Reklama

Ekzém ve tvaru kruhu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 19:36
ekzem do kruhu

Dobry den, objevila se mi tato vyrazka, nesvedi nepali, myju mydlem s nanostribrem, trochu pomaha ale neni to ono, zitra jdu na kozni, tak jsem trochu nervozni, bala jsem se boreliozy ale na druhy noze se mi udelala mala supinka takze spis nejaky ekzem? Taky se bojím lupenky, Nevim prosim o radu co by to mohlo být.

Reklama

Reakce:

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 09.05.18 19:40

Nemate doma morce nebo jine zvire? Videla jsem dvakrat velice podobnou vyrazku a bylo to z morcat. Ta se pak musela take prelecit…

pavla.souku
Stálice 93 příspěvků 09.05.18 19:42

Vypadá to jako plíseň a nebo rosea

Schwarzwaldtort
Povídálka 37 příspěvků 09.05.18 20:33

Mazat olivovym olejem!
Mela jsem podobne fleky.

kamcaKr
Kecalka 474 příspěvků 09.05.18 20:45

Plisen..doporucuji ster u kozniho. nam to prinesl domu kocour prenasec..pred 8lety, chytli to vsichni, kdo si kocourka pochovali plus pejskove a kocky u nas 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama