Ekokůže - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marzina
Povídálka 39 příspěvků 27.03.09 08:42
eko kůže
  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo sedací soupravu z eko kůže, teď si zrovna kupujeme novou a nad ekokůží přemýšlíme… Máte s ní někdo zkušenost nebo je lepší zátěžová látka??
Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 09:41

My máme sedačku ze žluté eko kůže asi 3 roky a spokojenost!
Nechtěla jsem investovat do kůže, protože máme malé dítko a ty dokážou opravdu divy!
Sedačka z eko kůže nám nahradila drahou sedačku a až budou děti větší tak se koupí nová sedačka z kvalitnějšího materiálu :wink: :wink: :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 13:02

Ahojky, my meli z eko a po 4 lelech popraskala (je ale pravda, ze jsem ji za celou dobu nicim neosetrovala, krom cisteni mydlovou vodou). No a jako plus bych uvedla, ze spoustu nehod prezila oproti latkove, kterou uz bych musela x krat precalounit:-)
neprihlasena Kiera

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 13:28

Tak našim po roce začala praskat. (Vichrice)

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.03.09 20:53

Jaký je rozdíl mezi kůží, a eko kůží? Cenový, a normál kůže je lepší? Taky bych chtěla koženou sedačku, ale nevím jakou. teda jakou vím, ale z jaké kůže :wink: Má Ikea taky eko?

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 29.03.09 13:43

Ahoj, máme sedačku z eko kůže přes 2 roky a maximální spokojenost. Zatím jsem ji také ničím jiným než mýdlovou vodou nemyla, tka se teď chystám koupit přípravek na eko.

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 30.03.09 11:29

Ahoj, máme sedačku z eco kůže v zelené barvě a maximální spokojenost. Máme jí něco málo přes 2 roky. Určitě doporučuji. Také jsem zvažovala pravou kůži, ale cenový rozdíl je opravdu velký a rozdíl v provedení minimální. :D

Žanetajhjh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.13 15:49

Dobrý den, ráda bych věděla zda studí eco kůže? Děkuji za odpověď.

Danilode2
Nováček 1 příspěvek 04.05.13 16:01

Dobrý den, zvažuji koupi nové sedačky z eko kůže, ale mám dvě kočičky. Má někdo zkušenost, zda je ekokůže odolná proti poškrábání od koček? Děkuji za odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >