Ekzém ve tvaru kruhu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 19:36
ekzem do kruhu

Dobry den, objevila se mi tato vyrazka, nesvedi nepali, myju mydlem s nanostribrem, trochu pomaha ale neni to ono, zitra jdu na kozni, tak jsem trochu nervozni, bala jsem se boreliozy ale na druhy noze se mi udelala mala supinka takze spis nejaky ekzem? Taky se bojím lupenky, Nevim prosim o radu co by to mohlo být.

Reklama

Reakce:

lucyinka
Povídálka 11 příspěvků 09.05.18 19:40

Nemate doma morce nebo jine zvire? Videla jsem dvakrat velice podobnou vyrazku a bylo to z morcat. Ta se pak musela take prelecit…

pavla.souku
Povídálka 49 příspěvků 09.05.18 19:42

Vypadá to jako plíseň a nebo rosea

Schwarzwaldtort
Povídálka 27 příspěvků 09.05.18 20:33

Mazat olivovym olejem!
Mela jsem podobne fleky.

kamcaKr
Kecalka 355 příspěvků 09.05.18 20:45

Plisen..doporucuji ster u kozniho. nam to prinesl domu kocour prenasec..pred 8lety, chytli to vsichni, kdo si kocourka pochovali plus pejskove a kocky u nas 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama