Focení zdarma

Anonymní
25.7.11 12:48

Focení zdarma

Holky, jen taková anketa/nebo spíš dotaz. Reagovaly by jste na leták (inzerát) tipu… „Začínající fotografka nabízí focení miminek i větších dětí ZDARMA.....atd“
Jde o můj inzerát, chtěla bych fotit děti v okolí, focení se věnuji už cca 4 roky, ale děti fotím až s narozením mé dcery. Nyní bych se tomu chtěla věnovat více, ale potřebuju mít v portfoliu více fotek dětí, proto zdarma.
Díky za reakce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
25.7.11 12:51

Rozhodně bych na něj nereagovala..a důvod je asi jasný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
25.7.11 12:54

Já bych reagovala pouze v případě, že by mi to někdo doporučil a řekl, že má dobrou zkušenost (samozřejmě někdo, koho dobře znám…) Chápu Tě, ale je fakt, že asi hodně lidí bude v tomto směru nedůvěřivých…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 12:56

No právě, ale jak ten inzerát formulovat? Nechci hned brát peníze jen proto, aby to vypadalo důvěryhodně…jo zapoměla jsem napsat, že v inzerátu je uveden odkaz na web, kde je i kontakt…

• Nahlásit
  • Citovat
7576
25.7.11 12:56

No, spíš bych tam dala něco ve smyslu „rozšiřujeme služby, nově focení dětí a to už od narození, první 3 miminka focení zdarma, prvních 15 se slevou 50%“
bylo by z toho jasné, že fotíš už dlouho a jsi profík. Z toho, cos napsala ty, by mi to přišlo takové amatérské nebo nějak pocitově nedůvěryhodné… prostě takhle bych do toho nešla. A pokud nemáš ateliér (no, i pokud ho máš), klidně bych tam připsala „focení miminek ve jejich vlastním prostředí, nemusíte nikam cestovat“ Ať se daří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
25.7.11 12:58
lyrica píše:
Rozhodně bych na něj nereagovala..a důvod je asi jasný..

také tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 12:59
Háta_x píše:
No, spíš bych tam dala něco ve smyslu „rozšiřujeme služby, nově focení dětí a to už od narození, první 3 miminka focení zdarma, prvních 15 se slevou 50%“
bylo by z toho jasné, že fotíš už dlouho a jsi profík. Z toho, cos napsala ty, by mi to přišlo takové amatérské nebo nějak pocitově nedůvěryhodné… prostě takhle bych do toho nešla. A pokud nemáš ateliér (no, i pokud ho máš), klidně bych tam připsala „focení miminek ve jejich vlastním prostředí, nemusíte nikam cestovat“ Ať se daří :kytka:

Atelier mám v domácích podmínkách, jednoduché osvětlení, fotopozadí…
Ale díky za rady :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
23860
25.7.11 13:00

Já nechápu holky proč? A to nechci rýpat, prostě mi ten důvod jasný není.
Já na takový zareagovala a mám super fotky od moc milé dívčiny :palec: . Jako na to focení bych přece s dětmi šla, takže kdyby šlo o nějakého úchyláka, tak bych to snad poznala a dala mu co proto :mrgreen: a že si dá pěkné fotky mých dětí na web mi neva, ba naopak. Já bych v tom tedy neviděla nic špatného a přihlásila bych se klidně znova. Akorát tady ten inzerát ti asi smažou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
25.7.11 13:02

.

Příspěvek upraven 31.01.14 v 16:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 13:03

Je díky za podporu. Proto píšu jako anonym, aby to nebylo brané jako reklama…

• Nahlásit
  • Citovat
23860
25.7.11 13:05

Jo a to focení ve vlastním prostředí by mi přišlo v inzerátu spíš podezřelé, jestli nejde o nějaké tipaře. My byli domluveni na focení venku, ale bylo hnusně, tak jsme šli k nám. No stejnak doma máme prdlačky k ukradení :mrgreen: ale takhle prvoplánově bych to podezření měla, ale každý jsme jiný. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 13:05
meduzza píše:
Anonymní píše:
No právě, ale jak ten inzerát formulovat? Nechci hned brát peníze jen proto, aby to vypadalo důvěryhodně…jo zapoměla jsem napsat, že v inzerátu je uveden odkaz na web, kde je i kontakt…
Co s těma fotkama pak chceš dělat? Kde pak budou vystavené? Že bych si nechala vyfotit dítě za peníze a ještě ho pak někde nechat vystavovat :roll: . To se snad musí říct, že pak třeba některé fotky využiješ pro vlastní reklamu :think: . Já nevím, třeba po domluvě vybrat společně s rodiči 1-2 fotky, které využiješ pro vlastní reklamu a za to focení zdarma.

Fotky (s kterými by rodiče souhlasili) bych měla vystavené na svém webu, ostatně tak to má snad každý fotograf, že prezentuje svoji práci.
Zatím tam mám vystavené fotky své dcery, dcery své sestry a dvou kamarádek.

• Nahlásit
  • Citovat
9140
25.7.11 13:06
Gina108 píše:
Já nechápu holky proč? A to nechci rýpat, prostě mi ten důvod jasný není.
Já na takový zareagovala a mám super fotky od moc milé dívčiny :palec: . Jako na to focení bych přece s dětmi šla, takže kdyby šlo o nějakého úchyláka, tak bych to snad poznala a dala mu co proto :mrgreen: a že si dá pěkné fotky mých dětí na web mi neva, ba naopak. Já bych v tom tedy neviděla nic špatného a přihlásila bych se klidně znova. Akorát tady ten inzerát ti asi smažou. :nevim:

Tak vida názory jsou opravdu různé :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 13:07
Gina108 píše:
Jo a to focení ve vlastním prostředí by mi přišlo v inzerátu spíš podezřelé, jestli nejde o nějaké tipaře. My byli domluveni na focení venku, ale bylo hnusně, tak jsme šli k nám. No stejnak doma máme prdlačky k ukradení :mrgreen: ale takhle prvoplánově bych to podezření měla, ale každý jsme jiný. :nevim:

Prostředí na focení bych nechala na domluvě s rodiči, nejraději tedy fotím také venku, je to přirozenější, ale u těch malých miminek raději doma, kvůli nachlazení a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
5320
25.7.11 13:08

přemýšlím, co by mohlo být tím důvodem… :nevim: Já bych do toho šla, ale pokud by mi ten člověk potom od pohledu nesedl, tak bych se omluvila a odešla. Náhodou přišlo by mi fajn vyzkoušet něco, z čeho by mohly být hezké fotky a ještě zdarma…proč ne?
Určitě bych chtěla vědět, že to někde vystavíš, ale neměla bych s tím problém. Když jdu kolem výkladů fotografů, běžně tam mají vystaveny fotky nevěst a ženichů a dětí, přijde mi to normální, jen bych chtěla vědět, že moje dítě někde bude figurovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama