Reklama

Filmy o únosech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 11:46
Filmy o únosech

Ahoj holky,
Teď nedávno jsem našla dobrej film, jmenoval se Nelidský kšeft, tak moc mě zaujala ta tématika, že si to pouštím pořád dokola, jsem na tom filmu jak ujetá. Další film, kterej se mi zalíbil je EDEN. Chci se zeptat, zda mi tady nenavrhnete jiné filmy s podobnou problematikou, mám ráda ty příběhy statečných lidí, budete úžasný. Ale filmy jako Zmizení, zmizelá, Natascha Kampuch, 96 hodin mám už zkouklý. Ještě jednou díky za doporučení. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 11:52

Tísňová linka :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 11:53
ANONYM
@Innocence píše:
Tísňová linka :).

Taky jsem viděla, ale děkuju ;)

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 22.09.18 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Teď nedávno jsem našla dobrej film, jmenoval se Nelidský kšeft, tak moc mě zaujala ta tématika, že si to pouštím pořád dokola, jsem na tom filmu jak ujetá. Další film, kterej se mi zalíbil je EDEN. Chci se zeptat, zda mi tady nenavrhnete jiné filmy s podobnou problematikou, mám ráda ty příběhy statečných lidí, budete úžasný. Ale filmy jako Zmizení, zmizelá, Natascha Kampuch, 96 hodin mám už zkouklý. Ještě jednou díky za doporučení. :)

Nedavno jsem videla film Vratte mi moje dite.Sice jsem u nej bulela jak mala,ale zaujal me.

ShadowDancer
Stálice 81 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 12:16

The prisoners s H. Jackmanem. Je to o únosu dvou dětí a je to psychologický dra­ma.

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 22.09.18 12:20

Všechny prachy světa.

Jen ze zajímavosti, proč anonim? Na tématu nevidím nic špatnýho.

peta81
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 22.09.18 12:26

film Unos s Johnem Cusackem znas? neni to asi uplne to tema, ale jinak je super.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32067 příspěvků 22.09.18 12:27

Argo… Je to o záchranné operaci na vysvobození amerických diplomatů zadrzovanych v Íránu

Qadra
Stálice 79 příspěvků 22.09.18 12:31

Pevné pouto…

Emimin7
Echt Kelišová 8724 příspěvků 22.09.18 12:34

Suverene nej, co jsem videl, je 96 hodin, ta, snad jedine ty pokracovani. :)

Emimin7
Echt Kelišová 8724 příspěvků 22.09.18 12:37

Jo vlastne novy horor Utec/Get out je de fakto o unosu, akorat si to ta obet dost dlouho neuvedomuje. 8) A jako film celkove bravurni. Akorat ne typicke vladni vysetrovani, vykupne atd.

sucuba
Kecalka 150 příspěvků 22.09.18 12:40

Mě nejvíc dostal film o Natashi Kampushove (ta je unesena v 6 ti letech, je to autentický příběh, který se skutečně stal a detailně popisuje její věznění (ona sama vydala i knihu) ) , pak ještě dokument o Fritzovi–Josef Fritz, příběh zrůdy.. Je mi vždy z takových filmu úzko, ale je to realita 8o

NikčaTrub
Stálice 53 příspěvků 22.09.18 12:41

Trade
An american crime
Michael
gone baby gone
Dokonalý svět
prisoners

filmy podle skutečných událostí
staženo z netu

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 12:46

Zapni si Ve stínu pravdy. Samuel Jackson hleda chlapecka. Sila!

diacon
Nováček 4 příspěvky 22.09.18 12:49

Obchod s bilym masem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >