ET 4 buňkového embrya

1824
25.3.11 20:56

ET 4 bunkového embrya

Ahojte,

ma niektora z Vas skusenost s ET 4 bunkoveho embrya s pozitivnym vysledkom? Nie je to strasne skoro zavadzat embryo po 48 hodinovej kultivacii? Ma sancu na uspech?
Dakujem za kazdu odoved
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3328
25.3.11 21:00

Určitě to má šanci na úspěch,jinak by to ani nedělali :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1824
25.3.11 21:38

Si velmi mila,dakujem:o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.3.11 21:55

Určitě to cenu má. Každé embrijko má šanci se uchytit. Já měla teda prodlouženou kultivaci a zaváděli mi 2 blastocysty - s výsledkem - v postýlce mám dva 5 měsíční chlapečky. Určitě se to povede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50417
25.3.11 22:02

Ano, obzvlášť, když je jich málo, třeba jen 1 nebo 2, je prostě lepší zavést je dřív. Při prvním IVF mi zaváděli dvě čtyřbuňková a jedno se chytlo. Sice to skončilo v 8.tt, ale to se děje i s blastocystama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1824
26.3.11 12:13

Ugluk, dakujem za tvoju skusenost, aspon nejaka nadej, mne ich ma dnes Dr. zaviest 2 ,lebo tu tyzden nebude, a on to chce dokoncit sam...../to je vedlajsie../. ..,tak mam strach......,aby to nebolo velmi skoro.
Citala som na nete ,ze po 48 hod. embrya davaju do nejakeho dalsieho roztoku,aby sa tam dalej vyvijali,tak ,dufam,ked ich daju ku mne,ze im to nejako nenarusi „plany“…
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1824
26.3.11 12:14

Tatranka 28 : blahozelam:o)))) Su uzasni:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
26.3.11 18:22

Jsou to zlatíčka. Sice teď bojujeme s jídlem. Nechutná jim mlíčko ani příkrmy. Snad se zase brzo rozbaští. Jinak to jsou smíškové. Držím palce, ať ti všechno dobře dopadne a taky se brzo dočkáš mimíska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama