Exmanžel neposílá alimenty

Anonymní
6.3.21 21:01

Exmanzel neposila alimenty

Exmanzel mi tenhle rok jeste ani jednou neposlal alimenty. Nema praci aktualne a tvrdi, ze nevi, co ma platit driv. Co se stane, kdyz ho udam? Nemuzou mu dat exekuci na plat, kdyz zadnej ted nema…ja ho udat nechci ale ty penize potrebuju..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
6.3.21 21:09

Tak asi nic jiného nezbude než to řešit přes policii. Pokud s ním není domluva, resp. slibuje a peníze nikde..
To dítě je jeho, tak by se měl starat.

• Citovat
  • Nahlásit
1419
6.3.21 21:21

Zjisti si /internet, sociálka, policie, bezplatná právní poradna on-line/ jak se věci mají a jaké máš možnosti a podle toho dál konej. Čím větší dluh na výživném bude mít, tím obtížnější bude to z něj dostat, takže nezahálej.
Na veškerý ohledy na něj se bez milosti vykašli. Jinak na to šeredně dojedeš a co je nejhorší-Tvoje dítě s Tebou.
A to jistě nechceš.
Drím Ti palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 21:32

Diky tak ja holt budu drsna. Tri deti mame no..nevim co si mysli, ani se neomluvil.

• Citovat
  • Nahlásit
729
6.3.21 21:35

Nečekala bych na nic. Alimenty mají být prioritou. Dluh bude jen růst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
6.3.21 22:19

Mate spolu 3 děti. Na nic nečekejte a udejte ho. Myslím, ze jste mu dost vyhověla a nechtěla to nechat zajít takhle daleko přeci jenom je to otec děti. Ale vy taky musíte nějak žít. Budte drsná! Přeji mnoho sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75848
6.3.21 23:30

Asi takhle, resit bys to mela, ovšem, pokud nema praci a tu a tam neco posle, tak z nej realne nic nevyrazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 01:39

@j.a.n.i1 do prosince posilal. Teda v prosinci poslal pulku a v lednu druhou za prosinec. A od ty doby ani korunu.

• Citovat
  • Nahlásit
58
7.3.21 05:34
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 do prosince posilal. Teda v prosinci poslal pulku a v lednu druhou za prosinec. A od ty doby ani korunu.

Dobré ráno, vaše první kroky by měli být na Ospod, zde příslušné úřednici sdělte co se stalo a ona s vámi udělá písemný zápis. Vy budete mít v ruce papír a oni jako instance začne jednat. Budou tátu kontaktovat a vysvětlí právní důsledky atd.Jemu klidně sdělte, že jste podnikla kroky které pro něj mohou mít celkem nepříjemné důsledky. Pokud nezačne alespoň částečně něco platit, hrozí soudní rozhodnutí, jako odebrání řidičáku, exekuční příkaz se srážky z něčeho. Je potřeba si uvědomit, že v životě člověka se může stát, že přijdete o práci a již nejste schopen platit něco, co vám někdo určil ale aspoň platit!!
Jsou různý ženský, já když ležel v nemocnici na ARO, tak první sms kterou jsem od ex po převozu na klasické oddělení dostal, kdy pošlu alimetny.Pro vaši informaci 8 a 11 let 9 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
7.3.21 07:19

Pomáhá i organizace Fandi mámám :kytka:
Držím palce ať vám bývalý vše doplatí cp nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 08:04

@Blashyrk nikdy jsem nebyla na penize. Ale aspon pulku kdyby posilal, vysla bych. Ted jsem zdedila par tisic po babicce tak zijem z toho. Mela jsem je schovany na zubare a novy brejle…ja mu nechci skodit ale kdyz se ptam, rekne nemam co mam delat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 08:05

@Kirstenn diky kouknu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1419
7.3.21 08:12
@Anonymní píše:
@Blashyrk nikdy jsem nebyla na penize. Ale aspon pulku kdyby posilal, vysla bych. Ted jsem zdedila par tisic po babicce tak zijem z toho. Mela jsem je schovany na zubare a novy brejle…ja mu nechci skodit ale kdyz se ptam, rekne nemam co mam delat.

Buď důsledná a vytrvej…až mu bude hrozit odebrání řidičáku, nebo basa, peníze si ryche sežene.
Bohužel je fakt, že je to běh na hodně dlouhou trať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75848
7.3.21 08:13
@prokr píše:
Buď důsledná a vytrvej…až mu bude hrozit odebrání řidičáku, nebo basa, peníze si ryche sežene.
Bohužel je fakt, že je to běh na hodně dlouhou trať.

No, na to aby se nekdo v nasi republice dostal do basy… To musi byt blbej a neplatit sakra dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
7.3.21 08:14
@Anonymní píše:
@Blashyrk nikdy jsem nebyla na penize. Ale aspon pulku kdyby posilal, vysla bych. Ted jsem zdedila par tisic po babicce tak zijem z toho. Mela jsem je schovany na zubare a novy brejle…ja mu nechci skodit ale kdyz se ptam, rekne nemam co mam delat.

Vy si odporujete, tedy. Pokud mu nechcete škodit, tak potom je vše v pořádku a nevím, proč se ptáte na náš názor. Psal jsem že pokud se někdo dostane do potíží v případě ztráty zaměstnání, tak je to špatné ale pořád má vyživovací povinnost na svoje děti. Nezlobte se ale přesně takové maminky si stěžují ale v podstatě, je jejich ex chudinka a když nemá, tak přece ho nebudu někde tahat po soudech, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat