Bytová situace mé matky - co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:10
Vůbec nevím co mám dělat

Jsem na nervy a v depresi z aktualni situace. V únoru dal majitel bytu vedet, ze v lete bude chtit zpet byt, kde jsem bydlela s matkou. Matka cekala a porad se chvastala ze bude mestsky byt, jak to ma slibene a blabla. 31.7. konci najemni smlouva a byt porad nikde! Par jich bylo, ale dostal je nekdo jiny. Ma byt neco v srpnu, ale nikde potvrzeni ze ho fakt dostane!! A ne, s majitelem se domluvit neda, ostatne to dal vedet dost dopredu. A jen diky matce a pristupu rodiny, kdy jak kolovratci melou o mestskym bytu, ze urcite bude, jsem samozrejme nic jineho driv nehledala, protoze jsem s tim pocitala a spolehala na to po vsech strankach. Davno mohl byt nejaky pronajem. Nad kterymi ohrnuji nos. Fakt podvod. A co asi ted? Narychlo shanet pronajem?! Z ceho, kdyz na netu zadne nabidky nejsou, max jedna!! Kam si jako mysli ze se 31.7. vystehujeme? Me trefi asi.

Příspěvek upraven 14.07.19 v 19:14

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 14.07.19 19:11

Vezmi ji k sobe. Dost odpovedi jsi dostala v predchozi diskuzi.

ocean.mama
Kecalka 365 příspěvků 14.07.19 19:14

Prosim te co cekas, ze se stane az zalozis dalsi diskuzi na emiminu??? Ze vam nekde zazracnym proutkem pricaruje byt? Vy budete taky darecci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:15

@Šarlota4? Jenze ja v tom byte bydlim

Origamia
Kecalka 319 příspěvků 14.07.19 19:17

Na ubytovnu či do hotelu, váš problém, od února jste měli času dost.

chs.jasmin
Extra třída :D 10143 příspěvků 14.07.19 19:19
@Anonymní píše:
Jsem na nervy a v depresi z aktualni situace. V únoru dal majitel bytu vedet, ze v lete bude chtit zpet byt, kde jsem bydlela s matkou. Matka cekala a porad se chvastala ze bude mestsky byt, jak to ma slibene a blabla. 31.7. konci najemni smlouva a byt porad nikde! Par jich bylo, ale dostal je nekdo jiny. Ma byt neco v srpnu, ale nikde potvrzeni ze ho fakt dostane!! A ne, s majitelem se domluvit neda, ostatne to dal vedet dost dopredu. A jen diky matce a pristupu rodiny, kdy jak kolovratci melou o mestskym bytu, ze urcite bude, jsem samozrejme nic jineho driv nehledala, protoze jsem s tim pocitala a spolehala na to po vsech strankach. Davno mohl byt nejaky pronajem. Nad kterymi ohrnuji nos. Fakt podvod. A co asi ted? Narychlo shanet pronajem?! Z ceho, kdyz na netu zadne nabidky nejsou, max jedna!! Kam si jako mysli ze se 31.7. vystehujeme? Me trefi asi.Příspěvek upraven 14.07.19 v 19:14

Ahoj,

Tak to je pruser - najed si na realitky v okoli (nebo sreality.cz) a hledej jak o život ;) My jsme se jednou stěhovali během týdne, resp v uterý jsme se šli podívat na byt, ve čtvrtek zaplatili a dostali klíče a v pátek během jednoho dne vše přetahali. Šli jsme tehdy z 1+1 do garsonky. Byl to mazec, ale tlačil nás čas a to hodně.

Jde i o lokalitu, kde bydlíte.

Kolik ti je?

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 14.07.19 19:19

Tahle diskuze už tu byla. Tam jsi nedostala dost rad?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:22

@chs.jasmin Bohuzel blba lokalita, vubec tu nejsou byty. Na netu nic. Ted se objevila jedna nabidka tak nevim co z toho bude

chs.jasmin
Extra třída :D 10143 příspěvků 14.07.19 19:24
@Anonymní píše:
@chs.jasmin Bohuzel blba lokalita, vubec tu nejsou byty. Na netu nic. Ted se objevila jedna nabidka tak nevim co z toho bude

My jsme šli bohužel do malého bytu, a le nakonec se z toho vyklubal nejlepší byt, co jsme kdy měli - vytěžili jsme z něj maximum. Byl malý, drahý (za tu cenu jsme předtím měli 2+1), ale byli jsme tam nejštastnější.

Bohužel budete muset jít jinam. Byt budete muset uvolnit tak či tak. Takže jiná lokalita, nebo hotel - ale POZOR, je leto, vše bude plné a jestli máte i svůj nábytek, tak další problém… :nevim:

pikola
Generální žvanilka 21689 příspěvků 14.07.19 19:25

Vždyť jsi minule na konci psala jak je všechno v pohodě :lol: a vlastně to problém není, tak na co další diskuze?

Markéta80
Hvězda diskuse 45895 příspěvků 14.07.19 19:25
@Anonymní píše: @Šarlota4? Jenze ja v tom byte bydlim

Tobě je kolik? To čekáš na zázrak? Tolik času a řešíš to 14 dní před vystěhováním? Proč jsi sama si nehledala bydlení? Nezbývá než jít přechodně k příbuzným a hodně rychle hledat byt. Na městský byt bych nespoléhala :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:32

@Markéta80 Jen diky ni a rodine… porad jak to ma slibene a kecy, to vidim…neumela se vic starat aby ten byt dostala. Beru to jako podvod

histep
Kelišová 5187 příspěvků 14.07.19 19:37

V minule diskusi jsi se nakonec hrozne chvastala, ze vlastne reseni je na ceste a ze si poradis i bez rad z emimina. Ze by ne?

Petra Z
Hvězda diskuse 53246 příspěvků 14.07.19 19:42

Přesně…minule jsi psala, že problém není…
A najednou je

pikola
Generální žvanilka 21689 příspěvků 14.07.19 19:46
@Anonymní píše:
@Markéta80 Jen diky ni a rodine… porad jak to ma slibene a kecy, to vidim…neumela se vic starat aby ten byt dostala. Beru to jako podvod

Tak ses měla postarat ty, bydlíte spolu a jsi dospělá. Nebo budeš pořád čekat co maminka?

Příspěvek upraven 14.07.19 v 19:47

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama