Elektrický kartáček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 07.11.18 12:01
Elektrický kartáček

Ahoj, chtěla bych partnerovi koupit elektrický kartáček potažmo pro celou rodinu :). Jak se prodávají s více hlavami. Nikdy jsem ho ale neměla. Nějaké zkušenosti, rady, cokoliv,…? Díky Maky

Reakce:

Terkapali
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 07.11.18 12:03

@Makkkyna my používáme sonicky je lepší, a máme od značky megasmilehttps://www­.pilulka.cz/me­gasmile-sonic-black-whitening-sonicky-zub-kart?x=g&gclid=­CjwKCAiAt4rfBRBKE­iwAC678KQPcfo­aTkjBZyDcIZ_1g5uG0qY­0r2OHN5EIuY10mDqh4IC6P­1b2_cRoCKnAQAv­D_BwE a jsme nad míru spokojeni. :mrgreen: :mrgreen:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 07.11.18 12:07

Pokud elektricky tak jedine sonicky. Treba Philips sonicare. Hlavy dokoupis a oznacis barevnyma krouzkama. Neni treba drahy, staci Easyclean.

Kolik je detem? Pokud malo, mely by mit svuj - kids.

Hlavy kupuji za par supu na ebay.

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 07.11.18 12:08

my dlouhe roky pouzivame sonicke od Philips. maji ruzne druhy, lisi se to poctem funkci a samozrejme cenou. zalezi, kolik chces investovat. na progeam sensitive a s malou hlavou ho vyuzivaji i deti. jsme s nim hodne spokojeni.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 07.11.18 12:44

Manžel má philips sonicare a je prý super. Sama jsem párkrát odzkoušela a opravdu hezky čistí.

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 07.11.18 13:21

Díky a co to je sonický?? :D

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 07.11.18 15:51
@Makkkyna píše:
Díky a co to je sonický?? :D

pouzij strejdu google. je tam spousta clanku a srovnani a recenzi.

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 08.11.18 12:17

Díky, to víš, že kouknu. Jen jsem myslela jestli to nemá někdo na shrnutí jednou větou :).

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 14.11.18 14:52

Díky, takže je lepší?? Ten sonicky myslím :)

Titty
Echt Kelišová 8131 příspěvků 14.11.18 17:17

Nejsem odborník, ale podle článků na netu je sonický lepší.

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 14.11.18 20:12

@Makkkyna já jsem koupila dcerce (4roky) oral B , hraje to i melodie, tak poctive cistí, ale zubařka mi říkala, že je dobré to u těch dětí hlídat, takže ráno čistí tímto a večer čistím já důkladně klasickým kartáčkem, já jsem elektrický také nějaký měla,ale pro mě jsou moc drsné, s manželem máme citlivé dásně a nevyhovovalo nám to :nevim:
Miluju curaprox,klasiku.

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 15.11.18 13:00

@lucynka25 co jsem tak četla ty články co mi tu byli poslané tak by to prý mělo být na ty dásně lepší, tak nevím :).

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 15.11.18 19:08
@Makkkyna píše:
@lucynka25 co jsem tak četla ty články co mi tu byli poslané tak by to prý mělo být na ty dásně lepší, tak nevím :).

Oral B nedělá sonické kartáčky!

Makkkyna
Stálice 60 příspěvků 16.11.18 12:53

A které ano?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >