Reklama

Fitness hodinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 19.08.18 08:00
Fitness hodinky

Máte nějaké fitness hodinky, které měří spánek, aktivity, tep, upozornují na zprávy a hovory a jste spokojené? :) Hledám nějaké, které budou vše splňovat a nebudou úplně předražené :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5763 příspěvků 19.08.18 08:02

Mám MiBand 2 upozornění na volání a SMS tam je ale nepoužívám.

Hanka1
Extra třída :D 13514 příspěvků 19.08.18 08:26

Fitbit Flex2 - je vyborny, hlavne mi vyhovuje, ze je maly, uzky a na ruce nenapadny. Upozorneni na volani a sms ma, stejne jako fci vibracniho budiku, ale ani jedno nemam zapnute. Ja ho vybirala, aby byl vhodny na plavani, coz maloktery fitness naramek ma. Pak vymenne naramky, vcetne dvou elegantnich, hodici se i k vecernimu obleceni do spolecnosti je plus.

Ja si ho poridila po mesicnim pouzivani od mladsiho ditete, kdy melo uraz nohy, mesic berle a naramek odlozilo…deti i ja ocenujem, ze poukud za hodinu neudelas 250 kroku, tak jemne zavrni a upozorni te, ze se malo hybes a behem dne muzes podle poctu sviticich diod po zaklepani zjistit, kolik mas nachozeno a mne vyhovuhe i monitorovani spanku a ruzne nastaveni aktivit, treninkovych modu apod.

Koukam, jak jsem ho tu obsahle vychvalila… :mrgreen: :palec:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 19.08.18 08:45

Hodinky od apple a nedam na ne dopustit - mam je asi rok a půl

Hanka1
Extra třída :D 13514 příspěvků 19.08.18 09:05

@Lioness34 ty ma muz a ma mne jsou i ty tenci moc velike a humpolacke a k nesportovnim hadrum i nevkusne…nedovedu si je predstavit k beznemu kancelarskemu elegantnimu obleceni, navic cenove cca pekrat tolik co bezne sportnaramky, kdyz se plati hlavne za tu znacku nakousleho jablka, ale na ajfouny a ajpedy zas nedam dopustit… :mrgreen:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 19.08.18 09:18
@Hanka1 píše:
@Lioness34 ty ma muz a ma mne jsou i ty tenci moc velike a humpolacke a k nesportovnim hadrum i nevkusne…nedovedu si je predstavit k beznemu kancelarskemu elegantnimu obleceni, navic cenove cca pekrat tolik co bezne sportnaramky, kdyz se plati hlavne za tu znacku nakousleho jablka, ale na ajfouny a ajpedy zas nedam dopustit… :mrgreen:

Já je miluju stejne jak píšeš i ty . Mam vše v jedné barvě - neukazuji mam v obalech ale jsem max spokojena…

Ijen
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 19.08.18 10:11

Ja mam garmin fenix 3 a klukum jsem poridila garmin vivoactive 3, ty jsou mensi a maji dotykovy displej. Oboje jsou i do vody a propojitelne pres Garmin Connect.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32083 příspěvků 19.08.18 10:31

Mám garmin vivoactive 3 a jsem s nimi spokejná. Hlavně nejsou přehnaně velké, takže je v klidu nosím i do práce… I když o trochu menší by ještě být mohly.

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:01

@P4ja tak jsem si je pořídila, ale nejsou mi spárovat s telefonem Huawei P8 Lite :(

P4ja
Kelišová 5763 příspěvků 23.08.18 13:06

@terezkakol Já mám Xiaomi, tak tam je to asi jiné. Mám appku Mi Fit a Mi Band Tools. Zkus pohledat na netu, co potřebuješ k tvému telefonu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >