Snoubenec se mnou nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:59
Snoubenec se mnou nespi

Ahoj maminky, potrebuji poradit…
V sprnu jsem prisla do jineho stavu, ale bohuzel jsem ve ctvrtem mesici potratila.
Vim ze jsem ted v sestinedeli, ale snoubenec se me nedotkl jsem otehotnela. Vyhyba se jakymkoli intimnostem :(
Zacinam byt pomalu zoufala..strasne moc mi po tehle strance chybi.
Nejaka rada nebo zkusenost?

Reakce:
Uživatel je onlineBaraRed
Kecalka 493 příspěvků 23.11.18 22:06

Promluvit s nim? :nevim:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 23.11.18 22:08

Já si myslím, že to není nic divného, můj chlap se mnou taky nechtěl nic moc mít, hodně jsme se o těhotenství snažili a když jsem pak řešila, proč se mnou najednou nespí, tak z něj vypadlo, že si to nedokáže užít, protože má strach, aby něco neudělal. A nakonec mi říkala sestra, že ten její to taky tak měl. Po porodu se to srovnalo. Takže teď mu dej ty dva měsíce a začala bych to řešit, pokud se to nesrovná, jinak jim nechme také trochu starostí. Mimochodem nám nakonec doktor sex stejně zakázal, tak měl možná nějaké tušení… :-D

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 23.11.18 22:08

Přesně tak, jedině komunikace s ním ti může dát odpověď. My můžeme jen spekulovat a to je na houby..

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 23.11.18 22:10

Mimochodem až se pak budete snažit o dítě, tak si myslím, že až se povede, tak po zkušenostech s tímto potratem bych se nedivila, kdyby nechtěl vůbec. Můžeš si to 100× racionálně vyvrátit, ale pocit je pocit. :nevim:

Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 3032 příspěvků 23.11.18 22:18

Nejlepší rada bude mluvit s ním.To je přece jasné

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 24.11.18 06:28

A s nim si uz mluvila? :roll: tohle nechapu. Bez komunikace vztah fungovat nebude. Proc se ptas tady? My tvyho chlapa nezname.

Podzemka
Stálice 58 příspěvků 24.11.18 06:42

Dělejte orální sex.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >