Reklama

Fackování u porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 22:19
Fackování u porodu

Ahoj všem. Stalo se vám některé, že se vás lékař u porodu snažil stišit pomocí facek? Stále žiju s pocitem, že jsem porod nezvládla a špatně se mi o tom mluví. Měla jsem šílený strach, celá jsem se třásla a nešlo to zastavit. Těsně před porodem jsem odmítla oxytocin a I píchnutí plodové vody. To prvni s obrovskou nelibostí a poznámkami o tom jak tím ublížím miminku celkem akceptovali, ale plodovku mi pichli, I když jsem důrazně byla proti při druhé kontrakci na porodním sále. Při tlačení a mých prosbách aby mi PA neležela celou vahou svým předloktím na mém břiše, mě doktor dal několik facek z každé strany abych lépe spolupracovala. Plakala jsem a prosila aby mě nebil, na což jen suše odvětil, že teď v klidu porodíme.. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 22.12.16 22:21
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Stalo se vám některé, že se vás lékař u porodu snažil stišit pomocí facek? Stále žiju s pocitem, že jsem porod nezvládla a špatně se mi o tom mluví. Měla jsem šílený strach, celá jsem se třásla a nešlo to zastavit. Těsně před porodem jsem odmítla oxytocin a I píchnutí plodové vody. To prvni s obrovskou nelibostí a poznámkami o tom jak tím ublížím miminku celkem akceptovali, ale plodovku mi pichli, I když jsem důrazně byla proti při druhé kontrakci na porodním sále. Při tlačení a mých prosbách aby mi PA neležela celou vahou svým předloktím na mém břiše, mě doktor dal několik facek z každé strany abych lépe spolupracovala. Plakala jsem a prosila aby mě nebil, na což jen suše odvětil, že teď v klidu porodíme.. :oops:

Teda facka se mi zdá dost přes čáru.

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 22.12.16 22:21

Stiznost! Tohle si nesmi dovolit

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 22.12.16 22:23

A ty jsi po tom všem v klidu porodila, odešla a teď to sem píšeš… no.. co takhle to řešit s vedením nemocnice? Jako dospelej člověk? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 22:27

@Terrinka93 ano, po tom všem jsem porodila a odešla domů. Bylo mi šíleně stydno. Styděla jsem se sama za sebe. Jen mě zajímalo, jestli s něčím podobným nemá některá z vás zkušenost..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 22:30

A dost mě fascinovalo, že odmítnutý oxitocin, byl na propouštěcí zprávě uveden, I když mi nebyl podán..

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 22.12.16 22:30

Podej na něj stížnost! Možná i trestní oznámení. Zfackovat člověka, který se v dané situaci nemůže ani bránit, na to by se určitě nějaký paragraf našel (napadení nebo tak něco, nevím, nejsem právník).
Naše porodnice jsou obecně otřesné, ale tohle je teda těžce přes čáru. Něco takového si přece lékař vůbec nesmí dovolit. Nejsi to ty, kdo porod nezvládl, ale personál v porodnici v čele s tím lékařem. Ty facky jsou na tom asi to nejhorší, ale ani tlačení na břicho není v pořádku, ani to, že ti píchli vodu přes tvůj výslovný nesouhlas. Nenech si to líbit. To oni se dopustili chyby, ne ty!
A pokud budeš ještě někdy rodit, vezmi si s sebou nějaký doprovod, který se tě případně dokáže zastat.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.12.16 22:30

A byl tam někdo s Váma? Rodinný příslušník? Třeba to vidíte zkresleně, možná jste tam vyváděla a doktor už nevěděl co s Vámi… Každopádně mám taky šílenou zkušenost z porodu u druhého. Na mě útočili psychicky. Můžete je zkusit žalovat, ale beze svědků kteří by to dosvědčili to bude slovo proti slovu, a pochybuji že někdo z personálu bude svědčit… :nevim:

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 22.12.16 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Stalo se vám některé, že se vás lékař u porodu snažil stišit pomocí facek? Stále žiju s pocitem, že jsem porod nezvládla a špatně se mi o tom mluví. Měla jsem šílený strach, celá jsem se třásla a nešlo to zastavit. Těsně před porodem jsem odmítla oxytocin a I píchnutí plodové vody. To prvni s obrovskou nelibostí a poznámkami o tom jak tím ublížím miminku celkem akceptovali, ale plodovku mi pichli, I když jsem důrazně byla proti při druhé kontrakci na porodním sále. Při tlačení a mých prosbách aby mi PA neležela celou vahou svým předloktím na mém břiše, mě doktor dal několik facek z každé strany abych lépe spolupracovala. Plakala jsem a prosila aby mě nebil, na což jen suše odvětil, že teď v klidu porodíme.. :oops:

Několik facek z každé strany? 8o To jako vážně? 8o Měla by jsi podat stížnost, to si přeci nikdo nemůže dovolit.

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35366 příspěvků 22.12.16 22:31
8o 8o

Luciferda
Extra třída :D 10827 příspěvků 4 inzeráty 22.12.16 22:31

Kristellerova exprese ja zakázaná. Mohla by jste podat stížnost. A facka… při histerii pomůže, ale volit ji u rodičky prosící o šetrné zacházaní je dost ubohé.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 22.12.16 22:32

A u porodu jsi byla sama?

Jako mne tohle nekdo udelat u porodu, tak uz visi za usi v pruvanu… Urcite bych napsala stiznost a nenechala to jen tak. Tohle si opravdu nesmi dovolit! Spoluprace s rozbolavelou rodickou, ktera je paralyzovana bolestmi, muze byt tezka, ale vzdycky jsou hranice, ktere se nesmi prekrocit.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 22.12.16 22:32

Naštěstí ne. Je to vážně na stížnost. Ne jenom ta facka, ale i zákroky proti tvé vůli.

střepina
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 22.12.16 22:32
@Anonymní píše:

doktor tě má podpořit, ne profackovat, podle mě přes čáru, okamžitě bych si stěžovala

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 22.12.16 22:34

Ve které to bylo porodnici?
Jako když s tím půjdeš ven, udělaj z tebe hysterku, ale nedala bych se. Jinak budeš celej život žít s tím blbým pocitem a ten deebil si to bude k ženám dovolovat dál :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama