Fitness hodinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 19.08.18 08:00
Fitness hodinky

Máte nějaké fitness hodinky, které měří spánek, aktivity, tep, upozornují na zprávy a hovory a jste spokojené? :) Hledám nějaké, které budou vše splňovat a nebudou úplně předražené :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 19.08.18 08:02

Mám MiBand 2 upozornění na volání a SMS tam je ale nepoužívám.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 19.08.18 08:26

Fitbit Flex2 - je vyborny, hlavne mi vyhovuje, ze je maly, uzky a na ruce nenapadny. Upozorneni na volani a sms ma, stejne jako fci vibracniho budiku, ale ani jedno nemam zapnute. Ja ho vybirala, aby byl vhodny na plavani, coz maloktery fitness naramek ma. Pak vymenne naramky, vcetne dvou elegantnich, hodici se i k vecernimu obleceni do spolecnosti je plus.

Ja si ho poridila po mesicnim pouzivani od mladsiho ditete, kdy melo uraz nohy, mesic berle a naramek odlozilo…deti i ja ocenujem, ze poukud za hodinu neudelas 250 kroku, tak jemne zavrni a upozorni te, ze se malo hybes a behem dne muzes podle poctu sviticich diod po zaklepani zjistit, kolik mas nachozeno a mne vyhovuhe i monitorovani spanku a ruzne nastaveni aktivit, treninkovych modu apod.

Koukam, jak jsem ho tu obsahle vychvalila… :mrgreen: :palec:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 19.08.18 08:45

Hodinky od apple a nedam na ne dopustit - mam je asi rok a půl

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 19.08.18 09:05

@Lioness34 ty ma muz a ma mne jsou i ty tenci moc velike a humpolacke a k nesportovnim hadrum i nevkusne…nedovedu si je predstavit k beznemu kancelarskemu elegantnimu obleceni, navic cenove cca pekrat tolik co bezne sportnaramky, kdyz se plati hlavne za tu znacku nakousleho jablka, ale na ajfouny a ajpedy zas nedam dopustit… :mrgreen:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 19.08.18 09:18
@Hanka1 píše:
@Lioness34 ty ma muz a ma mne jsou i ty tenci moc velike a humpolacke a k nesportovnim hadrum i nevkusne…nedovedu si je predstavit k beznemu kancelarskemu elegantnimu obleceni, navic cenove cca pekrat tolik co bezne sportnaramky, kdyz se plati hlavne za tu znacku nakousleho jablka, ale na ajfouny a ajpedy zas nedam dopustit… :mrgreen:

Já je miluju stejne jak píšeš i ty . Mam vše v jedné barvě - neukazuji mam v obalech ale jsem max spokojena…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 19.08.18 10:11

Ja mam garmin fenix 3 a klukum jsem poridila garmin vivoactive 3, ty jsou mensi a maji dotykovy displej. Oboje jsou i do vody a propojitelne pres Garmin Connect.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32943 příspěvků 19.08.18 10:31

Mám garmin vivoactive 3 a jsem s nimi spokejná. Hlavně nejsou přehnaně velké, takže je v klidu nosím i do práce… I když o trochu menší by ještě být mohly.

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:01

@P4ja tak jsem si je pořídila, ale nejsou mi spárovat s telefonem Huawei P8 Lite :(

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 23.08.18 13:06

@terezkakol Já mám Xiaomi, tak tam je to asi jiné. Mám appku Mi Fit a Mi Band Tools. Zkus pohledat na netu, co potřebuješ k tvému telefonu.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 23.10.18 10:52

Ahoj,
shá­ním ta­ko­vé, co ma­jí GPS (běhám) a zá­ro­veň ma­jí i ji­né funk­ce spor­tu (wor­kout, pla­vá­ní apod). Rá­da bych ta­ky, aby z nich šla po­slou­chat hud­ba, s bez­drá­to­vý­mi slu­chát­ky. Ce­na mi je fuk, jen ne­chci dá­vat zby­teč­ně víc, po­kud to splňují i ně­kte­ré lev­něj­ší. Mo­bil mám s An­dro­i­dem, tak­že Ap­ple watch ne.

Sa­mo­zřej­mě ja­ko hol­ka uví­tám, když je bu­du moct no­sit stá­le, tak­že mu­sí dob­ře vy­pa­dat na ru­ce… mů­žou hlí­dat spá­nek a ce­lo­den­ní re­žim.

Dí­ky za ti­py, sa­ma se v tom pro­bí­rám jen chví­li a je jich hroz­ně moc. Ta­ky mi zá­le­ží, aby mě­ři­ly jakž­takž přes­ně (ka­lo­rie, vzdá­le­nost apod), sa­mo­zřej­mě ne­če­kám přes­né vý­sled­ky :) ale třeba Samsung galaxy watch mají docela špatné recenze.. :think:

Tak mě zaujaly ještě Fitbit Versa, pokud by měl někdo zkušenosti..ale ty už nemají GPS a musí se vše přes mobil..

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 23.10.18 10:56

@Lainaire8 Zkus Garmin nebo možná Fitbit.

mag
Extra třída :D 11059 příspěvků 23.10.18 10:57

Garmin 625 music nebo posledni Fenixy

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 23.10.18 11:08

mám fitness hodinky od xiaomi a spokojenost

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 23.10.18 11:22
@mag píše:
Garmin 625 music nebo posledni Fenixy

Myslíš 645 music? Joo, Fenixy jsou kraaaasny, ale je mi líto těch peněz :lol: :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >