před IVF

497
10.9.07 20:35

před IVF

Ahojky jste na tom někdo stejně jako já????? Přidáte se ať můžem pokecat. Stimuluji mám 6 injekci Fostimonu a dneska jsem dostala další injekce které se píchají do břicha fuj ty taky bolej :oops: :cry:
IVF budu mít poprvé tak vůbec nevím co mě čeká??? :roll:
Zatím ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.9.07 07:54

Cau Medo

me to teprv ceka tuhle stredu, jsem z toho trosku nervozni.
Injekce uz jsem si pichala na IUI ale bylo to v poho;a le tedkom to bude asi horsi, pichat si to dvakrat denne nekolik tydnu.
A jak to mas s kontrolama, chodis casto k doktorovi?

Drzim ti palce, a hlavne at to zvladas s tou bolesti. Ja taky bolest nesnasim moc dobre, ale horsi nez bolest je pro me to strasne nafouknuti, prsou a bricha.

A kolik dni si to jeste musis pichat?

Hodne stesti

Petra Delfinek

• Nahlásit
  • Citovat
2241
11.9.07 08:05

ahoj Méďo, neboj se ničeho, ty injekce jsou dost nepříjemné, ale dá se to vydržet. já už mám po transferu embryí, tak čekám na testování :D Ve snažilkám jsem popsala, jak to probíhalo u nás, holky chtěly vědět i ceny, tak tam je všechno. Tady to máš:
já si píchala Gonal od druhého dne MS, sedmý den jsem začala píchat Cetrotide (ty jsem si teda nechala píchat od doktorky, protože jsem chodila normálně do práce, tak jsem tam vždycky ráno zaběhla) Gonal jsem píchla večer sama, v pohodě! Bolely mě dost vaječníky a taky břicho po těch injekcích, ale dalo se to vydržet. Devátý den na ultrazvuk a přidali další injekce. to nás stálo 5.000,– pak byl 11. den odběr folíků pod narkózou, cca dvě hodky jsem tam lezela a spinkala. A hned jsme zaplatili 7.000 za ICSI (do deseti vajíček, každé další pak 500,– navíc), dostala jsem Utrogestan zavádět a Prednison polykat, za dva dny jsem měla volat, jak to vypadá. Jo a odebrali mi 24 folíků a z toho získaných vajíček 18. volala jsem tam a řekli, že to vypadá dobře, že se pořád kultivují, takže prodloužená kultivace 2.500,– Další den jsem tam volala a řekli, že máme přijet, že je to připravené. Tam na tebe čeká embryolog a řekne ti, kolik jich máte a kolik zamrazili. My měli deset, takže osm máme mražených Zaplatili jsme dalších 5.000,– za zamražení. No a hned jsem šla na transfer! to bylo bezbolestivé a trvalo to chviličku, pak jsem tam ležela hoďku na břiše, což bylo dost úděsný, protože při transferu musíš mít napůl plný močák a pak nemůžeš vstát a chce se ti příšerně čůrat!!!!! Ta holčina vedle mě ležela na zádech, ta to měla jednodušší, prý záleží jak máš zakloněnou dělohu nebo co, tak ti řeknou buď záda nebo břicho! No a pak už si mě miláček vezl domu a teď tady sedím a modlím se, aby se miminka pořádně uchytla! od odběru si zavádím Utrogestan a polykám Prednison. Neschopenku mám, nechala jsem si jí převést ke své doktorce a do testování budu určitě doma, ale stačí tak tři dny, myslím. Tak snad jsem na nic nezapomněla, kdyžtak se zeptej na co budeš chtít _________________

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
14.9.07 20:31

Holky dík za odpovědi :lol:
Morgano dost si mě vyděsila s těma cenama brrrrrrrrrr to mi nikdo neřekl :evil: Zítra ráno jdu na odběr vajíček.
Tak hurá :lol:
Zatím ahoj a držím moc palečky na testování ať tam jsou //
Ahoj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
15.9.07 23:46

Medo, drzim pesticky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit