Elevit pr

4039
7.8.07 12:26

Elevit pr

Máte prosím někdo zkušenost s těmito těhu vitamíny:
Elevit pronatal? Ráda bych něco, s čím utáhnu do budoucna těhotenství i kojení zároveň…

http://www.lekynainternetu.cz/…od_1539.html

Díky
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
7.8.07 12:36

Nikino to je asi nejaka novinka to neznam, ale docela palka na mesic :-(

Ja mam dobre zkusenosti s calibrum mami, a ted s Mamavitem GS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4039
7.8.07 12:42

no mě tam lákaly nějaký ty aminokyseliny či co a prevence únavy…ale ve složení vidím jen „obyčejný“ vitamíny, co jsou kdekoliv jinde…

NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.8.07 17:43

Elevit Pronatal je narozdíl od ostatních registrován jako lék a má klinicky ověřenou účinnost, kterou už nikdo nemůže zopakovat, protože testy na těhulkách jsou již zakázané. Proto je asi také výrazně dražší… Co jsem slyšela je na něj hlavně v zahraniční chála. Zkušenosti vlastní nemám.

Calibrum mami a GS Mamavit jsou běžné doplňky stravy, kde „pomalu není ani není uvedeno“, že si musíme hlídat maximální dávky vitamínů, aby nebyl plod poškozen… Tím neříkám, že jsou špatné např. Calibrum Mami si chválí hodně mých kamarádek.

Vitamíny je možné získávat z jakýchkoliv zdrojů (léky, doplňky stravy, příroda) , ale vždy budou nejlepší ty přírodní… a to však nejde :(

Při kupování jakýchkoliv doplňků stravy se dívejte také na pomocké látky, které jsou obsažené v tabletách. Pa

Miška

• Nahlásit
  • Citovat
750
7.8.07 21:16

Mě je doporučila kamarádka lékárnice a právě také mluvila o těch testech. Beru je jednou za dva dny.
V ČR je to novinka.

Ivule 9tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ivi
1839
4.12.07 19:58

Sice s velkým zpožděním, ale něco dodám - Elevit Pronatal je jediný vitamín pro těhotné bez jódu, který jsem našla. Což je při problémech se štítnou žlázou dost podstatný rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
4.12.07 20:08

Ja Elevit beru. Je sice nejdrassi, ale zjistovala jsem si toho o vitaminech docela dost a vyslo mi, ze je asi i nejlepsi. Take mi ho doporucila kamaradka lekarnice. Slozeni vitaminu je vyvazeno tak, aby nemohlo dojit k predavkovani. Proste nemuzou uskodit. Jen ten jod mi tam trochu chybi. Tak se mejte!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
5.12.07 09:55

Já ho taky beru. Ale že tam není jód jsem si ani nevšimla :roll: a na mou únavu to asi vliv nemá, protože jsem unavená dost. Ale jinak jsem o nich slyšela jen to nej, i od mé gynekoložky, tak je beru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama