Nejlepší umělý vánoční stromeček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 67816 příspěvků 04.11.18 15:38
Nejlepší umělý vánoční stromeček

Nemáte někdo doma opravdu pěkný vánoční stromeček? Jako klidně i dražší, ale aby vypadal jako živý. Projíždím internet, z těch fotek se to těžko poznává. Nemáte někdo přímo doma?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20758 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 15:51

Máme stromeček koupený v baumaxu a je krásný. Je hezky košatý. První co jsme měli byl úzký a trošku košťátko, i když už to nebyly štětky na láhve. Tehdy stál kolem 1600Kč.

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 04.11.18 16:20

@terinka4444 už je to pár let ale kupovala jsem tady https://www.umelystromecek.cz/ ale tu vůni nenahradíš :? ale jsem s ním spokojená, tenkrát mne přišlo že byl větší výběr :think:

Uživatel je onlineivoun
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 04.11.18 16:24

My kupovali pred par lety v Makru a jsme max. spokojeny. Po vanocich ve sleve do 1500,– cca 170cm a moc hezky.

terinka4444
Hvězda diskuse 67816 příspěvků 04.11.18 16:28

@Markéta80 dík, tam jsem koukala, ještě je porovnávám s těmito mujstromecek na ty full 3Djehličí.
Já právě vím, že tu vůni nenahradím a že nikdy prostě nebude živý. Taky proto ho ještě nemám a každý rok to dokola zvažuju a každý rok mám nakonec živý, který mám na Štědrý den skoro suchý :mrgreen:

Chtěla bych, aby mi vydržel měsíc, ideálně bych ho chtěla dát do prostoru blíž k topení, takhle musím dávat živý do rohu, co nejdál od topení, což znamená stěhovat můj pracovní kout, což už se mi nechce. Ale živý je živý, no :nevim: proto hledám, jestli by nějaký umělý nebyl jakože skoro živý. No ne že bych zase musela dávat za stromek ale desítku :think: ach jo, každoroční trápení je zde :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67816 příspěvků 04.11.18 16:29
@ivoun píše:
My kupovali pred par lety v Makru a jsme max. spokojeny. Po vanocich ve sleve do 1500,– cca 170cm a moc hezky.

V Makru jsem koukala loni, hned co naskladnili všechny stromky a tam jsem nevybarala žádný.

terinka4444
Hvězda diskuse 67816 příspěvků 04.11.18 16:31

@Markéta80 třeba tenhle se mi zdá docela hezký :think: https://www.umelystromecek.cz/…dsky-220-cm/

Uživatel je onlineivoun
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 04.11.18 16:33

@terinka4444 je fakt, ze uz ho nejaky patek mame :nevim:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 04.11.18 16:34
@terinka4444 píše:
Nemáte někdo doma opravdu pěkný vánoční stromeček? Jako klidně i dražší, ale aby vypadal jako živý. Projíždím internet, z těch fotek se to těžko poznává. Nemáte někdo přímo doma?

Umělý? Tak to snad radši žádný…

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 04.11.18 16:36

Tak životnost „živého“ (muž tvrdí, že když ho uříznou, už je mrtvý :mrgreen: ) stromku solidně udržuju stojánkem, co je takový velký keramický hrnec, a stromek stojí ve vodě, kterou pravidelně dolévám. Než ho tam umístíme, ještě těsně před tím ho dole trochu seřízneme, aby byl řez čerstvý a lépe to sálo. A ten měsíc dá s přehledem.

K umělým - loni jsem koukala v Bauhausu, měli jich tam vystavených mraky a ty nejdražší vypadaly fakt dobře a věrně. Ale stejně do toho nejdu :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 04.11.18 16:36

@terinka4444 ten vypadá dobře, ale ta cena.. Pokud nebude ideál, za takovou cenu by mi nebylo líto ho vracet :)

terinka4444
Hvězda diskuse 67816 příspěvků 04.11.18 16:39

@ugluk to já dělám, skladuju ho ve vodě, pak je v tomhle stojánku, uřízneme kousek kmene, dávám pozor, aby se nepoškodila kůra, nestříhám špičku a stejně jako nevydrží, po deseti dnech je polochcíplý prostě. Už mě to štve.

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 04.11.18 16:42

@terinka4444 a nepomáhá, jo? My takhle fungujeme roky, muž stromek miluje a vyžaduje ho mít hodně dlouho. A to nekupujem žádné extra drahé a speciální stromky. Fakt teda je, že máme doma celkem chladno, ale topíme, to zas ne že ne.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44761 příspěvků 04.11.18 16:53

My mame tez tady koupeny. https://www.umelystromecek.cz/obchod/page/5/
Mam tam vic favoritu. Nas stal 2500,– uz ho mame druhy rok. Nemam rada male stromky, mezery mezi vetvemi. Tady jsem si nasla co pozaduji. Se spici je az po strop, ma 220 cm.
Zivych mam v predzahradce ozdobene 4 male. Doma zive moc nechci. Taky bych radeji dala klidne nekolik tis. za umely, ktery nekolik let vydrzi, jak koupit zive, zakrsle koste. Kocour mi to bude ozirat, na podlahovce to bude opadavat.

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 04.11.18 17:11

@terinka4444 pěknej, já chtěla menší, dáváme na stůl, teda loni byl na zemi, ale letos se štěnětem to nejde :mrgreen: . až budu mít zpátky svůj notas pošlu fotku, mam manželovo a ten ho ve fotkách nemá :lol: Ale myslím že jsme brala jedličku :mrgreen: a hlavně jsme si musela koupit retro světýlka houbičky :mrgreen: A největší strach mam vždy o ozdoby se jmény :jazyk: jenže ač štěně tak má dlouhý nohy, packy dá na stůl a hledá. On je to nízký stolek u kterého pracuje malá ale jen tak na zem ho dát nemůžeme :mrgreen: Tchán mne přinese pár větví a ty dám do vázy a pokoj to provoní :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >