Ex manžel a další chyba?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 21:54

Ex manžel a další chyba?

Hezký večer všem. Vůbec si nevím rady a proto Vás žádám o názor… Budu se snažit co nejstrucneji. Byli jsme spolu s manželem 13let. Před třemi roky ode mě a od syna odešel manžel za jinou. Paralelní vztah rok a půl. Po necelém roce jsem ho vzala zpět, ale za tři měsíce mu zase chyběla a odešel. Skoro dva roky bydlíme se synem 8let sami a už jsme si zvykli žít bez něj. Jako rodiče jsme se dokázali v pohodě domluvit. Jenže před Vánoci se ty dva podle všeho rozešli a manžel měl trávit Štědrý den u svých rodičů. Bylo mi ho líto tak jsem ho pozvala k nám. Souhlasil. Druhý den jsem byla zase já se synkem u něj. (vlastně u nás doma kde jsme byli 14 let) A vlastně od té doby jsme byli skoro každý den spolu. Společný i silvestr. Kde jsme se spolu bohužel vyspali… Vím že to byla chyba. Celkově ty společné chvilky byly moc fajn, dlouho jsem neviděla syna tak šťastného! Myslela jsem si, že jsem z toho venku a že Štědrým večerem to končí. Jenže já jsem teď totálně v háji. Nevím co dělat. Uvědomila jsem si, že z toho nejsem venku. Vše se oživilo. Chtěla bych ho zpět a nejen kvůli synovi. Už zase myslím na to co dělá, jestli je v pořádku. Ale on podle mě pořád miluje ji. Můj rozum mi říká. Ukonči to, máš svoji hrdost a nečekej na to, že se k sobě ty dva vrátí, zase se bude chovat jako pitomec a kopne vás do zadku. Zase nás odsune na třetí kolej.Na druhou stranu jsem tím víc než sobě ublížila synovi protože teď nemám to srdce mu říct, že táta už k nám nepřijde a já k tátovi také ne. Nedokážu se rozhodnout. Srdce mě táhne k ex ale rozum mi radi stop. Co cítí nebo prožívat ex manžel nevím. Nevím ani proč se rozešli. Nemluvili jsme o ničem takovém. Spíš je to mezi námi takové že se „oťukáváme“. Myslela jsem to dobře a ve finále jsem tou jednou nabídkou na Vánoce udělala asi víc škody než užitku. Jsem v pasti… :zed: :,( Chjo… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1542
4.1.22 22:06

Myslim, ze on si na tobe jen fouka ublizene ego, dokaze si, ze te zase muze mit, kdyz bude chtít, a zas vas podrazi. Promin, zes mu dala sanci tehdy chapu. Ale na takovyho vola, kterej si na tri mesice jde hrat na rodinku, nez se zase rozmysli a supajdi k milence, bych se nemohla ani podivat. Ne, kvuli sobe, ale kvuli tomu, ze si tak hraje s city vlastniho ditete.
Rozhodně lepsi vysvetlit synovi ted, ze jste spolu jen stravili svatky, nez za pul roku, proc se tatinek zase stehuje k macese.
A kdyz uz joo ho budes chtit zpatky, tak se prosim te nesestehovavejte a jděte do terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 22:11
@Villanelle píše:
Myslim, ze on si na tobe jen fouka ublizene ego, dokaze si, ze te zase muze mit, kdyz bude chtít, a zas vas podrazi. Promin, zes mu dala sanci tehdy chapu. Ale na takovyho vola, kterej si na tri mesice jde hrat na rodinku, nez se zase rozmysli a supajdi k milence, bych se nemohla ani podivat. Ne, kvuli sobe, ale kvuli tomu, ze si tak hraje s city vlastniho ditete.
Rozhodně lepsi vysvetlit synovi ted, ze jste spolu jen stravili svatky, nez za pul roku, proc se tatinek zase stehuje k macese.
A kdyz uz joo ho budes chtit zpatky, tak se prosim te nesestehovavejte a jděte do terapie.

Upřímně? Potom co nás po druhé opustil jsem ho nenáviděla. Věděl jak moc nám oběma ublížil! Ještě nás vyhodil, dal mi dva měsíce se odstěhovat protože si to ta jeho nepřála. Abychom tam zůstali i když tam nebydleli. Trvalo to dlouho, než jsem se s tím naučila žít…

• Citovat
  • Nahlásit
122
4.1.22 22:21

Jak ti ho mohlo být líto? člověka, který tě se synem vyhodil z bytu? I kdyby se někde zamiloval a odešel, budiž. Ale nebude se chovat k matce svého syna a synovi jako dobytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
4.1.22 22:24

Jsem v podobné situaci, s ex od sebe dva roky vánoce a silvestra jsme slavili spolu, ale nic jiného děti vi ze tu byl jen na svátky a zase bude režim jednou za 14 dni a tím to končí. Najdu si koníček najdi si aspoň hodinu pro sebe kde to ze sebe vše vydas a kašli na něj, už si se z toho dostala dvakrát na potřetí to zvládneš taky a ještě bych mu ukázala o co přišel měj hrdost a mysli na malého, určitě to neprospeje ani jednomu..mluvím z vlastní zkušenosti ex odešel taky dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
4.1.22 22:25

Nechápu. Pěkně s tebou vymetl. Že si to necháš líbit ty, dobrá. :roll: Ale že to uděláš synovi? Ten musí mít v hlavě pěknej guláš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 22:25
@Mariambiska píše:
Jak ti ho mohlo být líto? člověka, který tě se synem vyhodil z bytu? I kdyby se někde zamiloval a odešel, budiž. Ale nebude se chovat k matce svého syna a synovi jako dobytek.

No bylo toho mnohem víc. Ale on takový nebyl. Změnil se pak o 180%. Až jsem si říkala s kým že jsem to 13 let byla… Jenže to bylo tím že byl zalaskovany do ní a ona se bála aby se k nám zase nechtěl vrátit. No před měsícem jsem marodila se synem skoro měsíc. Tak mi finančně pomohl jinak bych to nezvládla. A i s dárkem pro syna na Vánoce mi finančně pomohl. Tak asi proto mi ho bylo líto. Ale předtím ho nezajímala naše finanční situace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 22:27
@Lucias241 píše:
Nechápu. Pěkně s tebou vymetl. Že si to necháš líbit ty, dobrá. :roll: Ale že to uděláš synovi? Ten musí mít v hlavě pěknej guláš. :nevim:

Neuvědomila jsem si následky. Měl to být pouze dobrý skutek. A mělo se jít dál… Bohužel to už nevrátím. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
239
4.1.22 22:32
@Anonymní píše:
Hezký večer všem. Vůbec si nevím rady a proto Vás žádám o názor… Budu se snažit co nejstrucneji. Byli jsme spolu s manželem 13let. Před třemi roky ode mě a od syna odešel manžel za jinou. Paralelní vztah rok a půl. Po necelém roce jsem ho vzala zpět, ale za tři měsíce mu zase chyběla a odešel. Skoro dva roky bydlíme se synem 8let sami a už jsme si zvykli žít bez něj. Jako rodiče jsme se dokázali v pohodě domluvit. Jenže před Vánoci se ty dva podle všeho rozešli a manžel měl trávit Štědrý den u svých rodičů. Bylo mi ho líto tak jsem ho pozvala k nám. Souhlasil. Druhý den jsem byla zase já se synkem u něj. (vlastně u nás doma kde jsme byli 14 let) A vlastně od té doby jsme byli skoro každý den spolu. Společný i silvestr. Kde jsme se spolu bohužel vyspali… Vím že to byla chyba. Celkově ty společné chvilky byly moc fajn, dlouho jsem neviděla syna tak šťastného! Myslela jsem si, že jsem z toho venku a že Štědrým večerem to končí. Jenže já jsem teď totálně v háji. Nevím co dělat. Uvědomila jsem si, že z toho nejsem venku. Vše se oživilo. Chtěla bych ho zpět a nejen kvůli synovi. Už zase myslím na to co dělá, jestli je v pořádku. Ale on podle mě pořád miluje ji. Můj rozum mi říká. Ukonči to, máš svoji hrdost a nečekej na to, že se k sobě ty dva vrátí, zase se bude chovat jako pitomec a kopne vás do zadku. Zase nás odsune na třetí kolej.Na druhou stranu jsem tím víc než sobě ublížila synovi protože teď nemám to srdce mu říct, že táta už k nám nepřijde a já k tátovi také ne. Nedokážu se rozhodnout. Srdce mě táhne k ex ale rozum mi radi stop. Co cítí nebo prožívat ex manžel nevím. Nevím ani proč se rozešli. Nemluvili jsme o ničem takovém. Spíš je to mezi námi takové že se „oťukáváme“. Myslela jsem to dobře a ve finále jsem tou jednou nabídkou na Vánoce udělala asi víc škody než užitku. Jsem v pasti… :zed: :,( Chjo… :,(

Tak on si te otukl uz dost,ze.Je mi lito jen vaseho syna, musi mit v hlave zmatek, asi si rikal, jo mama a tata se k sobe vratili, super…navic, jak vas mohl vyhodit ze spolecneho bydleni?!!!(i presto, ze si to jeho milenka neprala mu to nedava pravo)-sveho vlastniho syna.To muze udelat naprosty sobec a ma.g.or a je uplne jedno, ze jste spolu byli 13let…rychle vyreste rozvod, alimenty a pryc od nej, ten pan mysli jen na sebe a blaho sveho pindika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
4.1.22 22:33
@Anonymní píše:
Neuvědomila jsem si následky. Měl to být pouze dobrý skutek. A mělo se jít dál… Bohužel to už nevrátím. :,(

Tohle jsi ale udelala uz podruhe. Pokaždé mu na to skocis, kdyz zrovna nema ji. Musíš si vážit sebe sama. Z takovyho chlapa by mi bylo fakt zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 22:38
@Helen001 píše:
Tak on si te otukl uz dost,ze.Je mi lito jen vaseho syna, musi mit v hlave zmatek, asi si rikal, jo mama a tata se k sobe vratili, super…navic, jak vas mohl vyhodit ze spolecneho bydleni?!!!(i presto, ze si to jeho milenka neprala mu to nedava pravo)-sveho vlastniho syna.To muze udelat naprosty sobec a ma.g.or a je uplne jedno, ze jste spolu byli 13let…rychle vyreste rozvod, alimenty a pryc od nej, ten pan mysli jen na sebe a blaho sveho pindika.

Ano to jsem mu tenkrát taky říkala. Ale on i jeho nová paní mi říkali že se musím „osamostatnit“ a navíc bydlení bylo jeho. Alimenty i rozvod je vyřešený. Ano že ke sobec jsem mu říkala často. On si to uměl vždy hezky oduvodnit… Chjo… Jsem pitomá. Víc než to. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4810
4.1.22 22:42
@Anonymní píše:
Hezký večer všem. Vůbec si nevím rady a proto Vás žádám o názor… Budu se snažit co nejstrucneji. Byli jsme spolu s manželem 13let. Před třemi roky ode mě a od syna odešel manžel za jinou. Paralelní vztah rok a půl. Po necelém roce jsem ho vzala zpět, ale za tři měsíce mu zase chyběla a odešel. Skoro dva roky bydlíme se synem 8let sami a už jsme si zvykli žít bez něj. Jako rodiče jsme se dokázali v pohodě domluvit. Jenže před Vánoci se ty dva podle všeho rozešli a manžel měl trávit Štědrý den u svých rodičů. Bylo mi ho líto tak jsem ho pozvala k nám. Souhlasil. Druhý den jsem byla zase já se synkem u něj. (vlastně u nás doma kde jsme byli 14 let) A vlastně od té doby jsme byli skoro každý den spolu. Společný i silvestr. Kde jsme se spolu bohužel vyspali… Vím že to byla chyba. Celkově ty společné chvilky byly moc fajn, dlouho jsem neviděla syna tak šťastného! Myslela jsem si, že jsem z toho venku a že Štědrým večerem to končí. Jenže já jsem teď totálně v háji. Nevím co dělat. Uvědomila jsem si, že z toho nejsem venku. Vše se oživilo. Chtěla bych ho zpět a nejen kvůli synovi. Už zase myslím na to co dělá, jestli je v pořádku. Ale on podle mě pořád miluje ji. Můj rozum mi říká. Ukonči to, máš svoji hrdost a nečekej na to, že se k sobě ty dva vrátí, zase se bude chovat jako pitomec a kopne vás do zadku. Zase nás odsune na třetí kolej.Na druhou stranu jsem tím víc než sobě ublížila synovi protože teď nemám to srdce mu říct, že táta už k nám nepřijde a já k tátovi také ne. Nedokážu se rozhodnout. Srdce mě táhne k ex ale rozum mi radi stop. Co cítí nebo prožívat ex manžel nevím. Nevím ani proč se rozešli. Nemluvili jsme o ničem takovém. Spíš je to mezi námi takové že se „oťukáváme“. Myslela jsem to dobře a ve finále jsem tou jednou nabídkou na Vánoce udělala asi víc škody než užitku. Jsem v pasti… :zed: :,( Chjo… :,(

Za chyby se platí, za velké chyby se platí hodně.
Je na tobě, jestli mu dáš šanci nebo ne, ale bude muset za to hodně dát, za tu šanci :cert:
Jestli si dostatečně zaryl ústy v zemi tak je určitá šance na nápravu :andel: Obzvlášť pokud na obzoru není někdo nový, nevyzkoušený :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 22:48
@Josef_t píše:
Za chyby se platí, za velké chyby se platí hodně.
Je na tobě, jestli mu dáš šanci nebo ne, ale bude muset za to hodně dát, za tu šanci :cert:
Jestli si dostatečně zaryl ústy v zemi tak je určitá šance na nápravu :andel: Obzvlášť pokud na obzoru není někdo nový, nevyzkoušený :think:

Ano. Ale když budu sama k sobě upřímná. Nechová se tak, jako kdyby chtěl něco napravit. Dokonce si myslím, že já jsem jen záplata než se vrátí zase k sobě. Ano tu šanci by si musel sakra zasloužit, ale zatím žádná snaha není. Nebo ji nevidím…

• Citovat
  • Nahlásit
396
4.1.22 22:50
@Anonymní píše:
Ano. Ale když budu sama k sobě upřímná. Nechová se tak, jako kdyby chtěl něco napravit. Dokonce si myslím, že já jsem jen záplata než se vrátí zase k sobě. Ano tu šanci by si musel sakra zasloužit, ale zatím žádná snaha není. Nebo ji nevidím…

Tak co resis? Kopni ho do zadku a posli dal do obehu. Prestan resit sebe, ale spis syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8416
4.1.22 22:58
@Anonymní píše:

No jo. Neměla jsi s ním spát. Vídat se přeci můžete jako rodiče stále. Nevidím nic špatného na tom, když byste třeba každý druhý víkend trávili společně někde na výletě apod. Ale bez sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat