Forma kontaktu učitele a rodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 03.11.18 17:43
Forma kontaktu učitele a rodiče

Maminky, jakou formou komunikujete s třídními učiteli svých dětí? Učitelky, dáváte rodičům kontakt na svůj soukromý telefon? Jedná se o děti na 1.st. ZŠ.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 17:45

@sloninka Komunikujeme pouze přes e-mail, mohou zavolat do školy. Nikdy jsem nedávala své soukromé číslo.

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4406 příspěvků 03.11.18 17:49

Většinou sms na soukromé číslo

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 03.11.18 17:51

Na paní učitelku máme email i telefon. Používám telefon, reaguje velmi rychle, předchozí paní učitelka nereagovala vůbec. Ale v zásadě mi to nevadilo, vždy jsem ji chtěla jen nějakou informaci předat. Když mne jednou týdně viděla, tak mi dala najevo, že to četla.
Za mne email nejlepší.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 03.11.18 17:52

Poskytuji rodicum soukrome cislo i email. Nesetkala jsem se s tim, ze by to nekdo zneuzival.

vokishka
Extra třída :D 12747 příspěvků 03.11.18 17:57
@ProfZav píše:
Poskytuji rodicum soukrome cislo i email. Nesetkala jsem se s tim, ze by to nekdo zneuzival.

to já znám učitelku, kterou rodiče doslova otravovali i večer, brzo ráno, o víkendu a divili se, že s nimi nechce hned teď řešit něco „důležitého“ (šlo vždy o věci, které rozhodně nebyly urgentní). Takže má dva mobili, jeden pro rodiče, ten zapne ráno ve škole, vypne kolem čtvrté a má klid. Samozřejmě komunikuje i přes email.

Stevia
Závislačka 3591 příspěvků 03.11.18 18:07

Skolaonline na vše

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43067 příspěvků 03.11.18 18:08

Dceřina učitelka píše informativní emaily, ale svůj telefon nám dala, kdyby cokoliv. Poprosila nás, abychom třeba ráno SMS nahlásili náhlou absenci.

ivoun
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 03.11.18 18:14

Pres email nebo notysek. Soukr.mobil nam nedala.

Kelsey
Hvězda diskuse 44760 příspěvků 03.11.18 18:14
@sloninka píše:
Maminky, jakou formou komunikujete s třídními učiteli svých dětí? Učitelky, dáváte rodičům kontakt na svůj soukromý telefon? Jedná se o děti na 1.st. ZŠ.

My komunikujeme osobne ve sborovne.
Starsi omlouvam sms. Mi dala jeji nova tridni sve soukrome cislo. Bezne ho rodicum nedava, protoze prosila, aby se ven nedostalo. (ona sidli v jine budove). Podrobnosti si povime na obede.
Kazdy zamestnanec ma pracovni email, kazda sborovna ma sve cislo. Vetsina uc. dava sve soukrome. Casto chodi rano rodice osobne.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 03.11.18 18:15

Máme na tř. učitelku e-mail a jinak i-škola a deníček.

Petra Z
Hvězda diskuse 52038 příspěvků 03.11.18 18:22

Tak já denně v práci :D
Jinak máme e-mail,soukr. číslo taky máme .
A každý tyden chodí hromadný email všem rodičům,kde nám píše co bude v týdnu nasledujicim

cverunka
Závislačka 2598 příspěvků 03.11.18 18:22

Ja dávám dětem i rodičům svoje číslo a školní mail. Nikdy nikdo nevolal zbytečně.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11609 příspěvků 03.11.18 18:25
@sloninka píše:
Maminky, jakou formou komunikujete s třídními učiteli svých dětí? Učitelky, dáváte rodičům kontakt na svůj soukromý telefon? Jedná se o děti na 1.st. ZŠ.

Mají mé soukromé číslo.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 03.11.18 18:26

@vokishka Na to ja nereaguju :-) stalo se mi to asi 3×. Smska v deset vecer treba :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >