Ekzém ve tvaru kruhu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 19:36
ekzem do kruhu

Dobry den, objevila se mi tato vyrazka, nesvedi nepali, myju mydlem s nanostribrem, trochu pomaha ale neni to ono, zitra jdu na kozni, tak jsem trochu nervozni, bala jsem se boreliozy ale na druhy noze se mi udelala mala supinka takze spis nejaky ekzem? Taky se bojím lupenky, Nevim prosim o radu co by to mohlo být.

Reakce:

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 09.05.18 19:40

Nemate doma morce nebo jine zvire? Videla jsem dvakrat velice podobnou vyrazku a bylo to z morcat. Ta se pak musela take prelecit…

pavla.souku
Stálice 98 příspěvků 09.05.18 19:42

Vypadá to jako plíseň a nebo rosea

Schwarzwaldtort
Povídálka 39 příspěvků 09.05.18 20:33

Mazat olivovym olejem!
Mela jsem podobne fleky.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 09.05.18 20:45

Plisen..doporucuji ster u kozniho. nam to prinesl domu kocour prenasec..pred 8lety, chytli to vsichni, kdo si kocourka pochovali plus pejskove a kocky u nas 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >