Facky ve školce

8451
30.5.13 10:48

Facky ve školce

Založila jsem toto téma, protože bych potřebovala slyšet názory možná i zkušenosti jiných maminek.
Včera jsme vyzvedávala syna ve městě, kde byl se školkou v divadle. Všechno probíhalo normálně, paní učitelka nic neříkala. Šly jsme pak do cukrárny, syn který je normálně ukecaný byl nezvykle potichu a tak jsme se s manžele zeptali jestli mu je dobře. Z ničeho nic se rozplakal, že dneska když šly městem tak ukazoval kamarádovi motorku co tam stála na parkovišti. V tom k němu přišla paní učitelka, a nařídila mu aby si dal přes pusu, že když to neudělá on tak mu dá ona. Syn se bál, tak to udělal, ale dle paní učitelky to bylo málo, tak znovu a silněji. Stalo se to před všemi dětmi, které si z něj pak dělali legraci.
Byl a jsem ještě stále v šoku, manžel vidí rudě. Jak se tohle může dít ve školce :nevim: Nemám jediný důvod synovi(7 let) nevěřit, nikdy mi nelhal, vždy i to špatné přiznal, nikdy jsme na něj neslyšela stížnost od jiných učitelek, spíše naopak i k ostatním se chová slušně.
Syna jsme teď ze školky stáhla, logicky tam nechtě, moc se styděl před ostatníma dětma :(.

A teď, řešit to první s učitelkou a chtít vysvětlení nebo jít rovnou za ředitelkou? A co dál, někam to nahlásit nebo to nechat být. Syn půjde v září do školy, takže ve školce už končí, ale můj druhý syn tam má nastoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12735
30.5.13 10:49

Ježiši co si ty učitelky dovolí, to je tragédie. Rovnou za paní ředitelkou a s ní jít pak za učitelkou. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5476
30.5.13 10:50

@Matea prvně bych to řešila s učitelkou, ať ti popíše situaci i z jejího pohledu a probrala to s ní, to mě přijde fakt mimo trestat dítě takhle (tím spíš, když vlastně ani není za co)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69996
30.5.13 10:50

První bych šla za učitelkou. Dál to řešit s ředitelko, pokud bude potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bunny puella
30.5.13 10:51

Facku?! 8o Tak nejdřív bych šla za učitelkou, která mu nařídila, aby se fackoval. A chtěla vysvětlení po ní. Pokud by se cukala a říkala, že to nic nebylo, šla bych za ředitelkou. Nenechala bych to být jen tak. Ale šla bych tam ve vší slušnosti, ne naštvaná a nastartovaná. Ale prostě se zeptat.

• Citovat
  • Nahlásit
3434
30.5.13 10:51

@Matea Určitě bych zašla nejdřív za učitelkou a v klidu se jí zeptala, co ti k tomu může říct. Za ředitelkou bych případně šla až potom, podle toho, co se dozvíš od učitelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
30.5.13 10:55

Šla bych za učitelkou, pak za ředitelkou (kdyby byla potřeba). Je to hrozné, u nás se takhle řešilo, že děti od učitelek dostávají přes zadek. Blbé je, že drtivé většině maminek to přijde v pořádku a kolikrát ještě řeknou „no ještě mu přidejte!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
30.5.13 10:55

I kdyby nemluvil o motorce..kdyby mluvil nebo ukazoval cokoliv, tak ta ucitelka si to nemuze dovolit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
30.5.13 10:58

Já bych šla za ředitelkou, nechala si předvolat tu učitelku a začala to řešit s tou učitelkou před ředitelkou. Tohle si nesmí dovolovat, doba fyzických trestů je dávno pryč :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Sifa
30.5.13 11:00

No buhvi jak to bylo, nedavno jsem zazila neco podobnyho a to syn taky nikdy nedelal, ze by kecal nebo tak.. no a pak jsem zjistila, ze aby se predvedl, tak rekl nejaky supersprosty slovo.. takze ja bych napred za ucitelkou.. treba to bylo trosku jinak ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Sifa
30.5.13 11:02

Nema preci smysl delat superhystericky sceny, kdyz ani nevite jak to bylo..

• Citovat
  • Nahlásit
1706
30.5.13 11:05

NO taky myslim, že to nebylo jen za ukazování na motorku. Ale tohle by si dovolit neměla. Zašla bych za ní a chtěla bych slyšet její verzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35060
30.5.13 11:08

Já si osobně myslím, že to nebylo jen za ukazování na motorku.
Zašla bych za učitelkou a nechala bych si problém vysvětlit z její strany. Chyba byla dítě stahovat a neřešit to hned.

Až, kdyby nedošlo k řešení nebo by vyšlo najevo něco, co se mi nelíbí, šla bych za ředitelkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8451
30.5.13 11:08
@Sifa píše:
No buhvi jak to bylo, nedavno jsem zazila neco podobnyho a to syn taky nikdy nedelal, ze by kecal nebo tak.. no a pak jsem zjistila, ze aby se predvedl, tak rekl nejaky supersprosty slovo.. takze ja bych napred za ucitelkou.. treba to bylo trosku jinak ;)

To jsem si taky prvně myslela, dokonce jsem se ho ptala jestli neřekl něco co neměl, a ptala jsem se jak při výslechu pořád dokola, dokonce jsme mu řekla že pokud něco řekl, tak se to dozvím, že si půjdu s paní učitelkou promluvit, ale i tak pořád tvrdí na chlup totéž :nevim: uvidím co mi řekne učitelka. On to teda není první incident s touto slečnou, ale nikdy to nebylo třeba řešit až tak. Vždy jsme si to vyříkali v klidu a vyřešily to. Navíc by mi to ani k němu nesedělo :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
30.5.13 11:12

8o to si mněla řešit hned dnes ráno. Já bych si to líbit nenechala a řešila hned.
Unás ve školce pokud něco dítě provede tak se musí omluvit a pokud někoho např. kopne tak omluvit a ophladit po hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat