Nateklé oči, spíše spojivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laktifol
Nováček 10 příspěvků 06.05.18 07:37
Nateklé oči, spíše spojivky

Dobrý den, včera mi kolem 14:00 začalo svědět nejdříve levé potom pravé oko. Po asi 10 minutách co jsem šla oči vypláchnout jsem zjistila, že mám levé oko nateklé ale spíše vnitřní koutek, který není ani až do teď vidět. U pravého oka to teprve začalo natíkat, ale večír už bylo vpohodě. Oči mě již nesvědí, nemám je ani zarudlé, jen je pořád to levé nateklé. Alergií jsem nikdy na nic neměla, nevím jestli to může být spojeno s protrhlým puchýřem na noze od spáleniny na babetě. Možná jestli to není že jsem byla asi 2 hodiny na přímém slunci. Celkem se obávám, aby to do zítra splasklo :( Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >