Ex je narkoman, máme spolu dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 12:29
Ex je narkoma

Ahoj, potřebovala bych poradit. doufám, že pochopíte anonymitu…

S bývalým přítelem máme dceru. Máme soudně, že si jí má brát vždy na víkend. Problém je v tom, že je to težký narkoman. Dcera ho má ráda a já nerada bych mu s ní zakazovala kontakt, ale už je toho moc. Jeden náš společný přítel mi řekl, ať mu jí nedávám. Když jsem se ho ptala jestli ní jezdí ve stavu, tak odpověděl, že minimálně jednou jel.Jde to sním z kopce. Vyhodili ho už i z práce :roll:.Není problém jen v tomhle ačkoliv je nejzávažnější. Máme problém i v tom, že se vůbec nekouká, co to dítě potřebuje. Vždy mu holku předám v čistém oblečení a on mi jí přiveze na půl slečenou. Nebylo výjmkou kdy mi jí přivez v tričku a ponožkách když bylo venku -15 stupnů. Není schopný se starat o to dítě. Přiveze mi jí v takovém stavu, že jí musím hned hodit do vany a drhnout z ní špínu. Krom toho všeho i začal flákat placení alimentů. bohužel s ním není domluvy. Řekla jsem mu narovinu, že vím, že fetuje a že mu jí nechci zakazovat a on jediný na co se zmohl bylo to, že se urazil. Nevím jak mám tohle řešit. Nechci mu úplně zakazovat styk, ale tohle je moc. Nevím, co mám dělat. Řešit to soudně, tak by ta holka už svého tátu nemusela vidět. O tohle nestojím. Poradíte někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 07.02.17 12:32
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. doufám, že pochopíte anonymitu…S bývalým přítelem máme dceru. Máme soudně, že si jí má brát vždy na víkend. Problém je v tom, že je to težký narkoman. Dcera ho má ráda a já nerada bych mu s ní zakazovala kontakt, ale už je toho moc. Jeden náš společný přítel mi řekl, ať mu jí nedávám. Když jsem se ho ptala jestli ní jezdí ve stavu, tak odpověděl, že minimálně jednou jel.Jde to sním z kopce. Vyhodili ho už i z práce :roll:.Není problém jen v tomhle ačkoliv je nejzávažnější. Máme problém i v tom, že se vůbec nekouká, co to dítě potřebuje. Vždy mu holku předám v čistém oblečení a on mi jí přiveze na půl slečenou. Nebylo výjmkou kdy mi jí přivez v tričku a ponožkách když bylo venku -15 stupnů. Není schopný se starat o to dítě. Přiveze mi jí v takovém stavu, že jí musím hned hodit do vany a drhnout z ní špínu. Krom toho všeho i začal flákat placení alimentů. bohužel s ním není domluvy. Řekla jsem mu narovinu, že vím, že fetuje a že mu jí nechci zakazovat a on jediný na co se zmohl bylo to, že se urazil. Nevím jak mám tohle řešit. Nechci mu úplně zakazovat styk, ale tohle je moc. Nevím, co mám dělat. Řešit to soudně, tak by ta holka už svého tátu nemusela vidět. O tohle nestojím. Poradíte někdo?

No soudně bych si zařídila zákaz styku dokud nepodstoupi léčbu

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 07.02.17 12:33
@kopejka píše:
No soudně bych si zařídila zákaz styku dokud nepodstoupi léčbu

Přesně tak. Copak někomu takovému můžeš dávat dítě? 8o

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 12:35

Když to nechceš řešit soudně, tak to zkus řešit s ním, když to bude možný :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 12:35

Já mu jí dávat nechci už delší dobu jí neměl. Někdy sem přijede a když ho dcera vidí, tak na něj skočí a nechce od něj. Není to tak lehké.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 07.02.17 12:35
@Cipisek79 píše:
Přesně tak. Copak někomu takovému můžeš dávat dítě? 8o
J
@Cipisek79 píše:
Přesně tak. Copak někomu takovému můžeš dávat dítě? 8o

Vid nedala bych mu ji ani za nic :nevim:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 07.02.17 12:36

Já bych mu ji na noc nedala! :-( Znovu k soudu ať mu určí jen hodiny, kdy ji může mít…

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 07.02.17 12:37
@Anonymní píše:
Já mu jí dávat nechci už delší dobu jí neměl. Někdy sem přijede a když ho dcera vidí, tak na něj skočí a nechce od něj. Není to tak lehké.

Tak mu rekni at nejezdí a nebo ať přijede a je jedno odpoledne u vás pod dohledem. Pokud ne neotevřu prostě :nevim:

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 07.02.17 12:37

Tak soudně může být stanoven styk třeba pod dozorem třetí osoby, takže to nemusí nutně znamenat, že by jí už nikdy neviděl. Ale na celý víken bych mu ji rozhodně nedávala, co tam bude dělat, kdyby se jemu něco stalo 8o

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 07.02.17 12:39

Kdy začal brát drogy?

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 07.02.17 12:39
@Anonymní píše:
Já mu jí dávat nechci už delší dobu jí neměl. Někdy sem přijede a když ho dcera vidí, tak na něj skočí a nechce od něj. Není to tak lehké.

No ale to budeš muset řešit soudně. Jinak jednáš protizákoně :nevim:

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 07.02.17 12:43

Asi bych snasela lip to, ze se z toho dcerka za cas dostane (ze nevida tatu), nez abych ji nechala podstupovat takovou vychovu… :nevim: vysvetleni, ze je tatinek nemocný by určíte pozdeji prijala… ja bych sve dite takovému cloveku nedala ani za nic.. nikdy nevíš, co se mu zrodi v hlave a pak s tim budeš zit ty :/

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 07.02.17 12:48
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. doufám, že pochopíte anonymitu…S bývalým přítelem máme dceru. Máme soudně, že si jí má brát vždy na víkend. Problém je v tom, že je to težký narkoman. Dcera ho má ráda a já nerada bych mu s ní zakazovala kontakt, ale už je toho moc. Jeden náš společný přítel mi řekl, ať mu jí nedávám. Když jsem se ho ptala jestli ní jezdí ve stavu, tak odpověděl, že minimálně jednou jel.Jde to sním z kopce. Vyhodili ho už i z práce :roll:.Není problém jen v tomhle ačkoliv je nejzávažnější. Máme problém i v tom, že se vůbec nekouká, co to dítě potřebuje. Vždy mu holku předám v čistém oblečení a on mi jí přiveze na půl slečenou. Nebylo výjmkou kdy mi jí přivez v tričku a ponožkách když bylo venku -15 stupnů. Není schopný se starat o to dítě. Přiveze mi jí v takovém stavu, že jí musím hned hodit do vany a drhnout z ní špínu. Krom toho všeho i začal flákat placení alimentů. bohužel s ním není domluvy. Řekla jsem mu narovinu, že vím, že fetuje a že mu jí nechci zakazovat a on jediný na co se zmohl bylo to, že se urazil. Nevím jak mám tohle řešit. Nechci mu úplně zakazovat styk, ale tohle je moc. Nevím, co mám dělat. Řešit to soudně, tak by ta holka už svého tátu nemusela vidět. O tohle nestojím. Poradíte někdo?

Nechces zakazat styk, ale chces nechat sve dite, aby se stykalo s fetakem? Aby o vikendu zilo v jeho prostredi? Co si z toho asi tak odnese? Urcite ne vzpominky a prima tatu.
Tuhle radu si ale nechtela, tak nevim :nevim:

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 07.02.17 12:49
@Anonymní píše:

Soud, jiné východisko asi není.

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 07.02.17 12:50

A teď mě tak napadá, jaké drogy bere?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >