Fáze měsíce při oplodnění

1311
12.9.07 10:45

Fáze měsíce při oplodnění

Ahoj holky, máte zkušenosti s tímhle http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php Jedná se prý o to, že nejvhodnější doba pro oplodnění je ta, kdy fáze měsíce je stejná jako při narození ženy. Už zkoušim vše, tak by mně zajímalo jestli někdo zkusil podle tohohle kalendáře, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
12.9.07 11:07

Hi, já to nezkusila, nicméně mi to vychází :lol: když si to zadám zpětně.´

12.01.2007 20:11 – dcera … no a Sára se narodila 14.10.2007 :wink:

To je dobrý, to zkusíme pak na druhý a jsem zvědavá, jestli to vyjde 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
12.9.07 11:53

Ahoj, nahodou jsem sem nakoukla a zkusila to - no a podle toho se mi dneska narodi kluk! Tak jsem teda zvedava, docela bych to brala. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.07 12:15

j

ahojky, tak bych podlě těch výpočtů měla mít 2 holčičky a v praxi mám 2 kluky :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
2619
12.9.07 12:23

Ahojky,

tak ja jsem to zkusila a nevychazi mi ani terminy poceti (Jenom u prvino tehotenstvi ano) ani pohlavi…

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.07 12:32

ahoj,
tak u mna nesedi termin pocatia ani pri jednom dietati. pri prvom mi nesedi ani pohlavie, druhe este zatial nevieme, co bude. brala by som to s veeeeeeeeeelkou rezervou :wink:
angie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.9.07 12:55

Ne ne, nesedí. Nesedí datum početí ani pohlaví. A to Lukášek vyšel na první pokus, takže to bude blbost. :)

Amynko: myslím si, že se ti Sára narodila v roce 2006, to by ještě nebyla na světě. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.9.07 14:12

mě sedí pohlaví u prvního, druhé nevím, nicméně v obou případech jsem podle toho otěhotněla cca 9 dní před nejvhodnějším dnem…

ale ta metoda není nic nového, to propaguje Jonáš, který tvrdí, že krom ovulkace je ještě jeden čas v měsíci, kdy žena může otěhotnět, a to právě ve chvíli, kdy je luna v stejné fázi jako při jejím narození…no ale to mi moc hlava nebere, bez ovulace není těhotenství, že jo. Kdyby tomu tak bylo, tak bysme každý měsíc ovukovaly každá v jiný den cyklu…tak nevím…

spíš co si mylsíte o tom computeru proti nežádoucímu těhotenství? já prášky brát nechci ani žádné hormony, tak by mě zajímalo, zda má někdo zkušenost s tímhletím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
12.9.07 14:22

Holky, já vím, že už se kolikrát chytáte i sebemenší naděje, ale tohle mi připadá jako úplná blbost, to se na mě nezlobte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
12.9.07 14:33
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ve třech případech mi vyšlo kluk nebo holka…atd a v praxi mám 2 kluky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.07 14:37

ahoj holky já si myslím že je to blbost ale nikdo nebude vám co to chtějí zkusit bránit.Tak to zkuste a uvidíte jo a ještě čemu spíš věřím je uplněk.

• Nahlásit
  • Citovat
136
12.9.07 15:32

Ahojky,

mě teda vyšly 2 holky a teď čekám druhýho kluka, takže se to ani jednou netrefilo. U druhýho nesedí ani termín početí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
12.9.07 17:37

Na nás to tedy nesedí…třeba je v tom větší pravěpodobnost nebo nějaké placebo, když se to ví předem :?: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
12.9.07 19:13

dny jsou špatně, ale syni správně, jak si vyberte… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
12.9.07 19:54
Lenkae píše:
Ne ne, nesedí. Nesedí datum početí ani pohlaví. A to Lukášek vyšel na první pokus, takže to bude blbost. :)Amynko: myslím si, že se ti Sára narodila v roce 2006, to by ještě nebyla na světě. :D :D

:lol: :lol: ty jo, já jsem blbááá :lol: tak mi to ukázalo tohle
22.01.2006 11:23 – dcera, což by vycházelo asi líp, protože poslední MS jsem měla 3.1.2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama