Fotbal nebo hokej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 14:37
Fotbal nebo hokej

Ahoj maminky,
Mam 5-tileteho syna a chci ho přihlásit na nejaky sport -syn strasne rad hraje fotbal s tatínkem a rad bruslí -uz mel i nejakou hokejky na ledu. Tak jsem si rekla, ze ho chci přihlásit na fotbal nebi na hokej -at ho to naučí trenéři, co tomu rozumí.
Ale lámu si hlavu, jestli ho mm přihlásit na fotbal nebo na hokej :think:.

Tak jsem se chtela zeptat předevsím maminek, ktery maji syna na fotbale nebo na hokeji, ale vudu rada kdyz mi opdpovi kdokoliv.
Co se vam prijde lepsi fotbal nebo hokej? A proc? A nazor mate jaky na tyto dva sporty?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Payus
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 06.07.19 14:42

Nas hraje fotbal a dobre jsme udelali, ma opravdu talent od Boha. Hokej je taky super, ale je financne narocnejsi, co se vybaveni tyce…rozhodni se i podle financi.

mado
Kelišová 5336 příspěvků 06.07.19 14:44

Ono nejvíc záleží na dítěti, co bude preferovat, kde mu budou víc vyhovovat trenéři, spoluhráči… takhle dopředu ti to nikdo neřekne, každé dítě je jiné. Taky záleží, co máte v dobré dojezdove vzdálenosti a v kolik hodin budou tréninky, ať to zvládáte časově.
Klidně bych syna přihlásila do obou sportů, pokud mluvíme o přípravce, kde nejsou tréninky denně, ale dvakrát, třikrát týdně, to se dá nakombinovat i zvládnout případně dva tréninky za den a potom se kluk rozhodne, čemu se věnovat.

mado
Kelišová 5336 příspěvků 06.07.19 14:45

Jo, finančně u nás vyšel na více fotbal, než hokej.

M-A
Kecalka 429 příspěvků 06.07.19 15:00

Můj chodil na fotbal, sice ho to po 3/4 roku přestalo bavit, ale brala jsem to tak, že se aspoň hýbe a má nějakou zálibu. Teď chce svého poníka, tak to zatím odkládáme a říkal, že by chtěl chodit plavat, tak uvidíme od září pro co se rozhodne… V tomhle věku to jsou ještě prckové, hlavně ať dělají nějaký sport…

kamila44455
Kecalka 199 příspěvků 06.07.19 15:01

Jak zpiva Pokac v písničce-Kdyz je hokej :
Je to jak fotbal na ledu, jen hrači míň simulují a tolik se negelují :mrgreen:

Neberte to vazne, jo :D
https://youtu.be/re8DB1k4c-U

Příspěvek upraven 06.07.19 v 15:06

Miriana
Závislačka 2754 příspěvků 06.07.19 15:04

Anonymni rada poskytnu info o hokeji do sz. Ja chtela aby sel na fotbal (sama hraju), nicmene syn se rozhodl jinak :-)

Leo44
Kecalka 269 příspěvků 06.07.19 15:08

Proč anonym? Vždyť to není citlivé téma?
U nás kluci a i holky hrají fotbal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 15:18

V kazem pripade bych nechala rozhodnout dite.

Pokud ho chces nekam smerovat zvaz, kolik casu tim chces stravit. Abys ditko pripravila na hokej pocitej s tim ze nejmin 10 minut stravis oblikanim do vystroje, pak hodinka u ledu (co kdyby chtel curat…) a pak svlikani a nejakej teambuilding se spoluhraci. 3× tydne trenink z toho jednou rano o vikendu, ostatni v naprosto pitomej cas kterej nejde skloubit s normalnim uvazkem… Pak zapasy…

Samozrejme je vystroj draha, a je treba ji obmenovat. Ale me teda nejvic drti ten cas ktery tim “musim” stravit.

Nemuzu soudit, ale ten fotbal se mi zda jednodussi :-)

lucenka
Hvězda diskuse 36837 příspěvků 06.07.19 15:21

Děj dítě na co ono bude chtít. Klukovi šel fotbal, ale trénink se mu nelíbil. Nakonec si vybral tenis.

iiiv
Extra třída :D 11478 příspěvků 06.07.19 15:23

Syn chodí na hokej. Naštěstí chodí do hokejové třídy, takže to má v rámci školy. Jinak nevím jak bychom stíhali tréninky.

Ou
Echt Kelišová 8187 příspěvků 06.07.19 15:47

Zajděte se podívat do těch oddílů, co přichází v úvahu a především zjišťujte jak moc „prestižní“ oddíly to jsou, jak moc je tam pošahaných rodičů, co si skrze svoje děti plní svoje ambice a mají představu že jejich děti budou hrát v NHL a nebo Manchestru.

To co váš syn teď potřebuje je naučit se mít rád pohyb, naučit se základní pohybové dovednosti, zesílit, získat dobrou kondičku. Ne aby ho trenér nutil vyhrávat.

Hlasuju pro florbal a nebo něco, co si vybere sám.

P4ja
Extra třída :D 10139 příspěvků 06.07.19 15:51

Za mě bych spíš ještě chvilku volila obecné cvičení Sokola nebo pohybovou přípravku. Na volbu je času dost.

Zelnicka
Závislačka 3332 příspěvků 06.07.19 16:43

Hokej je už od malých dětí finančně i časově náročnější než fotbal.. I v budoucnu je časově na tom hůř hokej, mají tréninky třeba hned po obědě… Pokud není dítě ve škole, která přímo spolupracuje s klubem, tak může být problém s dovozem na trénink. Starší syn hrával fotbal, to mi přišlo na té úrovni, kam došel úplně v pohodě. Mladší je na hokeji a je to tedy už od začátku prostě náročnější.

Zelnicka
Závislačka 3332 příspěvků 06.07.19 16:44
@P4ja píše:
Za mě bych spíš ještě chvilku volila obecné cvičení Sokola nebo pohybovou přípravku. Na volbu je času dost.

To není pravda.. Pokud by byl kluk dobrý, tak je 5 let úplně akrotat, pak už ho jen tak někam nevezmou

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama