Elektrický kartáček pro roční dítě

29
11.11.20 09:17

Elektrický kartáček pro roční dítě

Ahoj holky :mavam: potřebuji radu. Pouzivam sonicky kartáček a malý jak na to kouká, tak si nechce čistit zuby normálním kartáčkem ale furt mi bere ten sonicky (nejspíš se mu líbí jak to brni) proto by mě zajímalo jestli je možné koupit elektricky kartáček pro tak malé dítě? A jestli by mu to nezničilo dásně? :) Našla jsem na internetu elektrický od 6m+. Co myslíte? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1677
11.11.20 09:31

@Mmm22 nejsem expert, ale ja bych mu zuby cistila klasickým. Muj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
11.11.20 09:33

Sonický dětský je až od tří let. Dřív určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4504
11.11.20 09:37

Za mě je to zbytečné. Nečisti si zuby s dítětem nemusí tě vidět. čistila bych obyčejným. Dcera má 4,5 stále ji večer čistíme zuby my obyčejným kartáčkem. Uvažovali jsme sonický a nakonec jsme odložili že tak za dva roky až bude v čištění samostatnější. zatím má krásné, bílé zuby…vždy u zubařky chváleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14316
11.11.20 09:37

Taky bych nekupovala. Na ty rostoucí zoubky je to moc nápor a neseženeš hlavici pro takhle malé dítě (dostatečně měkkou). Tak si před ním vyčisti zuby normálním kartáčkem (pokud je to potřeba) a pak bez něj sonickým ;) Naše děti dostaly sonické až před 5. narozeninami a když se nějaký zub kýve nebo pak nový roste, stejně to místo čistí raději normálním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
11.11.20 09:48

Moje zubařka i dentální hygienistka sonické kartáčky nedoporučují minimálně do šesti let, a to prý z důvodu, že si dítě neosvojí správné čištění. Tak nevím. Ročnímu bych elektrický kartáček do pusy necpala. Že se malým dětem nelíbí čištění zubů, to je normální. Spíš bych to ale řešila vhodnou motivací než el. kartáčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3446
11.11.20 09:57

Chápu ho a jeho motivaci, ale v tomto věku to určo není vhodné.. čistila bych si před ním obyčejným a aspoň dva roky ještě počkala ;) ta pusinka, zoubky i dásně jsouještě velmi citlivé a jemné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
11.11.20 10:06

Za me urcite ne. akorat mu poskodis dasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
11.11.20 10:11

Synovi jsme porizovali tesne pred 3 narozeninami, ale stale jedeme v rezimu, ze cisti klasickym pod nasim dohledem, potom zkontrolujeme, nebo docistime a az potom to prejede elektrickym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
11.11.20 11:49

Holky tak dekuju za radu 😊 😊 počkám tedy a budu čistím klasickým 😊 myslela jsem si i ze by se mu vyčistil lépe 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama