Reklama

Jaký máte názor na punk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:03
Jaký máte názor na punk?

Ahojky,
trochu netradičně. Zajímá mě to od více lidí, neb když se o tom s někým bavím, tak mi řekne, že pankáči jsou ožralové a budižkničemové plní nenávisti - jenže to ještě neví, že vlastně s jedním mluví. :D Vlastně já přes týden běhám v kostýmku (kvůli pracovní pozici) a o víkendu natáhnu těžký boty apod. :-D Můj byt je čistý a uklizený, stejně jako já. A tak to má drtivá většina mých přátel, co vyznávají stejný styl. :-)
Otázka tedy zní - jak tyto lidi a tento styl vnímáte?
Děkuji :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

hodinarka
Kecalka 189 příspěvků 18.08.18 10:08

Pankáči jsou v pohodě. Stejně jako metalisti. :pankac: :pankac:

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 18.08.18 10:13

Nijak. Nic o tom nevim. Nelibi se mi jejich zjev, ale je to jejich vec. A moc jich nepotkavam, myslim, ze tomu uz docela odzvonilo, ne ? Proc to vubec vzniklo ? Ma to nejaky hlubsi vyznam ?

joy.division.control
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 18.08.18 10:15

Vnimam to jako vyraz duse :srdce: :srdce: :srdce: Taky mam leta letoucí svůj styl, ptz miluju synth, post-punk a cold/dark wave…ve spolecnosti funguju. Když me ma někdo rad, tak me bere takovou jaka jsem nebo me dokonce zboznuje, ostatní si zvykli :lol: Stejne jina nebudu :dance: Ale zasmála jsem se nedavno na krajske pracovni porade, prej vypadam, ze sedim furt po barech a klubech, ze by nerekli, ze se staram o rodinu a vykonavam domaci práce :mrgreen: ale uznali, ze jsou to jen předsudky :potlesk: Pravda, během tydne vypadam blizce tomu jako o vikendu na akci, tam to jen zduraznim. Je mi taaak dobře 8)

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7619 příspěvků 18.08.18 10:19

V mých letech už to vnímám jako trochu trapas, ale ať si každý vyznává co chce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:27
@terien píše:
V mých letech už to vnímám jako trochu trapas, ale ať si každý vyznává co chce.

Proč myslíš?

Tunrida
Hvězda diskuse 47390 příspěvků 18.08.18 10:30
@hodinarka píše:
Pankáči jsou v pohodě. Stejně jako metalisti. :pankac: :pankac:

Tak :pankac: :mrgreen:
Nicméně dost záleží na tom, jak to kdo pojme. Někteří jsou opravdu ožralové a feťáci, u pankáčů bych teda ale neřekla, že plní nenávisti :think:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.08.18 10:36

Nelíbí se mi ta hudba. Ale tak to mám s veškerou hudbou co neposlouchám (metal, rock, pop, rap, …), proto jí ostatně neposlouchám :lol: A styl oblékání je mi jedno, někomu sluší to a někomu zas něco jiného. Divně na nikoho kvůli ničemu nekoukám, ono se dneska spousta lidí snaží šokovat, takže už člověka nešokuje nic. :nevim:

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 18.08.18 10:42

https://youtu.be/ZuYx_z9KU68
punk's not dead :pankac:

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 18.08.18 10:50
@Anonymní píše:
Ahojky,
trochu netradičně. Zajímá mě to od více lidí, neb když se o tom s někým bavím, tak mi řekne, že pankáči jsou ožralové a budižkničemové plní nenávisti - jenže to ještě neví, že vlastně s jedním mluví. :D Vlastně já přes týden běhám v kostýmku (kvůli pracovní pozici) a o víkendu natáhnu těžký boty apod. :-D Můj byt je čistý a uklizený, stejně jako já. A tak to má drtivá většina mých přátel, co vyznávají stejný styl. :-)
Děkuji :nevim:

Já proti tomu nic nemám. Sama mám ráda punk, rock a metal. Když se někdo podívá, co mám v mp4, tak se mi strašně směje, protože tam mám Katy Perry vedle Sepultury :lol: Já nemám vyhraněný styl, ale můj manžel je metalista a někdy se podle toho i obleče. Ale teď už méně často než v 25 letech (je mu 32).
Jinak mě vždycky zajímalo, jak můžete v těch těžkých botách vydržet v těch vedrech? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:55
@Manhattan píše:
Já proti tomu nic nemám. Sama mám ráda punk, rock a metal. Když se někdo podívá, co mám v mp4, tak se mi strašně směje, protože tam mám Katy Perry vedle Sepultury :lol: Já nemám vyhraněný styl, ale můj manžel je metalista a někdy se podle toho i obleče. Ale teď už méně často než v 25 letech (je mu 32).
Jinak mě vždycky zajímalo, jak můžete v těch těžkých botách vydržet v těch vedrech? :lol:

Hele, je to docela pohoda :-D Upřímně… Ani nohy nesmrdí :D Tak jako z balerín třeba… :palec: A furt je příjemnější, když ti při pogu skočí na tuhle botu, než na tenisky typu converse.. :nevim: :D

lilith1
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 18.08.18 10:56
@Anonymní píše:
Ahojky,

Subkultura, ktera se chce odlisovat od majority oblecenim, hodnotami..nevadi me..tak jako jsou motorkari atd.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 18.08.18 11:06
@Anonymní píše:
Ahojky,

Připadají mi divní, tak bych se nikdy neoblékla, ale když je to baví…Holkám ale sluší víc ten kostým.

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 18.08.18 11:16

Mně asi žádná subkultura nevadí, pokud mě teda nějak přímo neohrožuje, ale ožralej agresivní blbec může být součástí jakékoliv z nich, to už záleží na koho člověk narazí. Vyrostla jsem na rocku a na metalu, punk taky poslouchám. A na sobě ať si každý nosí co chce, to je mi úplně jedno.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 11:24

Souhlas. Jak jsou ty boty z kvalitní kůže, nohy nesmrdí a komfortní na nošení. Teď jsem byla na fesťáku a nožky jako v bavlnce ????

@Anonymní píše:
Hele, je to docela pohoda :-D Upřímně… Ani nohy nesmrdí :D Tak jako z balerín třeba… :palec: A furt je příjemnější, když ti při pogu skočí na tuhle botu, než na tenisky typu converse.. :nevim: :D
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >