Ekzém ve tvaru kruhu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 19:36
ekzem do kruhu

Dobry den, objevila se mi tato vyrazka, nesvedi nepali, myju mydlem s nanostribrem, trochu pomaha ale neni to ono, zitra jdu na kozni, tak jsem trochu nervozni, bala jsem se boreliozy ale na druhy noze se mi udelala mala supinka takze spis nejaky ekzem? Taky se bojím lupenky, Nevim prosim o radu co by to mohlo být.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelucyinka
Povídálka 16 příspěvků 09.05.18 19:40

Nemate doma morce nebo jine zvire? Videla jsem dvakrat velice podobnou vyrazku a bylo to z morcat. Ta se pak musela take prelecit…

pavla.souku
Stálice 68 příspěvků 09.05.18 19:42

Vypadá to jako plíseň a nebo rosea

Schwarzwaldtort
Povídálka 33 příspěvků 09.05.18 20:33

Mazat olivovym olejem!
Mela jsem podobne fleky.

kamcaKr
Kecalka 411 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 20:45

Plisen..doporucuji ster u kozniho. nam to prinesl domu kocour prenasec..pred 8lety, chytli to vsichni, kdo si kocourka pochovali plus pejskove a kocky u nas 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama