Přítel má všude fotky bývalé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 14:20
fotky bývalé?

Ahoj holky, můj přítel má všude fotky své bývalé, dokonce kvanta. V telefonu i v počítači. Přijde vám to normální? Me fotky nemá skoro žádné :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 24.11.18 14:22

Záleží jak dlouho spolu byli :nevim: a to je před tebou nějak vystavuje?

kristyn.g
Závislačka 2967 příspěvků 24.11.18 14:28

chápu mě to u mého prvního kluka taky vadilo… asi by mi to vadilo i teď byla bych pro fotky stáhnout, uložit na disk někam a hotovo… Smazat určitě ne…

arinecka
Kelišová 5510 příspěvků 24.11.18 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můj přítel má všude fotky své bývalé, dokonce kvanta. V telefonu i v počítači. Přijde vám to normální? Me fotky nemá skoro žádné :nevim:

Tak jich pár udělej a pošli mu je :mrgreen: Ne, vážně. To je má někde vystavené?

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 24.11.18 14:39

asi by mě to vadilo, poprosila bych ho, zda by si to nemohl dát někam na disk, abych to neměla pořád na očích, asi spolu byli dlouho, tak ty fotky prostě má

Uživatel je onlineAnka1313
Závislačka 2894 příspěvků 24.11.18 14:42
@kristyn.g píše:
chápu mě to u mého prvního kluka taky vadilo… asi by mi to vadilo i teď byla bych pro fotky stáhnout, uložit na disk někam a hotovo… Smazat určitě ne

Já nějak nevím :think: Možná i jo, když si to představím z druhé strany, kdybych se s někým rozešla, asi by mi i vadilo, že má někde uloženou hromadu mých fotek. :think: Takhle - asi bych byla pro, aby si nechal pár fotek, které se třeba vážou k nějakému zajímavému místu a smazáním by přišel o snímky třeba nějaké pamětihodnosti nebo tak… Ale ponechávat si nějaké momentky nebo dokonce něco intimnějšího - to by se mi asi nelíbilo.

teerax
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 24.11.18 14:43

s chlapem, co nemá dořešenou minulost bych si nezačala. Mohli spolu být dlouho, mohla být pro něj důležitá, ale už je to minulost. Asi není nutné, aby mazal vše, co s minulostí souvisí, ale nechat si kvantum fotek a ještě třeba nějaké intimní, mi nepřijde vhodné. Já teda takové fotky mažu, maximálně si nechám pár na památku, ale to je vše. Nevím, proč se vracet do minulosti. :think: leda je nedořešená..

chs.jasmin
Echt Kelišová 8171 příspěvků 24.11.18 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můj přítel má všude fotky své bývalé, dokonce kvanta. V telefonu i v počítači. Přijde vám to normální? Me fotky nemá skoro žádné :nevim:

Ahoj,

pokud spolu byli roky a vy jste spolu pár měsíců, tak se není čemu divit. Pokud ale měl jen krátký vztah a vy dva jste spolu déle a máte vážný vztah, tak bych zbystřila :think:

Ginella
Kecalka 155 příspěvků 24.11.18 14:44

Jak jste spolu dlouho? A jak dlouho byl s ní? Nicméně, mě by se to taky nelíbilo. Beru to podle sebe, když už spolu nejsme, tak proč si nechávat fotky v telefonu, apod. :nevim:

Chytrak
Závislačka 2925 příspěvků 24.11.18 14:56

A ty mu bezne lozis do jeho telefonu a lustrujes jeho slozky? Neprijde ti to trochu drze?
V tom pc to ma kde na pozadi?
Prijde mi, ze zbytecne extremne zarlis.
Az s nim budes tak dlouho jako ex, taky budou a bude jich dost, neboj ;)

kve-tinka
Závislačka 4562 příspěvků 6 inzerátů 24.11.18 15:08

V pocitaci/mobilu nemam zadne. Mam je na fb ve slozce ktera je pristupna jen mi. Neco podobneho bych ocekavala od partnera.
Mimo to si je vubec neprohlizim. Spise jsou pro syna,kde je s otcem a dalsi moje velka laska jen tak, jako vzpominka spise na me jak jsem byla mlada a stihla :mrgreen:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.11.18 15:09

Ježiš, tohle mi chlap udělal na začátku vztahu taky. S bývalou byl skoro sedm let, rozejiti byli rok když si našel mě. Po půl roce našeho vztahu měl pořád na zdi zaramovanou jejich společnou fotku, u stolu plné album čistě jen jejích fotek, na polici hrnek s jejím jménem a další její krámy po bytě. Po tom půl roce jsem mu řekla, ať to zlikviduje, nějak ho to samotného nenapadlo. Skončilo to všechno v popelnici, když jsem pak ještě někde našla její krém nebo další věci tak tam šly taky,krásný pocit :D V PC taky měl spoustu fotek, co se s nimi stalo nevím, každopádně už tam dávno nejsou :palec: jestli si je zalohoval mě netrápí 8) já osobně si myslím že než si člověk začne s někým dalším, tak už by mělo být po byvalce uklizeno. Normálně mu řekni, že tě to štve.

Azeretereza
Závislačka 2532 příspěvků 24.11.18 15:21

Ja byla s bejvalym skoro pet let, ted uz spolu pres dva roky nejsme, minulost mame doresenou, on ma novou babu a ja chlapa (oba kratce, v radu mesicu). Nase fotky mam doma v ramecku na zdi, mam tam fotky rodiny, nase z dovoleny a podobne. Divny mi to neprijde, v pocitaci mam taky spoustu fotek z dovolenejch, z akci, z vyletu, rozhodne to mazat nebudu, nerozesli jsme se spolu ve zlym a normalne spolu chodime na pivo. Ten clovek byl dlouho dulezita soucast myho zivofa, tudiz nevim, proc bych ho mela mazat. Tak to neres, ted ma tebe a hotovo.

Edit-samozrejme ze az budu mit nejaky fotky s novym partnerem, tak je v rameccich vymenim.

Annabela11
Závislačka 2868 příspěvků 24.11.18 15:26
@Anonymní píše:

Není to normální ma je mít uložené někde v PC.

NikkouS_1
Povídálka 36 příspěvků 24.11.18 21:14

Muj pritel ma taky v mobilu, notebooku a nevim kde vsude, fotky sve byvale. Byli teda spolu 3 roky cca. A jelikoz rad foti s objektivem, tak mel jeji fotky vylepene i na zdi, nejake ty oblibene, co se mu fakt povedly. Mne to vadilo, ale nic jsem nerikala. Pak sam poznal, ze mi to neni prijemne. Fotky ze zdi sundal, ale v mobilu toho ma opravdu hodne. To se mnou se ani tolik nefoti a kdyz jo, tak jen na muj mobil. Je to takove zvlastni a mrzi me to, ale ja zase nejsem ten typ, co by si vzal jeho mobil a zacal fotit. :nevim:
Ale je fakt, ze co jsme byli na dovolene, tak si me porad fotil, akorat tam vypadam opravdu priserne, az si rikam, ze ona je asi fotogenicka narozdil ode me :lol: me si asi nevystavi :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >