Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@lemanka prorotže je zvyklá na ty velké, to byl přesně případ mé první dcery
Zkus jí trochu potrápit a dát jí ten silikonovej ona si musí přijít na systém dudlání no
A pokud jí bude padat přidržovat ho
Ale u první to ani po několika dnech neuspělo
Záleží na tom kolik jí je a jestli na to máš nervy
ale vím, že je pak problém s lahvičkama, všechny už mají jiné savičky a první měla dlouho problém než se naučila potom vysát třeba čaj ![]()
@aneta.ji Savičku na lahvích má silikonovou od aventu a ta jí nevadí. Je jí 1,5 měsíce. No, uvidíme, jak to vyřešíme, zkusím koupit jiný dudlík a dát jí ho.
@lemanka
zkus v tescu maji neco mezi tim placatym a tim kulaty je to pul na pul
nebo pokud chces mohu ti je poslat???cca 4dudly at je zkusis??2 jsou nepouzite a 2pouzivane ale neni to znat
vyvaris a zkusis to