Elektrická odsávačka - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sajinas
Stálice 55 příspěvků 21.02.18 20:19
Elektrická odsávačka - prosím poraďte

Ahoj, prosím poraďte mi jakou odsávačku bych si měla pořídit? Jaké máte zkušenosti?
Můj malinký propláče skoro celý den, potřebuje hodně pozornosti, pořád ho musím nosit v náručí nebo vozit v kočárku, aby byl trošku klid a teď potřebuji odsávat mléko, jenže jaksi mě děsí, jak to budu zvládat, když už teď nemám ani čas si dojít na wc bez toho, abych ještě než dosednu, musela zas letět uklidňovat. Prostě nevím, kde nahnat čas ještě na odsávání, jsem ráda, když zvládnu zapnout rychlovarnou konvici a někdy se mi povede si i kojící čaj hned zalít - to je prostě úspěch. Proto tedy potřebuji co nejlepší odsávačku, co mléko vytáhne nejlépe a nejrychleji. Já vím, že to nemůže být nějaký turbo, ale budu ráda, když povíte, s čím jste byly, co se rychlosti a kvality týče spokojené vy :) Předem díííky! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Kecalka 379 příspěvků 21.02.18 20:27

Já měla dvoufazovou elektrickou od medely, spokojenost.

sajinas
Stálice 55 příspěvků 21.02.18 20:29
@Veru1987 píše:
Já měla dvoufazovou elektrickou od medely, spokojenost.

Nad medelou uvazuju. A to byla ta swing? :)

Kelliee
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 21.02.18 20:29

Já mám dobrou zkušenost s Phillips Avent Natural

cverunka
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 21.02.18 20:30

Také jsem měla Medelu swing a super, jinou nemám odzkoušenou.

našechobotnice
Povídálka 25 příspěvků 21.02.18 20:33

Taky jsem měla Medelu Swing. Odsávala jsem dvojčatům mlíko 8 měsíců. Jenže se pak odstavili a mlíko i přes denní odsávání mizelo. Ale medela supeer.

Veru1987
Kecalka 379 příspěvků 21.02.18 20:33
@sajinas píše:
Nad medelou uvazuju. A to byla ta swing? :)

Ano swing. Odsávala výborně. Jen potom doporučím mít doma náhradní menbárnu, je to otázka pár korun, ale mě to díky té membránce najednou špatné přestalo odsávat zrovna večer, vůbec jsem to netušila, že se mění.

našechobotnice
Povídálka 25 příspěvků 21.02.18 20:37
@Veru1987 píše:
Ano swing. Odsávala výborně. Jen potom doporučím mít doma náhradní menbárnu, je to otázka pár korun, ale mě to díky té membránce najednou špatné přestalo odsávat zrovna večer, vůbec jsem to netušila, že se mění.

Jojo, to je pravda. Zneškodnila jsem za tu dobu asi 6 membránek. Super připomínka :dance:

stonožka12
Kecalka 429 příspěvků 9 inzerátů 21.02.18 20:47

Medela swing je top z těch na doma. Pokud potřebujete odsávat třeba jen krátkodobě, doporučuji půjčit si nemocniční Medelu, odsaje za mnohem kratší dobu, je velmi výkonná.

Anonymní  21.02.18 20:50

Doporučuju si v půjčovně půjčit na měsíc Medelu swing. Nic rychlejšího a menšího asi není, když bude vyhovovat, tak si to koupíš.

Anonymní  21.02.18 20:52

A nosit dítě v šátku, vaku nebo nosítku! Tím se ušetří mnoho času a energie :)

sajinas
Stálice 55 příspěvků 21.02.18 21:20

Holky diky moc! :andel:
Mrknu na to pujceni a pak uvidim.
S tou membranou super vedet, to by mi taky nenapadlo 8o

Jeste jednou dekuju vsem :mavam:

sajinas
Stálice 55 příspěvků 21.02.18 21:22
@Anonymní píše:
A nosit dítě v šátku, vaku nebo nosítku! Tím se ušetří mnoho času a energie :)

Je fakt, ze asi malo nositkuju :think: Ale parkrat uz se mi v tom taky pekne rozcilil, tak mozna proto se toho trochu bojim :roll:

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 21.02.18 21:25

Taky jsem používala Medelu Swing a spokojenost, jen to chce fakt hlídat tu membranku. A odsavala jsem v nosítku ;) Pokud jsi náhodou z Prahy, tak bych ti ji klidně půjčila na vyzkoušení :)

sajinas
Stálice 55 příspěvků 21.02.18 21:26

Holky koukam na to pujceni a pisou tam, ze je treba se poradit s odbornikem, nez si ji zapujcim.
Nevite z jakyho duvodu? :think:
Nebo to pisou pro sicher? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama