Estrofem po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

epidermis
Povídálka 32 příspěvků 07.02.17 18:09
estrofem po IVF

Ahoj holky, chtela bych se zeptat na vase zkusenosti s estrogeny uzivanymi v tehotenstvi. Jsem po KET a do konce 13.tydne jsem uzivala Estrofem 2mg 3×1. Ted ve me ale hloda pocit, zda se touto lecbou nemuze zpusobit nejaka vyvojova vada pohlavnich organu, pokud by to byl chlapec. Cetla jsem par prispevku od uzivatelek, ktere jej taky uzivaly do konce prvniho trimestru, ale jako na potvoru se jim pak narodila holcicka. Je tu nekdo, kdo bral taky estrofem a narodil se kluk? Mel pak nejakou vadu pohlavnich organu?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 19:47

Ja brala Estrofem do konce 13tt, mam syna 3,5 roku a problemy zadne nema a snad ani mit nebude. Kamaradka to stejny, taky ma kluka a vse ok. J.

epidermis
Povídálka 32 příspěvků 07.02.17 22:28

Diky za odpoved. A v jake davce jste braly Estrofem? A jeste jedna, trochu zvlastni otazka :-) - klukum se uz od utleho detstvi sem tam objevi erekce. Funguje to i u vasich deti? Rikam si, ze sice muze miminko vypadat normalne, ale jak to bude s funkci, az dospeje? Pochybuju, ze je v CR dost zen, ktere podstoupily IVF s estrofemem pred vice nez 10 lety a my mely moznost zjistit co a jak, tudiz nikdo nevi, jak budou nase deti po IVF fungovat v dospelosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 07:41

Já už si to moc nepamatuju, ale brala jsem asi 2× denně. Kamarádka 3×, to vím, bavily jsme se o tom nedávno, kdy ho brala i v druhém těhotenství. Já ho u druhého brát nemusela. Co se týče erekce, tak syn ji má od narození většinou po probuzení - což je normální, nebo když jsem ho vybalila z plíny. Když si s pinďourem hraje, tak taky problém nemá. Ale zas tak nevím, nekontroluju ho. Jen sem tam, jestli mu jde přetáhnout, jinak to neřeším. A do puberty daleko, ale věřím, že bude všechno v cajku. J.

epidermis
Povídálka 32 příspěvků 08.02.17 11:33

Tak v tom pripade by to melo byt v pohode, kdyz to funguje uz ted. Moc dekuju za zpravy. Kdybys jeste mela chvilku, napis, prosim, zda to byl Estrofem 1mg nebo 2 mg. Jeste jsem psala dotaz embryologovi, tak pokud mi odpovi, dam vedet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 11:43

Tak to už si vůbec nepamatuji, brala jsem ho 4,5 roku zpátky :nevim: Vím, že to bylo takové otáčivé kolečko a z toho se vyloupnul prášek. J.

epidermis
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 20:27

Tak jsem se od embryologa dozvedela, ze dle studii zatim zadne vyvojove vady zjisteny nebyly. Jedna se o estradiol, ktery je normalne produkovan ovariem a je v krvi vazan na bilkoviny, tudiz by nemel nejak moc prochazet placentou. Tak snad to bude o. k.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >