Energetický nápoj a mononukleóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:49
Energetický nápoj a mononukleóza

Dobrý den, už asi měsíc jsem doma s mononukleózou.. První týden jsem měla horečky, všechny možné bolesti..
Behem toho týdne jsem šla na odběry, kde jsem měla jaterky asi 6,5, což je dost..
Dodržovala jsem dietu opravdu přísně. Po týdnu jsem měla jaterní testy 1,2 a po dalším týdnu 0,8, což je téměř už normální, cítím se už dobře, postupně navyšuji na více tuků, cukru atd.. Ale ne o moc. Napadá mě, kdyz uz to mam téměř v pořádku (rozhodně musím držet ještě 2 měsíce nějakou dietu) Alkohol jsem úplně vynechala, ale napadá mě, jestli bych si mohla dát například energetický nápoj.. Jen třeba 1 za týden. Přijde mi totiž, že už by to játra mohly zvládnout. Vsude na internetu jsem se docetla o alkoholu, ale o energiťácích ne, předem děkuji za odpověď. :palec:

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.07.19 15:54

A proc ty humusy chcete pit? Vsak to je jen spousta chemie a mraky cukru.

kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 15:57

Tady je nekdo na tom zavisly…jako ja :mrgreen: v tehotenstvi jsem si vzdy od mamzela malinko lokla a ted co kojim :nevim: vcera jsem vycucla dve kapky z okraje plechovky :mrgreen: :mrgreen:
Pro tebe-cim dele vydrzis, tim lip ;) ja az budu moct, vypiju dva Redbully pro chut na ex :lol: 8)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 04.07.19 15:58

Rekla bych, ze energetak bude jeste horsi nez alkohol… ja bych si ho nedavala…

Petula306
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.07.19 16:05

@kve-tinka já je piju i když kojím :mrgreen: říkám tomu SLAST..a to jinak žiju a jím dost zdravě..ale tyhle prokletý plechovky… :nevim:

kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 16:13
@Petula306 píše:
@kve-tinka já je piju i když kojím :mrgreen: říkám tomu SLAST..a to jinak žiju a jím dost zdravě..ale tyhle prokletý plechovky… :nevim:

A dite nema problem se spankem?? Ja mam doma teprve novorozence :think: :mrgreen:

Petula306
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.07.19 16:18

@kve-tinka já mám pocit, že na ni nepůsobí nic z toho co sním. A jestli má problém se spánkem tak to není plechovkou, ale protože je lump :lol: nepiju to navečer (i když na mě to taky nepůsobí), tak asi dobrý

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9522 příspěvků 04.07.19 19:24

Ty jo, tezko rict. Osobne se tomu vyhybam jak cert krizi. To musi byt absolutni krizovka, abych po tomhle sahla…a po nemoci, kde jsou ve hre jatra, no nevim nevim. Podle meho je to hodne nezdrave, telo saha i do rezerv, ktere na tohle nejsou stavene (myslim na caste vyuzivani). Ja bych se tomu vyhla. :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 04.07.19 19:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, už asi měsíc jsem doma s mononukleózou.. První týden jsem měla horečky, všechny možné bolesti..
Behem toho týdne jsem šla na odběry, kde jsem měla jaterky asi 6,5, což je dost..
Dodržovala jsem dietu opravdu přísně. Po týdnu jsem měla jaterní testy 1,2 a po dalším týdnu 0,8, což je téměř už normální, cítím se už dobře, postupně navyšuji na více tuků, cukru atd.. Ale ne o moc. Napadá mě, kdyz uz to mam téměř v pořádku (rozhodně musím držet ještě 2 měsíce nějakou dietu) Alkohol jsem úplně vynechala, ale napadá mě, jestli bych si mohla dát například energetický nápoj.. Jen třeba 1 za týden. Přijde mi totiž, že už by to játra mohly zvládnout. Vsude na internetu jsem se docetla o alkoholu, ale o energiťácích ne, předem děkuji za odpověď. :palec:

a kávu nebo silný černý čaj můžeš? Já mám dojem, že u té diety jsem nesměla ani kafe… ale jsou to tvoje játra, že jo… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama