Reklama

Nateklé oči, spíše spojivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laktifol
Nováček 10 příspěvků 06.05.18 07:37
Nateklé oči, spíše spojivky

Dobrý den, včera mi kolem 14:00 začalo svědět nejdříve levé potom pravé oko. Po asi 10 minutách co jsem šla oči vypláchnout jsem zjistila, že mám levé oko nateklé ale spíše vnitřní koutek, který není ani až do teď vidět. U pravého oka to teprve začalo natíkat, ale večír už bylo vpohodě. Oči mě již nesvědí, nemám je ani zarudlé, jen je pořád to levé nateklé. Alergií jsem nikdy na nic neměla, nevím jestli to může být spojeno s protrhlým puchýřem na noze od spáleniny na babetě. Možná jestli to není že jsem byla asi 2 hodiny na přímém slunci. Celkem se obávám, aby to do zítra splasklo :( Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama