Růst zoubku a hysterický pláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kittyi
Nováček 9 příspěvků 17.03.19 20:22
Růst zoubku a hysterický pláč

Milé maminky
Mám dceru 10 měsíců. Před 4mi dny dva dny v kuse vyšší teplota, byla protivná, ale hodně spava. Jak večer, tak přes den. Byla jsem si jista, ze je to zoubkama. V pátek jsem s ní šla k doktorce a našla ji dole prorizly zoubek a druhý vedle byl ještě schovaný, ale taky půjde coby dup ven. Ale poslední dva dny mi přes den nespí a během dne neuvěřitelný hysterický pláč. Už nezabírá ani nošení. Dám ji na zem, řev, oblékání řev, chodím s ní po bytě a taky řve, koukáme a hrajeme si.. nechce, place. Teplotu už nemá, nurofen na bolest nepomáhá ani Calgel. Dnes byla navíc celá osypana. Nevite, co to muze byt? 6ta nemoc? Takové červené skvrny na tele, hlavně bříško a hlavička. Je mi ji moc líto, hrozně mě to trápí. Já jsem vyrizena, ona je chudinka celý den uplakana. Je mozne, ze je to tema zoubakama ze az tak moc to prožívá? Jak to bylo u vašich dětí a co vám pomohlo? Jak dlouho u vás tento stav trval - Dekuji za rady.

Reakce:
sportka
Kecalka 116 příspěvků 17.03.19 20:30

Nám pomáhal Viburcol na noc. Malá se po něm sklidnila a vyspaly jsme se obě. Ale s tou vyrážkou nevím. Radši zavolej zitra mudr a poraď se s ní

Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 17.03.19 20:31

Šla bych k doktorce, vyrážka u 6.nemoci se objevuje tak po třech dnech po teplotách.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 17.03.19 20:33

Vyrážka může být i k zubům, ale myslím že nejlépe to posoudí pediatri. Hlavně ať to rychle přejde :hug:

Kittyi
Nováček 9 příspěvků 18.03.19 11:52

Dekuji. Je to opravdu 6ta nemoc

DanielaS
Stálice 75 příspěvků 18.03.19 15:15

To se vam to seslo, co, zuby a k tomu sesta nemoc. Kdyz mi syn neutesitelne plakal (jako tri, ctyri hodiny v kuse), bylo to proto, ze ho od zubu bolelo ucho. Ale na to krome paracetamolu nic moc neni, musi se to nejak prezit.

Kittyi
Nováček 9 příspěvků 18.03.19 15:38
@DanielaS píše:
To se vam to seslo, co, zuby a k tomu sesta nemoc. Kdyz mi syn neutesitelne plakal (jako tri, ctyri hodiny v kuse), bylo to proto, ze ho od zubu bolelo ucho. Ale na to krome paracetamolu nic moc neni, musi se to nejak prezit.

No to bylo peklo. Dnes už je více v klidu a spinká. Ji asi taky bolely usi, tahala se za ně, ale nic ji nezabralo. No uvidíme, jaké budou další dny. Ten jeden zub ještě není úplně venku. Ale doktorka mě uklidnila, že i tak šílené projevy jsou normální. Já už se i bala, jestli jo není něco jiného.

Váš příspěvek
Reklama