Ex nebo nový?

2
11.3.21 10:29

ex nebo nový?

Zdravím… už si nevím rady, tak to zkusím tady. Měla jsem vztah, byli jsme spolu asi 3.5 roku, je o 9 let straší ale rozuměli jsme si… jenže asi před necelým rokem jsem se seznámila s jiným, mladším. mělo to být jen nevinné kamarádství ale on mi po nějakém čase řekl že se do mě zamiloval. bohužel s přítelem máme trochu úchylky a ta jeho je že se mu líbí když spím s někým jiným a on to poslouchá vedle nebo z toho má fotky a tak. takže jsem s tím novým párkrát spala. problém je že postupem času jsem ho měla ráda víc a víc a na současného přítele jsem začala kašlat a byla na něj protivná. začala jsem přemýšlet o rozchodu díky tomu a protože mě ten vztah už moc nebavil, tak jsme si o tom promluvili a dohodli se že se budeme nějaký čas snažit vztah napravit a uvidíme. jenže uběhli 3 měsíce s nic se nezměnilo ani z jedné strany tak mě kamarádka dala do hlavy, že se s ním mám rozejít, že to nemá smysl. tak jsem to udělala, s tím že mi už ani nechybí, že už ho stejně ráda nemám. jenže jakmile jsem to udělala, úplně to na mě padlo a chtěla jsem to vrátit zpátky, protože až tehdy jsem si uvědomila, co jsem udělala a co ztratila… uběhl týden a já pořád přemýšlím jestli se mám vrátit k ex nebo byt sama a pak to eventuálně zkusit s tím novým… nevím co mám dělat… ex je hrozně hodný člověk a miluje mě takovou jaká jsem a říkal že počká než se rozmyslím. ten nový se musí rozmyslet jestli se mnou chce byt, protože se bojí že bych ho podváděla, ale je hodný a hrozně se mi líbí… poraďte prosím co mám dělat…říkala jsem si akorát že tomu dám měsíc třeba a uvidím co budu ke komu cítit.

Příspěvek upraven 11.03.21 v 10:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2198
11.3.21 10:49

Nech si toho prvního, je tolerantní, a ten druhý ani neví, zda s tebou vztah chce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
11.3.21 10:51

Nech si toho prvního a poučte se v tom, že sex s cizími jedině bez vazeb ;) Mohlo by vás to docela posílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.3.21 10:53
@Altavista píše:
Nech si toho prvního a poučte se v tom, že sex s cizími jedině bez vazeb ;) Mohlo by vás to docela posílit.

problém je, že ten první už mě moc nepřitahuje, jak je starší…
a ten druhý naopak opravdu hodně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
11.3.21 11:01
@meiiiiii píše:

Tak hledej třetího. Protože ten druhej je pěknej pitomec, nalomí tě pocity lásky a pak couvá. Co s takovým

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10692
11.3.21 11:02
@meiiiiii píše:
a ten druhý naopak opravdu hodně..

Co má přitažlivost společného s věkem? Děláš jako by mu bylo 70 a tobě 20 :think:
Evidentně se k němu vracet nechceš, tak nechápu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
11.3.21 11:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
11.3.21 11:28

Tenhle typ vztahu co máš je podle mě nebezpečný právě kvůli lásce atd…
Na toho nového bych se nevázala protože on tě nemiluje.
Buď chvilku úplně sama.Dej si týden pauzu od obou a pak se rozhodni.
Mě to pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
11.3.21 11:32

Ty nechceš ex, tebe nechce ten nový, byla bych sama a počkala na jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat