Fialové Tesco plíny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 08.10.10 20:33
Fialové Tesco plíny

Ahoj, chtěla jsem zkusit (i na základě spousty doporučení zdejších maminek) fialové tesco plíny. Jenže po otevření balíku mě zarazilo, že svrchní vrstva je igelitová. To je u těchhle plínek normální? Nebo jsem koupila něco jinýho? Tohle byla konkrétně velikost 5, značka Tesco value, balík po 56 ks.
Dost se bojím malou do toho dát, mám pocit, že se v tom igelitu musí děcko zákonitě strašně zpotit.
Díky za radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.10.10 20:35

Já se obávám, že jsi koupila něco jiného, než co tady bylo doporučováno. Za Anežky (jsou jí 4 roky) byly fialové a bílé Tesco plíny - fialové super, bílé hrůza - igelit. S mladší jsme zatím na Pamperskách - mám z akce za 2,5Kč za ks - takže to nemám ověřené, ale myslím, že dřívější bílé jsou dnes fialové a dřívější fialové už dnes nejsou a trochu se jim podobají ty zelené.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 08.10.10 20:36

Já myslím,že dřív byly fialové a teď jsou zelené.Ty value je ta levnější varianta (modro bílý obal?) a opravdu jsou to igeliťáky :poblion:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 08.10.10 20:38

Musíš kupovat tyhle

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 08.10.10 20:38

My už pleny nepoužíváme, ale vím, že ty, co popisuješ, mají igelitový obal. Nikdy jsem to dětem nekoupila, mám k tomu odpor - neprodyšnost.

Já jen, že před 4 lety byly obaly jiné. Fialové byly právě ty kvalitnější neigelitové, ty itelitové byly v bílém obalu. Teď mají ty lepší myslím zelený obal.

Já znám pár maminek, které z finančních důvodů tyto pleny kupují. Hlavně starším dětem, které má plínku jen na noc. Je to dítě od dítěte. Některé se spotí a má opruzeniny, jinému to nevadí. Ale osobně si myslím, že řešení to není nejlepší, ani když se dítě neoprudí.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 08.10.10 20:40

Jo,je to tak.Teď mají obal zelený.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 08.10.10 20:43

Holky, díky! Jasně, že jsem koupila blbě, že ano… No nic, schovám je, oni se nezkazej, a vyhodit je můžu vždycky. :-D
Nicméně kdybyste měl někdo zájem, ráda je přenechám.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 08.10.10 21:01

Taky jsem je takhle blbě koupila, dřív fialové byly ty prodyšné. Tak je mám a občas jí šoupnu, tak jednou denně, aby se spotřebovaly. Ale dávala jsem je jenom ty a druhý den už se začal opruzovat. Takže už ne-e. Jen do vypotřebování sem tam.

Tamaris
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 19.07.12 16:57

Holky, kdo máte přehled – jak často bývají v akci Tesco pleny – ty v zeleném obalu (místo fialových)? Dlouho jsem je nekupovala tzn. nesledovala a teď čekáme mimčo. Tesco žel ve městě nemáme, museli bychom si pro ně dojet.
Dřív jak jsem je kupovávala (ty fialové) byly 3×,4× do roka v akci (manžel při služebce koupil zásobu).
Díky za rady!

elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.12 17:52

Já koupila (pro ještě nenarozené mimčo) v tescu žlutné (někomu mohou přijít oranžové) nějaké gaga premium, byly z těch levných, rozdělali jsme je, aby jsme koukli, jesli budou OK, ať mlžeme nakoupit zásobu a zdají se fajn

elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.12 17:54

@Tamaris v akci se mi zdá, že jsou v Tescu dost často nějaké plíny, nesleduju přímo ty tescové, ale okukuju ceny a pravidelně mají nějaké v akci (ať pemprsky nebo něco levnějšího) dokonce si troufnu tvrdit, že se každý měsic poštěstí…ale ruku do ohně bych za to nedala

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 19.07.12 18:12

@Tamaris ty zelené tesco pleny mívají docela často v akci, zajdi na stránky www.itesco.cz tam se dá nastavit posílání akcí na email, dokonce i podle nejbližšího obchodu, já to tak mám nastavené, takže nikdy nic neprošvihnu :)

elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.12 18:15
@Verca1989 píše:
@Tamaris ty zelené tesco pleny mívají docela často v akci, zajdi na stránky www.itesco.cz tam se dá nastavit posílání akcí na email, dokonce i podle nejbližšího obchodu, já to tak mám nastavené, takže nikdy nic neprošvihnu :)

jeee to jsem nevěděla, to taky využiju :-)

Phoebe13
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 19.07.12 19:08

Tyhle stránky jsou taky dost fajn na pohlídání různého zboží v akci…
 http://www.miminakupy.cz/

Tamaris
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 19.07.12 19:55
@Verca1989 píše:
@Tamaris ty zelené tesco pleny mívají docela často v akci, zajdi na stránky www.itesco.cz tam se dá nastavit posílání akcí na email, dokonce i podle nejbližšího obchodu, já to tak mám nastavené, takže nikdy nic neprošvihnu :)

To je super tip, nechám si to taky posílám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >