Flirt s vedoucím

Anonymní
26.11.19 16:28

Flirt s vedoucím

Ahoj všem, zajímal by mě názor někoho dalšího. V práci mám super šéfa, je cca o 3 roky starší než já. Před časem z jeho strany začaly dvojsmyslné narážky a jelikož jsem pro každou srandu, tak sem s nim tuhle hru “hrála” ( třeba když mi něco neslo na pc, tak přišel ke mě do kanclu aby zjistil co s tím je a okomentoval to jako “tak ty chceš abych ti to udělal?”- takovejch konverzaci jsme měli spousty). Jenže v poslední době už jsou to i takový delší pohledy, dokonce začal zarlit na mé dva další kolegy, kterým řekl ať se víc věnuji práci a ne obědum se mnou, kavickam atd. Už u nás proběhly i takové letme dotyky. Kolegové už si všimli, ze můj šéf na mě “kouká” jinak a ze zarli když se se mnou baví jiní chlapi.

Co myslíte vy? Je to jen takový to kamarádsky postuchovani na pracovišti, nebo už se mám mít na pozoru, protože chce něco víc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

866
26.11.19 16:29

Ano, chce. To jedno co máš. :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20603
26.11.19 16:40

Kam si to nechala zamerne zajit, tam to mas :jazyk:.Ne kazdy v tom umi chodit, nebo je trubka. A prosim te, pred cim by ses teda jako chtela mit na pozoru, v tom pripade?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10279
26.11.19 16:42

No pravidlo co je v domě, není pro mě má svoje opodstatnění - hlavně proto, že to fakt dělává zle na pracovišti.

A samozřejmě že tě vedoucí chce osouložit. A ne, nechce nic víc a ano, ty budeš za šlapku a ano, ty z otho budeš mít problémy, protože to je nefér.

A není to úplně tvoje vina, je to jeho neschopnost být adekvátním vedoucím. Jen kretén dělá podobné slizké „humory“.

Pokud se s ním promluvit - tak že popíšeš že tě to flirtování bavilo, ale že to nedělá dobře v kolektivu a že teda rozhodně nechceš zajít kamkoliv dál. Třeba to ustojí a bude klid. Jasně vklidu a v soukromí si vymezit hranice může pomoci - cokoliv jiného spíš situaci zhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10279
26.11.19 16:43
@wildcherry píše:
Kam si to nechala zamerne zajit, tam to mas :jazyk:.Ne kazdy v tom umi chodit, nebo je trubka. A prosim te, pred cim by ses teda jako chtela mit na pozoru, v tom pripade?

Hlavní viník je ten kdo se sexuálním obtěžováním začína, zejména pokud je v pozici nadřízeného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11305
26.11.19 16:51

V tomhle jsem uz davno poucena a podobne hry vubec nehraju. A s sefem by me to nenapadlo o to vic. Mas tu praci rada? Otazka, jestli uz neni pozde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20603
26.11.19 17:02
@Ou píše:
Hlavní viník je ten kdo se sexuálním obtěžováním začína, zejména pokud je v pozici nadřízeného.

Samozrejme, s tim souhlasim.Ale zakl. nebude cista lilie a vedouci ceho? Me napadl nejaky obchod.Oba hned ze zacatku prestrelili, profesionalita jim nic jeste nerika a podle me, co je ji ted neprijemny, ze si ji mlady pan vedouci narokuje a kazi ji vrkani s ostatnima :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
26.11.19 17:02

Jo, pokracuj v tom. Nic nestmeli kolektiv vic, jak romanek se sefem. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
26.11.19 17:24

Pokud jste oba svobodní, zřejmě to hraje na celoživotní partnerství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20603
26.11.19 17:25
@lolink píše:
Jo, pokracuj v tom. Nic nestmeli kolektiv vic, jak romanek se sefem. :mrgreen:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj všem, zajímal by mě názor někoho dalšího. V práci mám super šéfa, je cca o 3 roky starší než já. Před časem z jeho strany začaly dvojsmyslné narážky a jelikož jsem pro každou srandu, tak sem s nim tuhle hru “hrála” ( třeba když mi něco neslo na pc, tak přišel ke mě do kanclu aby zjistil co s tím je a okomentoval to jako “tak ty chceš abych ti to udělal?”- takovejch konverzaci jsme měli spousty). Jenže v poslední době už jsou to i takový delší pohledy, dokonce začal zarlit na mé dva další kolegy, kterým řekl ať se víc věnuji práci a ne obědum se mnou, kavickam atd. Už u nás proběhly i takové letme dotyky. Kolegové už si všimli, ze můj šéf na mě “kouká” jinak a ze zarli když se se mnou baví jiní chlapi.Co myslíte vy? Je to jen takový to kamarádsky postuchovani na pracovišti, nebo už se mám mít na pozoru, protože chce něco víc?

Chce sex a je to sexistické prase. Takové řeči jsou na pracovišti nevhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32536
26.11.19 17:38

Fuj, o takovyho slizouna neoprit ani kolo. Ani flirtovat neumi. Bleeeee
Byt pro kazdou srandu teda nepredstavuje primitivni obsournicke reci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
26.11.19 17:40

Ano chce vic, mej se na pozoru a kord pokud ma doma rodinu. mohla by si prijit o oci, az se to jeho chot dozvi a budes za slapotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
26.11.19 17:43

Myslím, že o románcích v práci už tu bylo napsáno DOST.. nechala jsi to zajít daleko, je potřeba to utnout..
pokud bys ho tedy nechtěla a nejste oba svobodní?? tak to pak novou jinou práci a jupí za neodolatelným obšourníkem :mrgreen:

jinak spát se svým šéfem je fakt dost ubohé z obou stran…a když se to dozví ostatní, tak budeš za děvku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
26.11.19 17:48

No nevim no:grinning: ja bych dala od toho ruce pryc. Nepises, jestli jste svobodni, zavazky a tvoje city k nemu. Samozrejme se muze stat, ze se sef zamiluje do podrizene, ale otazkou je, jak moc ti stoji tvoje prace za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama