Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@JLP Také chodím k Dr. Kraidové a jsem naprosto spokojená, pokaždé kontroluje, popovídá si, pravidelně dělá ultrazvuky štítné žlázy a pokud jsou otázky tak vše bez problémů vysvětlí.
Tak jo holky..pokud me vezme tak pujdu k ni.. Dekuju
a ma dlouhou cekaci dobu na objednani? S manzelem chceme zacit pracovat na miminku, ale dokud nebudou me hormony ok tak to nechceme riskovat
@nezdula Nevím jak dlouho se čeká normálně-mě přijala akutně a na další kontrolu se objednávám hned po vyšetření.
@nezdula myslím, že sestřička umí objednat celkem operativně - když jsem těhotná, tak klidně během pár týdnů. Když řekneš, že se snažíte o miminko, tak to určitě nebude zbytečně prodlužovat ![]()
Tak jsem objednana na zacatek zari. Jsem zvedava..jestli se muzu zeptat jake jste mely hodnoty? ja mam ft4 9 a nejaky tsh3 1,871…po pravde nevim vubec co to znamena…doktor mi to nijak nevysvetlil…mel blbou naladu a nemel povidavou..
@nezdula fíha, tak hodnoty jsem nějak po pár letech přestala řešit…
Ale co si pamatuju, tak tsh se mi běžně pohybovalo kolem 4… A právě dr. Kraisová takovouto hodnotu moc nebere - hlavně teď v těhu. Tak jsem se byla dívat na poslední zprávu - tsh 0,975, FT4 11.700. V normě bylo i to tsh 4, ale pro těhotné nebo snažilky je to prý příliš vysoká hodnota…
Otvírám diskuzi. Hledám endokrinologii, nejlépe v okolí kolem Lesné a tak..
Chodím k Mudr. Hrbkové na Palackého třídě. Většinou je těžké se dovolat, tak lepší využít email. ![]()
@Bublinka2015 píše:
Chodím k Mudr. Hrbkové na Palackého třídě. Většinou je těžké se dovolat, tak lepší využít email.
Aha, díky. Zkusím to.
Děvčata, tak paní Hrbková již pacienty nebere. Dali mě kontakt na paní Šimkovou, ale co recenze?
Zdravím po delší době a už jsem opravdu zoufalá. Nutně potřebuji endokrinologa. Bohužel po Brně nikde neberou, pošlou vás někam pouze dle trvalého bydliště. Tam, kam mě poslali je protivná, kyselá doktorka. Má těch pacientů tolik, že je na ně pěkně hnusná a nemá dobrou pověst. Jak tuto situaci prosím řešíte? Hledám několik let a mám toho dost, nikde neberou, děkuji
Dobrý den, obnovuji diskusi.
Neznáte prosím dobrého endokrinologa v Brně, který bere pacienty? Vím, že endokrinologů je málo. Já za svým jezdila až do Prahy!!!. Byla jsem s ním moc spokojená. Kdybych zůstala u té své, v našem malém městečku (je zde jediná
), tak bych už neměla štítnou žlázu. Díky erudovanému, navíc příjemnému panovi doktorovi z Prahy mi vzali jen polovinu štítné žlázy. Bohužel, pan doktor nečekaně zemřel. Sice mi tam přidelili jednu lékařku, ale nevím, co je zač, a cesta za ní je dlouhá, tak mne napadlo, že zkusím najít něco blíž…
Poradíte mi, prosím?