Reklama

Ekokůže - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 27.03.09 08:42
eko kůže
  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo sedací soupravu z eko kůže, teď si zrovna kupujeme novou a nad ekokůží přemýšlíme… Máte s ní někdo zkušenost nebo je lepší zátěžová látka??

Reklama

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 09:41

My máme sedačku ze žluté eko kůže asi 3 roky a spokojenost!
Nechtěla jsem investovat do kůže, protože máme malé dítko a ty dokážou opravdu divy!
Sedačka z eko kůže nám nahradila drahou sedačku a až budou děti větší tak se koupí nová sedačka z kvalitnějšího materiálu :wink: :wink: :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 13:02

Ahojky, my meli z eko a po 4 lelech popraskala (je ale pravda, ze jsem ji za celou dobu nicim neosetrovala, krom cisteni mydlovou vodou). No a jako plus bych uvedla, ze spoustu nehod prezila oproti latkove, kterou uz bych musela x krat precalounit:-)
neprihlasena Kiera

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 13:28

Tak našim po roce začala praskat. (Vichrice)

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.03.09 20:53

Jaký je rozdíl mezi kůží, a eko kůží? Cenový, a normál kůže je lepší? Taky bych chtěla koženou sedačku, ale nevím jakou. teda jakou vím, ale z jaké kůže :wink: Má Ikea taky eko?

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 29.03.09 13:43

Ahoj, máme sedačku z eko kůže přes 2 roky a maximální spokojenost. Zatím jsem ji také ničím jiným než mýdlovou vodou nemyla, tka se teď chystám koupit přípravek na eko.

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 30.03.09 11:29

Ahoj, máme sedačku z eco kůže v zelené barvě a maximální spokojenost. Máme jí něco málo přes 2 roky. Určitě doporučuji. Také jsem zvažovala pravou kůži, ale cenový rozdíl je opravdu velký a rozdíl v provedení minimální. :D

Žanetajhjh 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.13 15:49

Dobrý den, ráda bych věděla zda studí eco kůže? Děkuji za odpověď.

Danilode2
Nováček 1 příspěvek 04.05.13 16:01

Dobrý den, zvažuji koupi nové sedačky z eko kůže, ale mám dvě kočičky. Má někdo zkušenost, zda je ekokůže odolná proti poškrábání od koček? Děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >