1. mimísek po IVF, snažení o druhé

206
27.8.07 10:23

1. mimísek po IVF a snažení o druhé...

Ahoj, je tu některá, která je na tom stejně jako já?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.8.07 14:34

Ahoj, jsme na tom stejně. Mám Lukáška 3 roky a snažíme se o druhé dítě. V jeho roce a půl jsme zkusili kryotransfer, neúspěšně a v jeho dvou letech jsem byla na další stimulaci, odběru a transferu, z kterého jsem měla bohužel zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi dělohy. Nyní mám ještě dvě dávky na kryotransfer. Držím palce. Ahoj Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
27.8.07 21:34

Taky držím palečky!!!

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
26.9.07 16:59

Ahojky, mě by taky zajímaly vaše zkušenosti, zatím tedy spíš teoreticky, prckovi, kterého máme z IVF je teprve 7 měsíců, ale manžel už nadhodil, že bych chtěl druhé, blázen :D
Povedlo se některé druhé dítko spontánně? Představa, že celý kolotoč absolvuji znovu a ještě s nejistým výsledkem mě děsí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
9.10.07 16:20

Ahoj Vali, tak mi už se teda snažíme (cca 3 měsíce) a zatím podle očekávání nic. Necháme to na přírodě tak do léta a když se nepodaří, tak to asi budem muset podstoupit znova a snad se podaří tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.10.07 10:39

Ahoj Ulmiku, a proč jste byli na IVF? Našli Vám nějakou příčinu neplodnosti? Nám nic jasného neřekli, vždycky jen nějaká domněnky, které pak vyvrátili. Ale každopádně Vám přeji, ať to vyjde spontánně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.10.07 10:41

Jo a máte krásného syna, ale já mám teorii, že z IVF se rodí jenom krásné děti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
15.10.07 14:58

Vali, děkujem! Nám zjistili příčinu (příčiny) a to špatný spermiogram a PCO syndrom…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.12 22:53

ahoj, chtela bych obnovit toto tema. mame kluka po IVF_ICSI a rada bych dalsi miminko. chtela bych par praktickych rad od holek co si tim uz prosly nebo i nejakou spratelenou dusi kterou ten kolotoc zase ceka … bohuzel nemame nic v mrazaku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53648
10.4.12 07:26

@Kryštofýna ahoj…taky mám kluka po IVF-ICSI......a za sebou 3 KETY a nic…
naštěstí nemusíme vše znova,mrazáčky ještě máme.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.12 08:44

ahoj peto, to mate super. nam bohuzel nic nezbylo, jen ten jeden a ten se nastesti uchytnul :srdce: koukam ze KET je celkem cerstvy :? kdypak se chystate na dalsi? ta revize byla take po KET nebo se podarilo prirozene? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9821
10.4.12 08:46

ahoj, mám syna po ivf a ted jsem těhu přirozeně, mám PCO a byla jedna ovulka a vyšlo to. Tak snad vše dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
10.4.12 09:02

Ahoj, tak my máme po 1. IVF holčičku, ale pak už se nám přestalo dařit. Na podzim se chystáme na poslední pokus IVF, teď si děláme výběrové řízení na CAR :lol:, zatím jsem vše absolvovala v jednom, ale asi to chce změnu. U nás je šance na přirozené otěhotnění prakticky nulová :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53648
10.4.12 09:12

@Kryštofýna ta revize byla taky po KET.....
takže mě to tehdá dost vzalo…
A další pokus????nevím,asi v létě.....dneska jdu po mateřské poprvé do práce :roll: a jak jsem si myslela,že mateřskou navážu–prd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
10.4.12 09:50

@Petra Z taky jsem si myslela, že navážu na mateřskou a teď v dubnu je to rok, co chodím do práce, ještě že nějakou práci mám a můžeme šetřit na další pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama