Extrakce zubu, suché lužko-léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sophia.888
Stálice 56 příspěvků 20.03.19 17:47
Extrakce zubu, suche luzko-lecba

Ahoj vsichni, mam dotaz.. ve ctvrtek minuly tyden mi trhali stolicku 6, byla jsem po angine a dobirala jeste antibiotika. Zakrok byl velky a tezky nesla vubec ven. V nedeli jsem dostala rymu a kasel a beru dalsi antibiotika Azytromycin. Rana me porad poboliva tak jsem dnes sla k zubari. Rikal, ze se mi neudelala ta krevni srazenina. Vycistil mi to a vyplachl. Mam kloktat repik a peroxidem po kazdem jidle. Mel nekdo podobny problem a za jak dlouho se zahojilo? Dekuju za odpovedi

Reakce:
nocenka.jalapovita
Povídálka 20 příspěvků 20.03.19 19:03

Ahojky, měl se to stalo před půlrokem s osmičkou. Po výplachu jsem kloktala šalvěj, dost to pomohlo. Do týdne to bylo ok, že už jsem se přestala bát kousat. Dneska o tom ani nevím. Příští týden mě čeká taky šestka…:(

Ivetka56
Povídálka 26 příspěvků 20.03.19 19:09

Ano, já, měla jsem ty problémy snad více než týden. :pocitac: :zed: Brala jsem antibiotika a kloktala ústní vodou Paradontax, jelikož mi ji doporučila lékárnice, měli tam ještě jednu dražší, ale prý stejná účinná látka. :think: ten peroxid fakt účinkoval, žádný zubní plak jsem necítila, jak byl den dlouhej. Držím palečky, vím, jak moc je to nepříjemné. :(

Sophia.888
Stálice 56 příspěvků 20.03.19 20:27

Dekuju vsem.. je to neprijemny navic kdyz jsem k tomu jeste nemocna :pensive:. Mam videt tu kost, boli to, ale da se to vydrzet s brufenem no @Ivetka56 a to si kloktala s tim 3% peroxidem? A jak casto?

Sophia.888
Stálice 56 příspěvků 20.03.19 20:29

@nocenka.jalapovita takze si mela to suche luzko? A davali ti neco do te rany nebo jen vyplach a kloktat?

Ivetka56
Povídálka 26 příspěvků 20.03.19 20:46

Nejdřív jsem kloktala 2× denně, jelikož ono to vydrží, moc jsem v tu dobu ani nejedla. :( Pak tedy raději po každém jídle. Hlavní je kloktat déle, pak to nechat nějakou chvíli působit, aby se to hned nespláchlo a stačilo se to přichytit na sklovinu zubů. Já teda měla toto: https://ustni-vody.heureka.cz/…voda-300-ml/
Není to sice peroxid, ale je to de facto to samé a účinkuje to úplně stejně. Ty bakterie se pak nemůžou přichytit na zubní sklovinu a dásně. :)
Přeji hodně sil a ať je to co nejdříve v pořádku. :mavam:

nocenka.jalapovita
Povídálka 20 příspěvků 20.03.19 23:45

@Sophia.888 Ne, cele to vycistila, dala tam antibiotika v nejake tycince a v podstate to asi nejak narizla, aby se tam ta srazenina vytvorila znovu..

saadet
Extra třída :D 11901 příspěvků 20.03.19 23:52

@Sophia.888 hlavně prosimte NEKLOKTAT ale prelevat to jakoby v puse. Právě kloktanim se ta sraženina často vytlaci a udělá se to suché lůžko. Ideálně koupit corsodyl, ale určitě se s lékařem poradit na kombinaci léků atb ibu atd. Hlavně moc nejíst, spíše pít vyvary např. Prostě opatrně.

KláraCH
Kecalka 249 příspěvků 21.03.19 23:38

Mě můj zubař poradil rozdrtit jednu tabletu acylpyrin na prášek a nacpat do díry v zubu a nechat tam a snažit se, aby se acylpyrin nevyplavil ven. Opravdu mi to pomohlo, bolest přestala téměř okamžitě.

evulinda79
Stálice 71 příspěvků 21.03.19 23:57

kloktání je úplná pitomost,tímtu krevní sraženinu neustále narušuješ a vůbec prvotní ptákovina byla,že jsi nebyla vyléčená a trhali ti složitě stoličku,to je jasný,že se to nehojí,tělo je v zátěži a tím se mu ještě přidalo

Sophia.888
Stálice 56 příspěvků 22.03.19 00:10

Napsala jsem kloktat, myslela vyplschovat. On me ten zub strasne dlouho zlobil a v den trhani me chytil takovym zpusobem, ze sem byla rada, ze mi ho vytrhla

Váš příspěvek
Reklama