Fetiš manžela na silonky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 23:15
Fetis manzela na silonky

Ahoj holky mam takovy problem :roll: zjistila jsem ze manzel ma rad kdyz nosim silonkovy ponozky nuti me je i nosit neni na tom neco divneho?? setkala jste se s tim nejaka? :think:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 14.07.19 23:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam takovy problem :roll: zjistila jsem ze manzel ma rad kdyz nosim silonkovy ponozky nuti me je i nosit neni na tom neco divneho?? setkala jste se s tim nejaka? :think:

Zas další ouchyl… :roll: Kde se ti trollové berou? Prázdniny v plném proudu.

Nic, budou ti pěkně smrdět nohy.

Klopotkova
Extra třída :D 12979 příspěvků 14.07.19 23:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam takovy problem :roll: zjistila jsem ze manzel ma rad kdyz nosim silonkovy ponozky nuti me je i nosit neni na tom neco divneho?? setkala jste se s tim nejaka? :think:

Tak o tomto jsem ještě neslyšela, kdyby silonové podvazky, ale ponožky… :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10701 příspěvků 14.07.19 23:36

No a?

kacakaca
Závislačka 2811 příspěvků 15.07.19 06:52
@Anonymní píše:

Muj manzel ma zase rad, kdyz mu uvarim neco dobreho a nuti me to delat kazdy den, nekdy i dvakrat. Kazdy ma neco.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 15.07.19 07:04
@kacakaca píše:
Muj manzel ma zase rad, kdyz mu uvarim neco dobreho a nuti me to delat kazdy den, nekdy i dvakrat. Kazdy ma neco.

No to bych se rozvedla, tohle je u mě už hodně přes čáru :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 15.07.19 07:09
@kacakaca píše:
Muj manzel ma zase rad, kdyz mu uvarim neco dobreho a nuti me to delat kazdy den, nekdy i dvakrat. Kazdy ma neco.

Dobře víte, že se nebráním peprnejsi dospělé diskuzi, ale co je moc, to je příliš! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Katy 7
Kelišová 5522 příspěvků 15.07.19 07:09
@kacakaca píše:
:lol: :lol: :mrgreen:
kacakaca
Závislačka 2811 příspěvků 15.07.19 07:40

Jezisi, ja nedala anonym! Ted to bude vedet cela ulice :oops: :,(.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 15.07.19 08:45
@Anonymní píše:

Lepší, než kdyby chtěl silonky nosit sám. 8)

Váš příspěvek
Reklama