Kam chodíte s kočárkem?

4067
10.11.20 19:47

Kam chodíte s kočárkem?

Napadlo mě, když každá druhá píše, že chodí dopoledne na dvě hodiny ven, odpoledne taky na dvě hodiny ven… to nachodíte šestnáct kilometrů s kočárem? Kde, kam, proč chodíte? Co tam děláte? Já se přiznám, mě to nudí. Já tak jen bloumám a za půl hodiny jsem doma. Tak mě zajímá, co s tím kočárem tak dlouho venku děláte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17060
10.11.20 19:58

@Čičorečka já jsem chodila 3 km na nákup, takže celkem 6 km - mně chodit jen tak bezdůvodně nebaví, tak jsem teda nakupovala s kočárem, i když mám auto
nebo do města - to je 5 km

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
10.11.20 19:59

Chodim, hodim si písničky do sluchátek a jdu :D bud projdu les, nebo kolem reky, nebo jdu takove luxusnejsi čtvrti a koukam jaky maj lidi pekny vily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
10.11.20 20:00

@Čičorečka u prvního jsem nachodila hodiny a kilometry po celým městě 😁 Měla jsem teda kámošku ke kočárku, ale chodila jsem ráda i sama. Stanov si nějaký cíl. Koupit pečivo na druhý straně města, apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
10.11.20 20:01

Tak ono také záleží, jestli máš s sebou pouze kočárek, popř. i další děti… S nejstarší jsem byla venku dost často - jakmile začala doma fňukat, tak jsem ji v zimě oblékla, vzala psa a šla třeba na dvě hodiny ven (kočárek na ní fungoval). Měla jsem svižnější tempo a dělala po městě okruhy, popř. třeba vyrazila někam do přírody. Dost často jsem potkala známého člověka, tak když se člověk zastavil na pokec, tak to ubíhalo rychleji. Pak když přibývalo dalších dětí, tak cesty s kočárkem byly náročnější. Nejhorší bylo takové to období, když se starší nechtělo ještě daleko chodit (neměla ráda odrážedlo) a novorozenec v kočárku, to jsem šla třeba na hřiště. Teď se třetím dítětem si užívám, když mohu jít pouze s kočárkem. Ale pokud vezmu ven i ty starší, tak se to dá. Pětiletá šlape dobře, prostřední miluje odrážedlo… Ale stejně ta chůze je prostě o hodně pomalejší, než když jdu jen s tím kočárkem. Jo a cestu s kočárkem třeba spojím i s nákupy po městě (potraviny, ovoce, masna atd). Něco jiného bylo období, když nejmladší neměl rád korbu, to bylo tedy něco… Vydržel cca půl hodiny a pak raději rychle domů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
10.11.20 20:06

Bydlim na P8. Jdu do Dablickeho haje, na Proseckou vyhlidku, Cimicky haj, nebo kousek busem a pak z Botanicky dolu do Troji pak podel vody k tramvaji domu. Po ceste si dam kafe, pohoda. Zalezi co v lokalite mas za moznosti. A jelikož chodim i se starsi, tak i par Km je na x hodin s tema obstrukcema :P :P :P :P

Příspěvek upraven 10.11.20 v 20:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
10.11.20 20:08

Ja si hodím sluchátka do uší, zapnu hru a jedem.. S maličkou chodíme vždy od 15:00-17:30 max 18:00. Paráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17085
10.11.20 20:08
@Čičorečka píše:
Napadlo mě, když každá druhá píše, že chodí dopoledne na dvě hodiny ven, odpoledne taky na dvě hodiny ven… to nachodíte šestnáct kilometrů s kočárem? Kde, kam, proč chodíte? Co tam děláte? Já se přiznám, mě to nudí. Já tak jen bloumám a za půl hodiny jsem doma. Tak mě zajímá, co s tím kočárem tak dlouho venku děláte?

ty jo, konecne nekdo, kdo to citi stejne.

No ja povetsinou jedu nakoupit. Tedy, chodivala jsem, kdyz jeste nebyla doba koronovirova. Nakupujeme sice jednou za tyden velky nakup, ale stejne mi stale neco chybi, tak skocim nakoupit, na postu hodit balicek… a v lete jsem to vzala pres cukrarnu na zmrlinu nebo s dcerou jsme si zasly do jedne remelsnicke pekarny, maji tam hristatko, mangovou limonadu, zmrzliny a selekci naprosto uzasnych kolacu. A tak couram po okoli, povetsinou do hodiny jsem doma.

Co me zoufale, ale ZOUFALE nebavi je vysedavani na hristi. Z toho jsem uplne zoufala, kazda bunka meho tela rve, ze uz chce jit domu, nebo neco delat, COKOLIV, jenom neposedavat na priblblem hristi, divat se na to, jak jsou decka na sebe nepratelske, nebo vresti jako paviani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
10.11.20 20:09

Dopoledne chodím na rehabky a do obchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
10.11.20 20:10

To by mě taky zajímalo… Já teda chodím jen jednou, vždy si dám cíl a jdu pomalinku. Snažím se, aby to vyšlo tak na 3 hoďky. Jinak taky nesnáším procházku bez cíle. :zed:
Navíc, kdybych chodila 2×, tak doma nic neudělám. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65232
10.11.20 20:10

S prvnim jsem chodila porad ty stejne trasy po meste dokolecka, nemeli jsme balkon.
Druhe dite nechavam spat na balkone, plus jsem koupila automaticke houpani kocarku extra a je to skvela vec, spi tam i dve hodiny nekdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1707
10.11.20 20:15

Chodím běhat do blízkého parku. Mám jedno dítě a už máme zajety režim, ze dopolední spánek stravim behaniˇ/cvičením na workoutem hřišti. Dítě spí a když nespi tak kouká. Když hodně řve, vyndam ji a používám ji jako závaží, ona rici smíchy a já si maknu. Odpoledne zase chodil vyřizovat různé věci-na nakup, vyzvednout balik, poslat balik, k nejbližšímu obchodu 15 minut cesta, do obchodního centra 20 minut, než to vyzvednu, tak hodina v haji a když se ještě pak stavím někde jinde, hodina a půl jak nic. Případně chodím do lesika kousek od baraku. Jako ten park mě taky už občas nebavi, ale tak lepší než nic. Já zas nechápu co s téma miminama furt všichni děláte doma, mě by hrablo, kdybych nesla alespoň jednou denně ven se poradně vyvetrat. Radši dvakrát, v lete klidně furt 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
10.11.20 20:17

No já mám psa, který hysterčí, když odcházím bez něj. Takže do města to nepřichází v úvahu. Musím do lesa a kolem bloků. To je fakt na půl hoďky. No a kdybych ignorovala psa, což není zas takový problém, tak proč bych chodila s kočárem nakupovat někam daleko? Nákup přiveze autem muž. Prostě já nevidím důvod chodit s kočárem jen tak po venku. Samozřejmě, jsou děti, které spí jen v jedoucím kočáru, jsou ženy, co bydlí v paneláku a potřebují vydechnout. Ale dvakrát dvě hodiny mi prostě přijde strašně moc času bezcílně na procházce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
10.11.20 20:22
@warita píše:
ty jo, konecne nekdo, kdo to citi stejne.

No ja povetsinou jedu nakoupit. Tedy, chodivala jsem, kdyz jeste nebyla doba koronovirova. Nakupujeme sice jednou za tyden velky nakup, ale stejne mi stale neco chybi, tak skocim nakoupit, na postu hodit balicek… a v lete jsem to vzala pres cukrarnu na zmrlinu nebo s dcerou jsme si zasly do jedne remelsnicke pekarny, maji tam hristatko, mangovou limonadu, zmrzliny a selekci naprosto uzasnych kolacu. A tak couram po okoli, povetsinou do hodiny jsem doma.

Co me zoufale, ale ZOUFALE nebavi je vysedavani na hristi. Z toho jsem uplne zoufala, kazda bunka meho tela rve, ze uz chce jit domu, nebo neco delat, COKOLIV, jenom neposedavat na priblblem hristi, divat se na to, jak jsou decka na sebe nepratelske, nebo vresti jako paviani.

Mě nesmírně fascinují matky, co mají s sebou chladící boxy s jídlem. Čili fakt tam jsou třičtvrtě dne. Jsou statečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
10.11.20 20:25
@Čičorečka píše:
No já mám psa, který hysterčí, když odcházím bez něj. Takže do města to nepřichází v úvahu. Musím do lesa a kolem bloků. To je fakt na půl hoďky. No a kdybych ignorovala psa, což není zas takový problém, tak proč bych chodila s kočárem nakupovat někam daleko? Nákup přiveze autem muž. Prostě já nevidím důvod chodit s kočárem jen tak po venku. Samozřejmě, jsou děti, které spí jen v jedoucím kočáru, jsou ženy, co bydlí v paneláku a potřebují vydechnout. Ale dvakrát dvě hodiny mi prostě přijde strašně moc času bezcílně na procházce.

To já mám zase psa, který nemůže být sám doma… Takže všude jsem ho musela brát s sebou… Jinak jak už psal někdo výše, nechápu, jak někdo může být dobrovolně s dětmi doma… Já jsem třeba měla depku, když děcka měla neštovice. Jsme v bytě a tři neškolní děti moc v klidu nejsou, takže jsem raději venku. Nesnáším zimu, kdy je brzy tma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama