Fimo-co koupit do začátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hicha
Stálice 56 příspěvků 45 inzerátů 15.07.19 07:54
Fimo-co koupit do začátku?

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s fimem? Dcera(6 let) z něj pořád chce vyrábět a vzhledem k tomu, že se blíží její svátek, ráda bych jí něco pořídila. Nechci takové ty sady pro děti, těch už pár měla. Spíš chci, aby si mohla sama vyrobit korálky, privesky atd.. Vo koupit do začátku kromě samotného fima? Takový ten strojek( který vypadá jak strojek na nudle?:)))

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54341 příspěvků 15.07.19 10:18
@hicha píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s fimem? Dcera(6 let) z něj pořád chce vyrábět a vzhledem k tomu, že se blíží její svátek, ráda bych jí něco pořídila. Nechci takové ty sady pro děti, těch už pár měla. Spíš chci, aby si mohla sama vyrobit korálky, privesky atd.. Vo koupit do začátku kromě samotného fima? Takový ten strojek( který vypadá jak strojek na nudle?:)))

Nic. :nevim: Stačí váleček, nůž, špejle.
Max. nějaké doplnky, podle toho, co chce vyrávět - kůže na navlečení korálků, přívědků nebo kovové součástky na naušnice, prstýnky brože…

hicha
Stálice 56 příspěvků 45 inzerátů 15.07.19 11:37

@Lama Lama takže asi spíš jen fimo a nějaké jednoduché návody..ja jssm si právě říkala, jestli jsou nějaké vychytavky, které je nutné mít do začátku:D já když jsem se kdysi pokoušela vyrobit něco z fima- takový ten váleček z různých barev a nakrájet na kolečka-vzdy se mi to spláclo a nevypadalo to dobře..tak me napadlo, jestli na to není třeba nejaky ultra tenoucky nůž.. No uvidíme, koupím nějaký fimo a budeme zkoušet:))

masinka9
Kelišová 5181 příspěvků 16.07.19 12:30

@hicha hledej na youtube, tam určitě návody taky budou, pak možná brydova.cz to jsou takové tvořivé stránky

Váš příspěvek
Reklama