Ex přítelkyně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
3.7.22 08:31

Ex přítelkyně

Ahoj, chtěla jsem se tu spíše vypovídat a poslechnout si názor vás rozumných žen. Už rok a půl jsem šťastná ve vztahu ve kterém mi přijde že se snažím jen já. Od začátku jsem zažívala podrazy, lži, hádky a vyhazování. Abych tu nemluvila jen o tom špatném tak vám řeknu předem že mi můj přítel pomohl víc než kdokoliv jiný za celý život. V poslední době ale zažívám těžké období které mi nejde nějak do hlavy. Můj přítel jezdí často do Brna za „kamarády“ a často tam zůstává přes noc, nejsem žádná fúrie takže když chce jet sám nechám ho, minulý týden jsem šla v sobotu na pohřeb přičemž jsme se domluvili že se za mnou vrátí aby jsem nebyla sama bohužel po pohřbu přišla nemilá zpráva že si chce dát pauzu. Zažila jsem to s ním již jednou tak jsem řekla že není problém, stejně se vrátím. Potom už mi tři dny nenapsal a já se mu nedoprošovala. Potkala jsem ho až v práci kde mi oznámil že chce aby jsem se odstěhovala, řešila jsem s ním proč a pak se s ním po SMS pohádala, bylo mi oznámeno že má kamarádku se kterou mu je po dlouhé době dobře. Když jsem se ptala kdo to je zjistila jsem že je to jeho bývalá přítelkyně. Druhý den v práci bylo všechno jakoby se nic nestalo, říkal mi zlatíčko, chtěl aby jsem jela s ním domů a dokonce chtěl i sex. Doma jsem s ním neměla sílu mluvit a tak jsem to chtěla nechat na jindy. Bohužel se svou ex si píše a dnes mám jet zase domů protože chce jet za ní. Chtěla jsem vás poprosit jak o názor tak o radu jak si s ním promluvit aby jsem jako vždy nedopadla já jako ta špatná. Pokud máte někdo nápady budu jen ráda za zpětnou vazbu. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28656
3.7.22 08:33

**Od začátku jsem zažívala podrazy, lži, hádky a vyhazování. **
Ne, nemá to cenu být spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.7.22 08:34

@pikola upřímně mám strach se s ním rozejít, nevím proč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
3.7.22 08:37
@Lilibuk píše:
Ahoj, chtěla jsem se tu spíše vypovídat a poslechnout si názor vás rozumných žen. Už rok a půl jsem šťastná ve vztahu ve kterém mi přijde že se snažím jen já. Od začátku jsem zažívala podrazy, lži, hádky a vyhazování. Abych tu nemluvila jen o tom špatném tak vám řeknu předem že mi můj přítel pomohl víc než kdokoliv jiný za celý život. V poslední době ale zažívám těžké období které mi nejde nějak do hlavy. Můj přítel jezdí často do Brna za „kamarády“ a často tam zůstává přes noc, nejsem žádná fúrie takže když chce jet sám nechám ho, minulý týden jsem šla v sobotu na pohřeb přičemž jsme se domluvili že se za mnou vrátí aby jsem nebyla sama bohužel po pohřbu přišla nemilá zpráva že si chce dát pauzu. Zažila jsem to s ním již jednou tak jsem řekla že není problém, stejně se vrátím. Potom už mi tři dny nenapsal a já se mu nedoprošovala. Potkala jsem ho až v práci kde mi oznámil že chce aby jsem se odstěhovala, řešila jsem s ním proč a pak se s ním po SMS pohádala, bylo mi oznámeno že má kamarádku se kterou mu je po dlouhé době dobře. Když jsem se ptala kdo to je zjistila jsem že je to jeho bývalá přítelkyně. Druhý den v práci bylo všechno jakoby se nic nestalo, říkal mi zlatíčko, chtěl aby jsem jela s ním domů a dokonce chtěl i sex. Doma jsem s ním neměla sílu mluvit a tak jsem to chtěla nechat na jindy. Bohužel se svou ex si píše a dnes mám jet zase domů protože chce jet za ní. Chtěla jsem vás poprosit jak o názor tak o radu jak si s ním promluvit aby jsem jako vždy nedopadla já jako ta špatná. Pokud máte někdo nápady budu jen ráda za zpětnou vazbu. Děkuji

Odejdi natrvalo. Je to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
3.7.22 08:41

Tak hlavně, že jsi s ním šťastná :lol: o čem si s ním chceš prosim tě promlouvat?? Máš nějakou důstojnost? Sbal si věci, smaž si jeho číslo a vypadni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
3.7.22 08:42
@Lilibuk píše:
@pikola upřímně mám strach se s ním rozejít, nevím proč..

Už jste rozejití, on to ukončil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21673
3.7.22 08:43

Už rok a půl jsem šťastná ve vztahu ve kterém mi přijde že se snažím jen já. Od začátku jsem zažívala podrazy, lži, hádky a vyhazování.

Už rok a půl jsem šťastná ve vztahu ve kterém mi přijde že se snažím jen já. Od začátku jsem zažívala podrazy, lži, hádky a vyhazování.

Jsi v patologickém, toxickém vztahu a čím déle v něm budeš zůstávát, tím víc budeš sama sobě ublžiovat.

Vypadni z toho v čem žiješ, odstěhuj se, najdi si psychoterapuetku a začni řešit svoje psychické problémy. Hlavně teď neotěhotni, to by si opravdu to nebohé dítě nezasloužilo, aby ho měl na starosti někdo tak porouchaný jako jste vy dva.

Pro začátek si pořiď tuhle knihu

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

Až se srovnáš sama se sebou, tak tě pak jednak začnou přitahovat tak strašní chlapi, jako je ten se kterým žiješ a především ty začneš být zajímavá pro ty chlapy, co je nezajámáš teď, protože prostě nejsi psychicky v cajku.

Cesta pryč a cesta k sobě je sice děsivá, ale pro tebe je to jedinná šance na lásku a nějakou spokojenost.

Teď žiješ ve velmi patologické závislosti. Láska vypadá úplně jinak.

Příspěvek upraven 03.07.22 v 08:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.7.22 08:45

@terien jde o to že mám strach odejít, nevím proč ho mám ale chci aspoň vědět na čem teď jsem, jak to má on a proč mě sem vlastně tahal když mě nechce.. zasloužím si vysvětlení a taky na něm trvám, i když mi třeba bude nějaké vysvětlení na nic protože odejdu ale aspoň budu vědět co to mělo znamenat 🤦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21673
3.7.22 08:46
@Lilibuk píše:
@terien jde o to že mám strach odejít, nevím proč ho mám ale chci aspoň vědět na čem teď jsem, jak to má on a proč mě sem vlastně tahal když mě nechce.. zasloužím si vysvětlení a taky na něm trvám, i když mi třeba bude nějaké vysvětlení na nic protože odejdu ale aspoň budu vědět co to mělo znamenat 🤦

žiješ s prolhaným, toxickým kurevníkem. Nepotřebuješ vysvětlení, dostne se ti jen dalšíh lží, nadávek a ponižování.

Potřebuješ si sama sobě přiznat pár věcí a začít konat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.7.22 08:52

@Ou máš pravdu, proč se zabývám blbcem který si mě vlastně nezaslouží, nechápu na co chci slyšet jeho tupé lži o tom jak to je moje chyba a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.7.22 08:53

Všem moc děkuji za pochopení a podporu. Je mi líto že jsem zamilovaná do špatné osoby ale všechny jste mi ukázali že mi za to nestojí! Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
3.7.22 08:56
@Lilibuk píše:

Možná si ho zasloužíš, ale určitě se ho nedočkáš. Žila jsi s tupcem a děvvkařem, který tě odkopl a ty jsi byla hloupá, že jsi mu vše trpěla. Víc není třeba rozmazávat. V Čím víc se hov..em mažeš, tím víc smrdí. On s tebou být nechce, vyhodil tě, tak seber poslední zbytky sebeúcty a odejdi od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
3.7.22 08:57
@Lilibuk píše:

Jenomže jakékoliv vysvětlování a zdůvodńování stejně bude snůška nesmyslných a vylhaných pindů, akorát zbytečně budeš ztrácet čas a nervy.
Nebo chceš teda radši počkat, až se s tebou definitivně rozejde on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8759
3.7.22 08:58
@Lilibuk píše:

Ty to nevís? Co ještě potřebuješ, abys věděla, že si tě vůbec neváží, jsi mu kdesi a chce tě jen do postele a pak odchod? Nestačí to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
3.7.22 08:58
@Lilibuk píše:
@pikola upřímně mám strach se s ním rozejít, nevím proč..

Zeměkoule se točit nepřestane a zítra zase vyjde slunce. Jsou horší věci na světě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat