atd tam je , ale cislo uctu ne a ted nevim zda tam to N/A byt ma, nebo nema a ma tam byt normal cislo uctu vepsane.

Apple11
Stálice 72 příspěvků 10.04.19 09:23
@Loyall píše:
Aha tak to nevim no, jde o Wirecard, ze mi posilaji pres o2 faktury.. Co lidi plati pres terminal, ale zadne penize mi na ucet neprisly, mam to teprve tyden - a ve fakturach stoji, ze penize budou vyplaceny na ucet coz u nej je N/A coz je z anglictiny not available, treba drzitel uctu, iban atd tam je , ale cislo uctu ne a ted nevim zda tam to N/A byt ma, nebo nema a ma tam byt normal cislo uctu vepsane.

Hm, tak to nevím. Co se zkusit spojit s provozovatelem?
Když se posílají peníze do zahraničí, tak se uvádí taky jen iban. Je to v podstatě mezinárodní číslo účtu, tak třeba stačí jen iban a číslo účtu, tak jak se uvádí pro tuzemský platební styk tam být nemusí… :nevim:

Loyall
Nováček 7 příspěvků 10.04.19 09:30
@Apple11 píše:
Hm, tak to nevím. Co se zkusit spojit s provozovatelem?
Když se posílají peníze do zahraničí, tak se uvádí taky jen iban. Je to v podstatě mezinárodní číslo účtu, tak třeba stačí jen iban a číslo účtu, tak jak se uvádí pro tuzemský platební styk tam být nemusí… :nevim:

Diky i tak za tvoji reakci.

Mirčulka
Kecalka 304 příspěvků 10.04.19 11:36

Tak moje zkušenost: každý večer mi dorazí na email přehled plateb za minulý den, peníze chodí ob dva dny, tzn. penize za patek přijdou v úterý, za pondělí ve středu, atd. Ale takhle to je pokud máš na kartach denně přes 2000,– když je to míň, tak to může být o něco déle. Každopádně klidně zavolej na o2 linku, někdy tam narazís i na někoho vstřícného a proškoleného :) ty začátky s ekasou pamatuju, byl to docela stres :mrgreen:

Loyall
Nováček 7 příspěvků 10.04.19 11:50
Jo pred chvili jsem tam volala, je to tezke s nema, nikdy nic nemaji dotazene dokonce a spravne :D A taky vzdycky nikdo nic nevi :D , Diky za info :palec:
@Mirčulka píše:
Tak moje zkušenost: každý večer mi dorazí na email přehled plateb za minulý den, peníze chodí ob dva dny, tzn. penize za patek přijdou v úterý, za pondělí ve středu, atd. Ale takhle to je pokud máš na kartach denně přes 2000,– když je to míň, tak to může být o něco déle. Každopádně klidně zavolej na o2 linku, někdy tam narazís i na někoho vstřícného a proškoleného :) ty začátky s ekasou pamatuju, byl to docela stres :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama