Fáze častého řevu - co s tím?

466
17.1.19 15:56

Fáze častého řevu

Ahoj, spíš si jdu pro povzbuzení. Náš 2,5 letak má už zase fázi věcného řevu. On je prostě teď permanentně naštvanej a protože nemluví, tak buď knoura nebo řve. Už je to pár dní, kdy nedělá nic jiného.
Zažili jste to taky? Už mi z něj slušně tečou nervy a takovýto, že to jednou přejde, mi moc nepomáhá.
Ve školce je třikrát v týdnu cca 4 hodiny a tam je milionovej. Doma satan.

Zkouším ignorovat, ale je to těžký.
Díky za povzbuzeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2493
17.1.19 15:59

Mám to teď týden doma, malému bude rok a je to pan vztek… Jakmile hlídá babička, tak je v zlatý, se mnou je to malý tyran… Ale přijde mi, že už to polevuje ;) musíme vydržet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
17.1.19 16:05

@Sashie
Díky. Někdy bych chtěla být cizí a zažít to milionový dítě :lol: nebo ucpavky do uší, co fungujou. Takhle po celodenním řevu přijde manžel, vezme tyrana na starost, ať si jdu lehnout, ale v tom se spát nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 16:07

Mam stejne starého, do školky nechodí, fázi ma stejnou. Řeším tak, ze si poustim hudbu a dítě ať si prudí. A ze ma vydrž :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
17.1.19 16:13

@Tichošlápek
Já jsem mekkota, mě po dvaceti minutách tečou fakt nervy. Teda, pokud jasně vím, proč ječí (vzali jsme mu dvd přehrávač který vytáhl z elektriky a chodil s ním po bytě jako když se venčí pes) tak to zvládam líp. Ale když ho chytne hysterak z neznámého důvodu, tak to moc nedavam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
17.1.19 16:34

@alilauter jo, není to spravedlivé :jazyk: Já si taky říkám, že bych si ho na chvilku zamrazila, aby byl chvíli v klidu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
17.1.19 16:46

@Celina
A ty to fakt vydržís vic jak půl hodiny? On je fakt vytrvalý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 16:59

@alilauter Nesmis bejt měkkejš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15036
17.1.19 16:59

Moje dcera na mne zkousela hysteraky, kdyz ji bylo 18-21m. Nekdy taky nebylo vubec zrejme, proc jeci.

Upozornila jsem ji, ze bude ticho, nebo bude nasledovat trest. Jecela dal, tak jsem ji dala do miminkovske postylky, do 3min byla ticho, hodna a volala mne, ze uz neplace a ze bude hodna.

Taky jsem ji vysvetlovala, ze kdyz neco chce, tak mi to musi rict, bud slovy nebo tim, ze na to ukaze. Ze nejakemu jekotu nerozumim. Pochopila to dost rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15036
17.1.19 17:02

Jinak jsem si myslela, ze to jenom ja mam nervy tenke jako hedvabny papir. Na jekot, kviceni a knourani jsem uplne vysazena. Kdyz mi piluje nervy timto zpusobem, dokazu vypenit behem 30min.

Ale co jsem si vsimla, ze u moji dcery se temto stavum da docela dobre predejit. Cemu se musi zabranit je to, aby se vystupnovala do stavu chronicke nespokojenosti a vyfrustrovanosti, protoze to potom byvaji ty ujecene stavy. Kdyz je 90% spokojena, tak spis zkousne tech 10%, kdy veci nejsou podle jejich predstav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
17.1.19 17:13
@Celina píše:
Nekompromisně, za dveře nebo do pokojíčku a přijď, až tě to přejde :pankac:

Přesně tak. V pokojíčku ať si třeba přetrhne hlasivky. A když se za deset minut něco nelíbí, může si tam jít řvát další hodinu. :lol:

@alilauter nesmíš si to tak brát. Moje děti někdy řvaly, protože jsem jim něco nabídla, pití, jídlo, ony odmítly a já jim to tedy nedala. Hodina řevu v pokojicku žádný problém. Časem se začaly ty intervaly zkracovat, naučily se uklidnit rychleji. Hlavně tam za ním nechoď, to jsem zkusila asi dvakrát, když řev polevoval a jen je to nastartovalo nanovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
17.1.19 17:23

@Helileli
Děkuju. Mě ničí, když nemám páru, proč ječí. To mě napadá: nebolí ho něco nebo tak. Snad to bude lepší, až začne mluvit. Ale to je v nedohlednu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
17.1.19 21:23

Syn je teda o něco mladší, budou mu teprve dva roky, ale tyto hysteráky na nás zkouší taky. Zrovna dnes měl den blbec, hysteráky měl úplně kvůli všemu, celý den byl ukňouraný a protivný. Nervy mi tekly už ráno a celkem dost :roll: Jsem šílený nervák a vždycky mě to dokáže vytočit, ale snažím se ovládat. Snažím se ho buď ignorovat, nebo ho pošlu do pokojíčku, ať se vrátí, až se uklidní. No, nepomáhá to, přilepí se mi na nohu a řve u mě :roll: Ale je fakt, že je to i moje chyba, já jsem na něho měkká a on to ví, kdežto muž si ho umí srovnat do latě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama