Syn snědl kočkolit

9.11.20 13:00

Syn snědl kočkolit

Holky, roční syn právě snědl zrníčko kočkolitu. Snažila sem se mu to vydolovat z pusy ale marně. Nevim jestli to mám nějak řešit? Napadlo mě zavolat na TIS, co by mi tam řekli, protože ani nevim z čeho se to vyrábí :zed: Co byste dělaly vy?
Tak máme kočkolit ze silikonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17252
9.11.20 13:04

@Adina Mandalova nic, vykaká to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19712
9.11.20 13:09

Nic, jedno zrnicko ho nezabije, deti sni horsi veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
9.11.20 13:09

Tak zalezi, co to bylo za kockolit? Ty mas doma kocku? Tak se podivejte na ty pytel, jestli je to kockolit z prirodniho materialu, tak to je v pohode, jestli je to silikonovy, tak to je horsi, ale nevim, co se muze stat pri spolknuti 1 kulicky…na tis zavolat muzes, ale stejne musis nejdriv zjistit, jaky to byl kockolit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
9.11.20 13:21
@Melodie91 píše:
Tak zalezi, co to bylo za kockolit? Ty mas doma kocku? Tak se podivejte na ty pytel, jestli je to kockolit z prirodniho materialu, tak to je v pohode, jestli je to silikonovy, tak to je horsi, ale nevim, co se muze stat pri spolknuti 1 kulicky…na tis zavolat muzes, ale stejne musis nejdriv zjistit, jaky to byl kockolit

I syntetika by z něho vyšla. Z jednoho zrnka se fakt nic nestane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
9.11.20 13:22

Připravte si složení kočkolitu a zkuste zavolat Toxilinku - 224 91 92 93. Jo a ještě RČ dítěte a zdravotní pojišťovnu. Většinou jsou příjemní a fakt poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 13:22

@Melodie91 dole píšu, že je to ze silikonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
9.11.20 13:26
@Adina Mandalova píše:
@Melodie91 dole píšu, že je to ze silikonu

Jojo, jsem si pred tim nevsimla a uz se mi nechtelo editovaz prispevek…tak silikonovy kockolit je pri pozreni toxicky, obsahuje nakou letku na pohlcovani vlhkosti…,ale neumim si predstavit, jak moc toxicka je jedna kulicka..a taky, jestli je jistota, ze ta kulicka byla fakt jen jedna..na tis kazdopadne zavolat muzes :nevim: treba aspon reknou, jestli nemas ditku dat treba cerne uhli nebo neco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 13:26

Já asi nebudu magořit. Sem si jistá, že bylo jen jedno. Všem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19712
9.11.20 13:29

@Adina Mandalova kdyztak mu dej i preventivně tabletu cernyho uhli. Ono stejne nic neudelas, pokud nechces hystercit a jet diteti vypumpovat zaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 13:33

@Kriss Tina jezis to nechci. Chtela sem si overit, zda byste jednaly stejne nebo podobne jako ja. Bala sem se abych to preci jen nepodcenila a hlavne me nenapadlo se podivat z ceho to je :roll: nakej zkrat asi :oops: nicmene dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
9.11.20 13:35

Máme tři děti a každé určitě snědlo nejednu kuličku silikonového steliva a všichni jsou ok. Myslím že se opravdu nic nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
9.11.20 13:37

@Adina Mandalova hlavně klid, syn si strčil mrtvou myš do pošty a noc se mu nestalo, druhý vylil tetovací barvu měl ji i v puse a taky nic :mrgreen: ty děti jsou hrozně odolné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
9.11.20 13:55

Naše malá je na to expert. Všude vyleze, všechno vyhrabe a je rychlá jak blesk. Veškeré chemikálie mám už ve skříni nahoře úplně nejvíc co to jde. Ale i tak při úklidu a asi pěti vteřinách nepozornosti si mi lokla ironu, stříkla do pusy savo, spolkla můj prednison, u babičky si šplíchla do pusy repelent, ocumlala fixy,… A je zdravá jak rybička, jen já jsem zralá už na blázinec. A to jí opravdu defakto nespouštím z očí. Jsou jí tři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4975
9.11.20 14:39

Zavolala bych na toxikolinku pro klid v duši ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama