Reklama

Povolený steh, sroste to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 13.12.16 20:46
Povoleny steh, sroste to?

Ahoj holky,
Začínám už být zoufalá… Dnes jsem 2 týdny po porodu. A 3 den po znovu sesiti.. A zase mám pocit, že nějaký steh vypadl dřív než by měl a mám tam menší díru blíž k poševnímu vchodu. A teď babo rad, mám zase jet do porodnice ať to zase sesijou nebo se to zaceli samo? Mažu hemagelen a v koupelně mám v hrnku odvar z dubové kůry a oplachuju se tím.. Mám hrůzu z toho jak bude „kočka“ pak vypadat.. Řekněte mi, že je ještě brzy a že se to může vše zahojit a že i ty vrata do stodoly budou zase alespoň poloviční.. :pankac:

Reklama

Reakce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.12.16 20:52

Ta vrata poloviční budou. A hormony z nich momentálně dělají ještě větší vrata, to mám vyzkoušené. Existují cviky, případně plastiky. Ale do půl roku po porodu máš ještě nárok na smrskávání :)
Hlavně tomu člověk přikládá asi větší váhu než to má…

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 13.12.16 21:53

Všechno se může zahojit :palec: i ta malá dirka. Měla jsem to stejně jako ty, teď už je to ok :) určitě jdeš ještě na kontrolu, ne? Zeptej se tam, ale sama si do toho teď moc „nešťourej“ -zdá se ti to horší než to doopravdy je :*

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 13.12.16 21:54

Pokud opravdu steh vypadl, zašla bych nechat překontrolovat. Mně tak vypadl, nevěděla jsem o tom a měla jsem ji, jak říkal manžel jako na knoflík. Byl to asi 3 steh, takže jinak v pohodě, ale dírka v kůži dál. Spravili to u druhého porodu a zašili…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2317 příspěvků 13.12.16 22:25

Ahojky, ja teda mela cisare, ale taky malou direcku v jizve a zahojilo se to i bez siti ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama