Zimní režim s batoletem

35
9.11.20 15:26

"Zimni" rezim

Ahoj, pro zajimavost bych se chtela zeptat, jaky mate „zimni“ rezim s batolaty, ktere spi po obede? Zazivam prvni podzim s chodicim batoletem (1,5 roku) a jsem trochu rozmrzela z toho, ze na dyl ven chodime vlastne jen dopoledne. Odpoledne spi vetsinou do 3 nebo i do pul 4 a nez ho vypravim, je skoro tma. A jak si v te chuzi jeste neni moc jisty, tak potme se mu to logicky moc nelibi. Ale vydrzet se synem kazdy den cely podvecer doma, to bysme se zblaznili oba :) Menily jste nejak v zime rezim, aby si deti uzily vic svetla? Ono to asi stejne dost dobre nejde.. diky za zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17235
9.11.20 15:30

Nedávno se tu o tom psalo… Někdo nechodí vůbec. My prostě jdeme i v těch půl pátý a třeba do šesti :nevim: tour de potemělá hřiště :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
9.11.20 15:32

Ještě mám furt oči navrch hlavy z oblečení a to zatím není venku břečka :roll: za kalhoty tisíce a stejně nejsou stoprocentni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
9.11.20 15:33

Taky chodime az tak ve ctyri, ma taky rok a pul..ja myslim, ze lepsi na chvili nez vubec…do tmy jsme na hristi a pak se presouvame domu, ji se docela libi lampy a auta a jak se ruzne sviti..v oknech, vylohy a tak..je to zmena, kterou z leta nezna :-) a na Ulici doma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
9.11.20 15:35
@Bubla Bůčková píše:
Ještě mám furt oči navrch hlavy z oblečení a to zatím není venku břečka :roll: za kalhoty tisíce a stejně nejsou stoprocentni.

Davam gumovy z lidlu, ty docela vydrzej, ale ty boty :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
9.11.20 15:35

@Bubla Bůčková Tak to se na potemnely tour asi potkame :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
9.11.20 15:41
@Melodie91 píše:
Taky chodime az tak ve ctyri, ma taky rok a pul..ja myslim, ze lepsi na chvili nez vubec…do tmy jsme na hristi a pak se presouvame domu, ji se docela libi lampy a auta a jak se ruzne sviti..v oknech, vylohy a tak..je to zmena, kterou z leta nezna :-) a na Ulici doma :lol:
:lol: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
9.11.20 15:46
@Morfeuss píše:
@Bubla Bůčková Tak to se na potemnely tour asi potkame :D

Jo jo, všichni shánějí děcka domu a můj kluk vymetá ty nejmokřejši a nejspinavejsi klouzačky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24644
9.11.20 15:49

Nehrotim to. Nemám jen jeho. Někdy jdeme ven dopoledne ( když nemají starší děti výuku),někdy až se vyspí. Teď třeba spí. Ale dneska asi ven nepůjdeme, je mlha, hnusně..max na chvilku se provětrat kolem baráku. Že je tma mu nevadí ( 21 měsíců).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
9.11.20 15:53

@Melodie91 tady po vesnici dávám holínky pak do města kožený boty celkem nepromoknou a dají se jakž takž umejt nepromokavého oblečení máme spoustu celkem to zvládá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
9.11.20 15:56

Dopoledne chodíme každý den a odpoledne aspoň na chvilku taky i kdyby to mělo být na hoďku jinak se to s ní nedá. :roll: super byla sobota to jsme byly celé odpoledne venku vzbudila jsem ji násilím už ve čtvrt na 2 a zajeli jsme do Babiččina údolí. Dokonce jsme si tam koupili trdelník. Iluze toho jak to bylo když svět byl ještě " v pořádku"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32862
9.11.20 15:57

Chodili jsme normálně i za tmy. Stejně bylo potřeba vyzvednout nějaké starší dítě na kroužku. Bydlíme tak, že chodíme všude pěšky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
9.11.20 15:58

Spíš je blbý se jí ven nechce možná kvůli tomu oblékání. Skoro vždycky jsou dramata a to jsem upustila od šály a rukavic :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
9.11.20 16:01
@ludmilaadamkova píše:
@Melodie91 tady po vesnici dávám holínky pak do města kožený boty celkem nepromoknou a dají se jakž takž umejt nepromokavého oblečení máme spoustu celkem to zvládá.

Mame prave kozeny, jsou super, nepromoknou, ani kdyz capa v louzi…,ale jak vypadaj :lol: :zed: a umyt uz teda nejdou :lol: teda jako jdou, ale je to hruba kuze, takze jsou takovy jezaty :lol:…ale uz to neresim, bud je treba nekdo pak jeste zadarmo vezme, nebo pujdou do popelnice no…a pristi rok holinky..ted by se v nich jeste prizabila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3305
9.11.20 16:02

Chodíme klidně i potmě. Malá si najde nějakou hromadu kamínků nebo hlíny (zatím to naštěstí vždycky byla opravdu jen hlína, za temná je to takové neurčité, v čem se vlastně hravě) a tma ji nevadí. Dneska ještě spí, tak to asi půjdeme jen za tmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat